ORGANİK SEÇİM BÜROSU

Seçimlerde son 15 güne girildi.

 
Başkan adaylarımız kendilerini ve yapacağı hizmetleri tanıtabilmek için ellerinden gelen son gayretlerini gösteriyorlar.
 
Çağdaş teknolojik imkanları kullanarak televizyonlarda, bilboardlarda, resimli bez afişlerde, pankartlarda, broşürlerde seçmene bir adım daha yaklaşabilmek için, gereken  ne varsa yapıyorlar.
 
Gayet te güzel gidiyorlar. Seviyeli bir seçim atmosferi hakim. Kendilerine teşekkür ediyoruz.
Bilindiği üzere 29 Martta belediye başkanlığının yanı sıra muhtarlık seçimleri de yapılacağından, mahalle aralarında başkanlık yarışından ziyade muhtarlık mücadelesi daha hareketli geçiyor.
 
Muhtarlarımızda artık başkan adayları gibi kendilerini seçimlere hazırlıyorlar. Tanıtımlarını yapıyorlar. Teknolojik imkanlardan faydalanıyorlar.
 
Ancak bir muhtar adayımız var ki, diğerlerinden farklı bir yöntem deniyor.
 
Şehrimizin “en elit” mahallesinde “en basit” bir şekilde seçim kampanyasını yürütmeye çalışıyor  
 
ABDULHAMİT HAN mahallesi muhtar adayı sayın AHMET FISTIK
 
Kurduğu ÇADIR OFİSİNDE bir Osmanlı otağı edası ile seçmenlerine bu şekilde yaklaşmayı kendine uygun bulmuş.
Bilindiği üzere toplumda aykırı fikirler devamlı ilgi çeker. FOTO SHOP görüntülerle süslü, modern dizaynlı seçim bürolarının yerine, sade bir çadırda muhtarlık kampanyası yürütmesi bizimde dikkatimizi çekti.
 
Dünyamızın hormonlaştığı. her şeyimizin sunileştiği bir dönemde, Abdulhamit Han Mahallesi Muhtar adayı,  Ahmet FISTIK beyin seçim ofisini, ORGANİK SEÇİM BÜROSUNU bir seçim enstantanesi olarak resimleyerek sizlerle paylaşmak istedik.      
 
Bu nedenle tüm muhtarlarımıza ve başkan adaylarımızda hayırlı bir seçim geçirmelerini temenni ediyoruz. Başarılar diliyoruz.
 
Selam ve sevgilerle.

Önceki ve Sonraki Yazılar
YAZIYA YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Ali AVGIN Arşivi