Dostluk Şahane, Futbol Bahane K.Maraş Smmmo - G.Antep Smmmo

Kahramanmaraş Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası futbol takımı ile Gaziantep SM Mali Müşavirler Odası futbol takımları, geçtiğimiz 11 Nisan Cumartesi günü Kahramanmaraş Üngüt’te Sezalar halı sahada, futbol maçında karşı karşıya geldiler.

MAÇ SONUCU: DOSTLUK KAZANDI

Geçtiğimiz Mart ayında Muhasebeciler haftası etkinlikleri çerçevesinde Kahramanmaraş SMMM Odası futbol takımı ile Gaziantep SMMM Odası futbol takımı arasında deplasmanda halı saha futbol maçı yapılmıştı. Heyecanlı geçen maçı ev sahibi 9- 7 kazanmıştı.

Gaziantep SMMM Odası başkanı Hüseyin Özbay ve oda yönetim ekibi, Kahramanmaraşlı meslektaşlarına çok sıcak ev sahipliği göstererek ağırlamışlardı.

K.MARAŞ SMMMO RÖVANŞI ALDI

Şimdi ise Kahramanmaraş SM Malimüşavirler, Gaziantepli meslektaşlarını şehrimizde misafir ederek, Üngüt’te Sezalar halı sahada futbol müsabakası yaptılar. Zevkli geçen maçı Kahramanmaraş SM Mali Müşavirler odası takımı 8-7 kazanarak Gaziantep’teki yenilgilerinin rövanşını almış oldular.

Maça izleyici olarak çok sayıda meslek mensupları ile birlikte; Kahramanmaraş S.M. Mali Müşavirler Odası başkanı Arif Şen, ikinci başkan Abdullah Kalın ve Yönetim kurulu üyesi Sayman Aydoğan Düzgüner maçı heyecanla izlediler. futbolcu meslektaşlarına ince taktikler vermeyi de ihmal etmediler.

Gaziantep SMMM Odası ikinci başkanı Mehmet Ali Ağar, Kahramanmaraş SMMM odası başkanı Arif Şen’e maç öncesi çiçek takdim ederek karşılıklı başarılar dilediler. Maç sonuçlarının önemli olmadığını, kazanan tarafın dostluklar olacağını söylediler.

MALİ MÜŞAVİRLER BU DEFA YEŞİL SAHALARDA TER DÖKTÜ

Kahramanmaraş SM Mali Müşavirler takımında oyuncu olarak sahaya çıkan meslek mensupları; Ahmet Gültekin, Ahmet Gedikbaşı, Ali Şahin Güney, Atilla Kısakürek, Erdal Bacak, Ertan Sakızcı, Mehmet Tahir Nergis, Mehmet Gün, Mustafa Akgün ve Sıddık Özkorkmaz takımda yer aldılar.

Rakip kaleye atılan Avrupai goller ve bilhassa kaleci Mustafa Akgün’ün muhteşem kurtarışları maç sonucunu etkileyerek rakiplerini yenmeyi başardılar.

Her zaman hesap, kitap, kağıt, kalem, bilgisayar ve beyannameler arasında boğulan Mali Müşavirler; bu defa, masa başındaki başarılarını yeşil sahalara da yansıttılar. Aldıkları galibiyetle, attıkları gollerle, yeşil sahalarda ter dökerek başarılarını burada da ispatladılar.   

 

ARİF ŞEN:  BÖLGESEL TURNUVALAR YAPACAĞIZ

Maç bitiminde her iki tarafın tüm oyuncularına ve yöneticilerine Kahramanmaraş SMMM Odasınca sembolik madalyalar takıldı. Galip takım ise kupa ile ödüllendirildi.  

Başkan Arif Şen maç sonucunda her iki takıma katkılarında dolayı başarılar dileyerek; “ İlk defa gerçekleştirdiğimiz karşılıklı futbol müsabakalarını gelenekselleştirmek istiyoruz. Komşu illerimizin SMMM Odaları ile bölgesel turnuvalar tertipleyerek mesleki dostluklarımızı bu etkinliklerle artıracağız.” dedi.

DOSTLUK ŞAHANE, FUTBOL BAHANE

Gaziantep Odası ikinci başkanı Mehmet Ali Ağar: “Kahramanmaraş’lı meslektaşlarımız bizleri çok güzel ağırladılar. İnşallah bu tür karşılaşmalarla sık sık bir araya gelerek, Arif Şen başkanımızın da dediği gibi SMMM Odaları ile bölgesel turnuvalar tertiplemek istiyoruz. Bu vesileyle tüm meslektaşlarımıza başarılar diliyorum. Sonuç olarak; dostluklar kazanmıştır.” diyerek her iki takım oyuncularını tebrik ettiler.

SMMMO İKİNCİ BAŞKANI ABDULLAH KALIN’IN GAYRETLERİ GÖZ DOLDURDU

Kahramanmaraş SM Mali Müşavirler odasının bütün etkinliklerinde olduğu gibi, başkan Arif Şen’in yanı sıra, Oda ikinci başkanı Abdullah Kalın’ın samimi gayretleri göz doldurdu. Her zaman olduğu gibi bu etkinliklerdeki heyecanlı koşuşturmaları ile dikkatleri çekti. Amacına ulaşan başarılı geçen bu etkinlik için, kendilerine ve oda yönetimi yürütme ekibine teşekkür ediyoruz.     

Selam ve sevgilerle.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar