Z. Abidin KIYMAZ

Z. Abidin KIYMAZ

Ülkücüler Saf İnsanlar

AK Partinin kuruluşundan beri ABD- NATO Türkiye’de Tayyib Erdoğan’la ortak çalışıyor da,  Kılıçdaroğlu ve Bahçeli ABD’ye rağmen NATO ülkesi Türkiye’de genel başkanlık koltuğunda kendi güçleriyle mi oturuyorlar?

NATO-ABD Türkiye gibi BOP eş ortağı bir ülkenin muhalefet partileri CHP-MHP liderlerinin kendilerinin bilgisi izni dışında, Milliyetçi, Türkiye’nin çıkarlarını önde tutan ortak bir Cumhurbaşkanı adayı belirleyip son aşamasına gelmiş olan BOP projesini ınkıtaya uğramasını izleyecek kadar saf salaklarmı?

   Ekmellettin İhsanoğlu bey gelecek ABD'nin oyunu bozulacak! BOP projesi ınkıtaya uğrayacak. Türk dünyasının sorunlarına el atılacak vs.vs. özellikle sanal alemde ülkücü arkadaşların Ekmellettin İhsanoğlu’nu desteklemeyi kendilerine bir görev ALLAH(cc)’ın emri gibi algılayıp meseleye sarılmalarını hayretle izliyorum.

 Türkiye’nin nasıl yönetildiğini, partilerin nasıl idare edildiğini, iktidara hangi ilişkilerle ulaşıldığını ve iktidarda hangi ilişkilerle kalındığını çözemezsek başkalarının yüzümüze tutuğu aynada gördüklerimizle kalırız.

 CHP genel başkanı Deniz Baykal CHP/nin başından hangi projeye uymadığı veya ayak direttiği için uzaklaştırıldı?

MHP’de özel hayatları  takip edilip kasetleri çıkarılıp MHP’den uzaklaştırılan ülkücüler hangi projeye uymadıkları veya hangi konularda genel başkana sıkıntı yarattıkları için partiden uzaklaştırıldılar?

Müslüman, Ülkücü, Milliyetçi aydın insanlar okuyan araştıran etrafında olan bitenleri iyi tahlil eden toplumun yüz adım önündeki insan demektir.

 NATO/nun ABD/nin Türkiye maslarında çalışan sıradan memurlar bile Türkiye’yi tahlil etmede bizde 20 yıl teşkilat başkanlığı yapmışlardan ferasetli.

 Ekmellettin İhsanoğlu gelecek Türkiye’nin bölünme parçalanma süreci sona erecek ABD oyunları boşa çıkacak vs.

 Artık tam inandım Ülkücüler Dünyanın En Saf İnsanları

Önceki ve Sonraki Yazılar