Pabucumun bağımsızları…

Yazmayayım dedim; bu Cuma da yine aynı şeyi yaptılar, karar verdim ve yazdım. Ve bunu yazmayı kendime bir “borç” bildim.

***

Marksist, Leninist, ateist bölücü terör örgütü PKK’nın militanları arkasında “sözde cuma namazı” için saf tutan “saf” insanlara yazıklar olsun!

Yazıklar olsun, devletin mis kokulu camileri dururken pos bıyıklı, kıçları şakıldaklı, “taharetten bihaber” abdestsiz namaza duranların ardında el bağlayanlara..!

Yazıklar olsun, onları Müslüman belleyerek, Ramazan günü Diyarbakır’ın göbeğinde herkes oruçlu iken su içtiklerini unutup peşlerinden gidenlere..!

Yazıklar olsun, cami kundaklayıp imamların canına kıyan insanları “imam” edinenlere..!

Ve yazıklar olsun, sahtekar imamların okuduğu hutbeleri dinleyenlere..!

***

Ey benim “sivil itaatsizlik” eylemleri adı altında, PKK’nın ayaklanma provalarına alet olan dini bütün saf Kürt kardeşlerim.. İmralı’da yatan Bölücübaşı’nın hiç “mescit isterim”, “seccade isterim” dediğini duydunuz mu????

Hiç, eşkıyaların şer yuvaları olan Kandil’de mescit gözünüze ilişti mi???

Gördünüz mü hiç hiçbir teröristin namaza durduğunu??

(…..?)

Göremezsiniz.

Göremezsiniz çünkü; Marksist Leninist temeller üzerine kurulan örgütün “Şerefli Dinimiz İslam”ı bırakın, hiçbir dinle uzaktan yakından alakası yoktur.

Yoktur amma siz gidin saf saf Öcalan posterleri altında “kıyam”a durun.

***

Altan Tan;

Muhafazakarlığıyla bilinen Kürt kökenli ünlü gazeteci...  

O da örgüte katıldı. Yani örgütün bağımsız adayları arasına… Sünnete uygun kısa bıyıklarını yavaş yavaş uzatmış, militanlara ayak uydurmuş!!

Sözde bağımsız aday.

Şimdi, “sahtekar imam”la birlikte “Müslüman Kürtler”i kandırmak için, ellerinde Mehmetçik kanı bulunan PKK’ya çalışacaklar.

Neymiş??

12 Eylül’de Diyarbakır Cezaevi’nde babasını işkenceden öldürmüşler. Tamamda be adam.. Babanı kimin öldürdüğünü pekala sen de biliyorsun.

N’oldu.. tehdit mi etti örgüt?

Neden darbecilerden hesap soran, Kürtleri adam yerine koyan partilerin yanında değil de “örgütün safında” yer alıyorsun?

Yüreğin varsa, “muhafazakar” ve “Müslüman” olduğunu iddia ediyorsan, BDP’den den değil de “gerçekten bağımsız” aday ol.

***

Gelelim İmralı’ya göbekten bağlı, KCK’dan dizleri titreyen, örgütten izinsiz helaya gidemeyen sözde Kürt halkının vekilliği için, sözde bağımsız adaylığa soyunmuş insan(cık)lara…

Siz kimi kandırıyorsunuz beyler?

Siz “bağımsız” mısınız?

Siz bağımsız sanız bende “şimendifer”im!

Hadi.. Halep ordaysa arşın burada…

Eğer “bağımsızım” diyorsanız ve sıkıyorsa(!!), Salih Ensarioğlu gibi delikanlıca aday olun da görelim kilonuz kaç kuruşmuş! 

Sizi gidi pabucumun bağımsızları sizi..

***

Edep dışı kullandığım kelimelerden ötürü siz saygıdeğer okurlardan özür diliyorum. Ama “onlar”dan bahsederken inanın temiz kelimeler kullanamıyor insan.

Yani doğal olarak…

(Siz anladınız ne demek istediğimi..!!)

Sevgiyle kalın.

Önceki ve Sonraki Yazılar