Yaşar Gölcü İlkokulu ‘Kitaplarla Buluşuyor’

Yaşar Gölcü İlkokulu ‘Kitaplarla Buluşuyor’
Yaşar Gölcü İlkokulu, pandemi şartlarına rağmen veli eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor.

Okul Psikolojik Danışmanları Hatice Güneşlice ve Yasemin Kılıç tarafından sene başında planlanan ve tüm yıl boyunca sürdürülen ‘Kitaplarla Buluşuyoruz’ projesinin kapanış etkinliği 24 Haziran tarihinde gerçekleştirildi.

Okul Müdürü Bekir Güneşlice, “Yürüttüğümüz bu projede amaç, ailelerin çocuklarıyla ilgili farkındalıklarını ve psikolojik sağlamlıklarını arttırmak, onların kişisel gelişimlerine destek olmak ve daha bilinçli anne babalar olmalarını sağlamaktır. Anne babalar çocuklarımızın ilk öğretmenleridir. Çocuklarını önemseyip projemize katılan velilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Müdür Yardımcısı Zahide Karaköse, ise yaptığı açıklamada “Çocuklarının gelişimine destek olan ve onların eğitiminde suçluluk değil sorumluluk hisseden tüm velilerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca bu projeyi başlatan ve her ay emek vererek kitap analizlerini gerçekleştiren okul psikolojik danışmanlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yapılan etkinlikte veliler, projenin kendilerine ve çocuklarına neler kattığından bahsettiler. Gelecek yıl bu projeyi daha da geliştirerek devam ettirmek istediklerini dile getirdiler. Projeyi yürüten psikolojik danışmanlara ve okul idaresine teşekkürlerini ilettiler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.