Vali Ömer Faruk Coşkun, koruyucu aileleri ziyaret etti
Yayınlanma:
Güncelleme:
Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kahramanmaraş’taki koruyucu aile Deniz-Muammer Kalın çifti ile Emine-Cüneyt Temiz çiftini evlerinde ziyaret etti.
Koruyucu aileler ve çocukları ile bir süre sohbet eden Vali Coşkun, “Siz kıymetli ailelerimiz sayesinde çocuklarımız sıcak ve mutlu bir aile ortamında büyüyorlar. Çocuklarımızın vatanına milletine faydalı iyi bireyler olarak yetişmesinde çok büyük emeği olan siz kıymetli ailelerimize şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.
Koruyucu aileler de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Coşkun’a nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ettiler.
Vali Coşkun’a ziyaretleri sırasında, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mutlu Kaya da eşlik etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.