TÜMKİAD ile TEKLİFLER.NET arasında protokol imzalandı

TÜMKİAD ile TEKLİFLER.NET arasında protokol imzalandı
Şehrin vizyonunu arttırmak ve bünyesinde bulanan iş insanlarının daha ileriye götürmek adına TÜMKİAD yeni bir birlikteliğin imzasını attı.

Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren ve alıcı ile satıcıyı buluşturan TEKLİFLER.NET İle TÜMKİAD protokol imzalayarak, üyelik ücretlerinin bir kısmını sosyal yardım projesinde kullanmak üzere fon oluşturulmasına karar verildi.

STK olarak düşünüp vizyonelliği ile de bünyesinde bulanan üyelerine çok önemli imkanlar sunan TÜMKİAD, yeni protokoller yaparak, dijital çağa üyelerini hazırlıyor. TÜMKİAD’ın en genç İl Başkanı olan ve yaptığı hizmetler ile de adından sıkça bahsettiren Muhammet Eliaçık’ta, yeni şehrin değer markası TÜMKİAD ve TEKLİFLER.NET’i buluşturarak önemli bir projenin startını verdi. TEKLİFLER.NET İle TÜMKİAD protokol imzalayarak, üyelik ücretlerinin bir kısmını Fon oluşturarak şehrimizde sosyal yardımda kullacaklar.

AVANTAJLI BİR SİSTEM

TÜMKİAD il Başkanlığı ofisinde gerçekleşen imza protokolünde konuşan Teklifler.Net kurucu ortağı Rabia Gülgeç: “Teklifler.net sahada satın almacı firmalarla tedarikçi firmaları bir araya getiren dijital platform. Hem Satın alma tarafından hem de tedarikçi tarafında firmaların işini kolaylaştıran çözüm önerileri sunan çeşitlilik ve fiyat avantajı sağlayan bir sistem. Aslında biz sahada firmaları bu sisteme dahil ederek yeni ticaretler oluşmasını sağlıyoruz. Birbiriyle daha önce çalışmamış firmaları büyük ya da orta ölçekli firmaların bir araya gelmesini daha pratik daha şeffaf bir ortamda bir araya gelmesini sağlıyoruz.

TÜMKİAD’I KENDİMİZE ÖNCÜ KURULUŞ OLARAK BELİRLEDİK

Biz bütün sivil toplum kuruluşları ile bir iş ortaklığı yapmak hevesindeyiz. Bunun içinde TÜMKİAD’ı kendimize öncü kuruluş olarak belirledik. Burada TÜMKİAD çatısı altında üye yaptığımız firmaları bize ödemiş oldu üyelik ücretlerinin bir kısmını TÜMKİAD’a fon olarak aktaracağız, TÜKİAD’da bu fonu hayır kuruluşlarında işte Ramazan geliyor önümüz Ramazan,  çocuklara tablet olur, kıyafet olur bu tür hayırseverlik projelerinden kullanacak.  TÜMKİAD ile çalışmaktan mutlu olacağız. Biz bunu sadece Kahramanmaraş kapsamında değil aslında bütün Türkiye'ye yaymak adına bir projemiz var. Gaziantep'te, Adana'da Mersin'de, İskenderun'da, Şanlıurfa'da bu çalışmalarımıza başladık. Ama TÜMKİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Muhammet Eliaçık Bey ve ekibinin vizyonu sayesinde en hızlı ilerleyebildiğimiz nokta Kahramanmaraş noktası. Bundan sonraki adımla aramızda da biz Çünkü atla yürümeye devam edeceğiz”

BİZ HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ

TÜMKİAD İl Başkanı Muhammet Eliaçık ise şöyle konuştu: “Biz TÜMKİAD Kahramanmaraşlı iş insanları olarak her zaman şehrimizde hizmet veren ya da şehrimizden dünyaya açılmaya çalışan firmaların her zaman destekçisiyiz. Bugün burada bir başarı öyküsü var Teklifler. Net, bizim nazarımızda şehrimiz için bir markadır. Bu marka İnşallah en kısa sürede Rabia Hanım'ın, Halil Bey'in ve gerek Teklifler.net’ in çalışanlarının özverisi ile İnşallah bu Türkiye genelinde şehrimizi temsil eden bir marka haline gelecektir.  Bizim buna İnancımız tam. Bugün teklifler.Net ile Tümkiad Kahramanmaraş il başkanlığı arasında bir protokol imzalıyoruz. Bu protokol kapsamında hem TÜMKİAD üyelerine özel indirim yapılması hem de yapılan üyeliklerden bir fon ayrılarak hayır kuruluşlarına bir sosyal projede kullanılmak üzere yardım ya da başka faaliyetlerde kullanılmak üzere bir fon ayrılmasını uygun gördük.  Bundan dolayı böyle güzel bir düşünce ile Türkiye çatısı altında birleştirdikleri için teklifler.net’e teşekkür ediyorum İnşallah aramızdaki Yapılan bu protokolün hayırlara vesile olmasını diliyorum”

Konuşmaların ardından protokolün imzaları atıldı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.