Mega Dental Hizmete Açıldı

Mega Dental Hizmete Açıldı

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Fatih Mahallesi, Kadirpaşa Bulvarı üzerinde açılışı gerçekleştiren Mega Dental Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği törenle hizmete girdi.

Dt. Ahmet Şerafettin Sürmelioğlu, ile Dt. Merve Güzelbulut ortak açtıkları iş yeri açılışı Fatih Çetinkurt hocanın kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Ak Rarti İl Başkanı Fırat Görgel, İlçe Başkanı Mücahit Kara, Eczacılar Odası Başkanı Bahtiyar Murat Aras, Dt.Merve Güzelbulut, Dt. Ahmet Şerafettin Sürmelioğlu aile yakınları ve dostları birlikte açılışı yaptılar.

1.jpeg

Dört bağımsız bölümü olan diş hastanesi gibi düzenlenen Polikliniğin içinde Her türlü diş işlemini yapıla bileceğini, bu sebeple en son teknoloji kullanılarak, rotken,  Bilgisayarlı cihazların alındığını gören Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, “Genç diş hekimlerini babaları olarak burasını bu gençlere satın alın hediye edin, bugün bunlar açtı yarın nasıl para kazansınlar da kira ödesinler siz buraya satın alın araya bizde girelim, destek olalım gençleri kiradan kurtaralım” dedi.

2.jpeg

Dt. Ahmet Şerafettin Sürmelioğlu, Dt. Merve Güzelbulut, 3 katlı olan iş yerlerini çağın gereği şekilde düzenlendiğini, aynı anda 4 diş hekiminin çalışma imkanı olduğunu , Çene cerrahisinin ameliyat yapacak bir de ameliyat hanesi bulunan Polikliniğin 390 metre kara 3 katlı 4 bağımsız bölüm ile dişle ilgili tam tedavileri yapacak şeklide düzenlendi.

Güzelbulut Turizm yönetim kurulu başkanı Mehmet Güzelbulut, kızının iş yerinin açılışında , kızı ve nişanlısı genç diş hekimlerini yalınız bırakmayarak, dostları ile dam kadro hazır bulundu. Hatay'dan gelen Sürmelioğlu ailesi gençlerin iş yerini açılışında onları yalınız bırakmadı.

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.