İl Başkanı Dere: DSÖ illuminaticilere bağlı çalışan bir örgüt

İl Başkanı Dere: DSÖ illuminaticilere bağlı çalışan bir örgüt
Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Dere, katıldığı sosyal medya kanalı Kent Kulisi programında, “DSÖ illuminaticilere bağlı çalışan bir örgüt” dedi.

Program sunucuları Sibel Atıcı ve Neşe Yıldızhan'ın sorularını cevaplayan Mehmet Dere, 2023 seçimlerinde iddialı olduklarını ifade ederek, “Bileğinin gücüyle çabasıyla alın teriyle kurulmuş bir teşkilatız. Allah’ın izniyle 2023 seçimlerine damgasını vuran iddialı bir parti olacağımızı şuan da biz görüyoruz. Her ne kadar ulusal basın bizim yayınlarımızı vermese de, biz bunun zaten alışkınıyız. Daha önceki senelerde de böyle bir tablo ve davranışlarla karşılaştık. Ama sağ olsun yerel basındaki kardeşlerimiz olayı objektif bir şekilde toplumun gündemine taşıyor. Dolayısıyla 2023 seçimlerinde Türkiye’nin göbeğine Ankara’ya damgasını vuran seçim olarak en güzel parti biz olacağız kanaatindeyim” dedi. 

1-001.jpg

DSÖ’nün ülkelerin ekonomisini mahvettiğini iddia eden Dere, “Pandemi dolayısıyla Türkiye’mizde biliyorsunuz bir ekonomik kriz söz konusu. Bu ekonomik krize birazda biz başka açıdan yaklaşmak istiyoruz. Türkiye’miz bu pandemi sürecini yönetiyor mu, yönetemiyor mu? Ben aklıselim bir insan olarak ilk çıktığında bir virüs, 300 çeşit mutasyona uğramış. İlk çıkan virüse bir aşı bulunmaya çalışılıyor ve bütün dünya seferber oluyor.  Nihayetinde Çin’den getirilen virüs aşısıyla beraber Türkiye’de aşılama kampanyası başlıyor. Bu virüsün 299 çeşidi ne olacak. Bir çeşidi için yıl Türkiye’nin ekonomisi durdu, tıkandı. Bakıyoruz lokantacı adam ağlıyor, kafeteryacılar, düğün salonları, pastaneler iş sektörleri çökmüş durumda. Virüsle ilgili önlemler alınsın ama bu derece sosyal ve ekonomik alanı mahveden bir yapıya müsaade edilmemesi gerekiyor. evlerde duran çocuklarımızın bile psikolojisi bozuldu. Ne yapacağız? Hayatımızı idam ettirmemiz lazım. O halde biz diyoruz ki, Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) denilen bir melun örgüt var. Bu örgüt İstanbul’a şubesini açtı. Bu örgüt illuminaticilere bağlı çalışan bir örgüt. Bu ülkelerin ekonomisini mahvetmek üzere, ülkeleri dijital paraya geçirmek üzere planlanmış, programlanmış, milletimize ‘Siz delisiniz, delisiniz, delisiniz’ yahu millet delimi. Bunları insanların psikolojisiyle oynamak üzere görevlendirmiş bir örgüt şuan Türkiye’nin de Dünya’nın da ekonomisinin şeklini, şemailini değiştirdiler. Şimdi ne yapıyorlar? Bakın bütün verilerde diyorlar ki, ‘2022 yılının 6., 7. ayına kalmaz Dünya ekonomisinin yüzde 65’i dijital parayla yapılacak. Tamam virüs var. Tespit edilen hasta tedaviye alınır, insanımıza bu zülüm niye. Onların sosyal hayatını önünü açmak lazım. Maskesini taksın gitsin adam” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.