Bakan Selçuk, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti

Bakan Selçuk, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör tarafından sürdürülen kültür ve eğitim çalışmaları ile ilgili bilgi verildi, kültür yayınları tanıtıldı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, açılış ve bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Kahramanmaraş’a gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ağırladı. Milli Eğitim Bakanı Selçuk’u Kahramanmaraş’ta ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör, “Sayın Bakanımızla Yedi Güzel Adam Müzesi ve Tarihi Kahramanmaraş Kalemizi ziyaretimiz oldu. Aynı zamanda kültür, edebiyat ve eğitim alanında sürdürdüğümüz çalışmalar ile ilgili bilgiler verdik. Sayın Bakanımız Ziya Selçuk’a ziyaretleri için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

1.jpeg

2023 EĞİTİM VİZYONU

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Yedi Güzel Adam Müzesi ve Tarihi Kahramanmaraş Kalesi’ni ziyaret ettik. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’den şehir genelinde devam eden çalışmalarla ilgili bilgiler aldık. Kahramanmaraş’taki tüm çalışmalarımızda Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve kamu kurumlarımızla yüksek koordinasyon eşliğinde çalışıyoruz. Kahramanmaraş’ta olmaktan büyük memnuniyet duydum.

2.jpeg

Kahramanmaraş, yetiştirdiği mütefekkirlerle ülkemizin aydınlık yarınlarının öncülüğünü yapmıştır. 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde Kahramanmaraş’ımıza yeni projeler kazandırmayı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

3.jpeg

KÜLTÜR YAYINLARI TANITILDI

Büyükşehir Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün yanı sıra Vali Ömer Faruk Coşkun, AK Parti Milletvekilleri Ahmet Özdemir, Habibe Öçal, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ve ilçe belediye başkanları da yer aldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a kültür yayınları hakkında bilgi vererek, İkindi Yazıları tıpkıbasımını hediye etti.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.