Sahibinden.com sitesinden yazılımcılara destek

Sahibinden.com sitesinden yazılımcılara destek

sahibinden.com dev.akademi programı 4.yılında da genç yetenekleri yazılım sektörüne kazandırmaya devam ediyor.

sahibinden.com dev.akademi programı 4.yılında da genç yetenekleri yazılım sektörüne kazandırmaya devam ediyor.

sahibinden.com, “dev.akademi Kariyer Geliştirme Programı” ile başarılı genç yetenekleri, yazılım dünyasına kazandırmaya devam ediyor. dev.akademi üniversitelerin 4. sınıf öğrencilerine ve en çok 6 ay iş tecrübesi bulunan yeni mezunlara, yazılım sektörüne adım atması yolunda önemli fırsatlar sunuyor. Bu yıl dev.akademi Yazılım Maratonu, koronavirüs salgını sürecinde alınan tedbirler kapsamında online olarak gerçekleştirilecek.

Kariyerine yazılım alanında yön vermek isteyen genç yetenekler, dev.akademi’ye 17 Ağustos - 21 Eylül 2020 tarihleri arasında  devakademi.sahibinden.com sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecek. Başvuru sonrası yapılacak değerlendirmeyle 50 genç yetenek, Yazılım Maratonu’nda kendilerine verilen projeyi kodlayarak yeteneklerini ortaya koyma hakkı kazanacak.  Yazılım Maratonu’nun gerçekleşeceği gün ise; Serdar Kuzuloğlu genç yeteneklere teknoloji dünyası ve fırsatları ile ilgili bilgi ve deneyimlerini aktaracak.

Genç yazılımcılar arasında düzenlenecek yarışmada birinci 10.000 TL, ikinci 8.000 TL, üçüncü 6.000 TL, dördüncü 4.000 TL, beşinci 2.000 TL para ödülü kazanmanın yanı sıra sahibinden.com bünyesinde çalışma fırsatı yakalayacak. Ayrıca katılımcılar arasından 5 genç yazılımcı ise sahibinden.com’da çalışma imkanı elde edecek.

“İYİ YETİŞMİŞ YAZILIMCILARIN İŞLERİ GARANTİ”

sahibinden.com Ar-Ge Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Akif Arsoy: “Dördüncü yılına girdiğimiz dev.akademi programı ile genç ve kendilerine güvenen yazılımcılara global geçerlilikte bir fırsat sunmaya devam ediyoruz. dev.akademi programı ile aramıza katılan genç yazılımcılar; sahibinden AR-GE süreçlerinde kendilerini kanıtlayarak önemli projelerimize büyük katkı sağladılar. AR-GE gücümüzün içinde ayrı bir enerji kaynağı oldular. Programın dördüncü yılında aramıza katılacak gençleri yepyeni projelerimizle bekliyoruz” dedi.

SAHİBİNDEN.COM HAKKINDA

Aksoy Group bünyesinde 2000 yılında kurulan sahibinden.com, AR-GE merkezinde geliştirdiği yenilikçi ürün ve hizmetlerle Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olmaya devam ediyor. Haziran 2020’de ayda 62,7 milyon kullanıcının 509,6 milyon kez ziyaret ederek, 15,2 milyar sayfa görüntülediği sahibinden.com; 650’den fazla çalışanı, 5 milyondan fazla aktif ilan ve yüz binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.