1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIM İLANLARI

  3. İŞKUR 610 Güvenlik Görevlisi Arıyor

İŞKUR 610 Güvenlik Görevlisi Arıyor

İŞKUR’da ilkokul, lise ve ön lisans mezunu 610 güvenlik görevlisi alım ilanlarını 29 Ocak 2019 da yayınladı.

İŞKUR 610 Güvenlik Görevlisi Arıyor

İŞKUR’da ilkokul, lise ve ön lisans mezunu 610 güvenlik görevlisi alım ilanlarını 29 Ocak 2019 da yayınladı. Alınacak personel sayısı 610 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 27 Şubat 2019 tarihinde sona erecektir.

İŞKUR’dan 610 silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi alımı 29 Ocak 2019 da açıkladı. Yapılan ilanlara göre 610 kişi güvenlik görevlisi istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda verilen link adresi üzerinden 27 Şubat 2019 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerek.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi (Noter Tasdikli), Nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, Adli Sicil Kaydı, Özgeçmiş CV, Adet Fotoğraf, Yerleşim yeri belgesi ve Erkek Adaylar için Askerlik Durum belgesi olması gerekmektedir.

Lise ve ön lisans mezun olması gerek. Ayrıca silah kullanma ehliyetine sahip ve güvenlik kartı olan kişiler başvuru yapabilmektedir.

Alımlar çeşitli şehirler ve farklı firmalar tarafından kamu’ya ve özel sektöre istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adresidir. Başvuracak kişiler meslek kısmına güvenlik görevlisi yazıp ara tuşuna basarak alımlara ulaşabilirsiniz.