1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIM İLANLARI

  3. İŞKUR Kamu Personeli Arıyor! Son gün 11 Mart

İŞKUR Kamu Personeli Arıyor! Son gün 11 Mart

İŞKUR tarafından yayınlanmış başvurusu devam eden KPSS’siz ve KPSS’li en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı ilanları bulunmaktadır.

İŞKUR Kamu Personeli Arıyor! Son gün 11 Mart

İŞKUR tarafından yayınlanmış başvurusu devam eden KPSS’siz ve KPSS’li en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı ilanları bulunmaktadır. 

İŞKUR tarafından yayınlanmış başvurusu devam eden KPSS’siz ve KPSS’li kamu personeli alımı en az ilkokul mezunu adaylar arasından yapılmaktadır. Alımı Mudanya öğretmenevi, Ankara Çubuk Öğretmenevi, Ankara Pursaklar Belediye Başkanlığı, Zonguldak Devrek Belediyesi, Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, Isparta Senirkent Belediyesi, Şırnak Kumçatı Belediyesi ve Kocaeli Belediyesi alımları gerçekleştiriyor.

Mudanya Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü yayınlamış olduğu personel alımı ilanında 1 garson (servis elemanı) alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 11 Mart 2019 olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004864173 olarak belirtilmiştir. 1 garson (servis elemanı) alımında adaylarda aranan şartlar arasında; lise mezunu olmak, en az 18 en fazla 35 yaşında olmak yer almaktadır.

İstihdam edilecek personeller Mudanya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletmesi’nde görevlendirilecektir. Çalışacak kişi vardiyalı olarak çalışacaktır. Adaylarda aranan ikamet şartı Bursa olarak belirtilmiştir.İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde belirtilmiştir: Mudanya Öğretmenevi ve ASO 1 garson alımı için kura, 14 Mart 2019 tarihinde saat 15.00-16.00 arasında Mudanya Öğretmenevi’nde yapılacaktır.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’nde istihdam etmek üzere 4 daimi hizmetli alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 11 Mart 2019 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru sırasında adayların kullanacağı iş ilan numarası 00004865321 ve 00004865275 olarak belirtilmiştir.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü hizmetli alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türk vatandaşı olmak, askerliğini yapmış olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi olmamak olarak belirtilmiştir. En az ilköğretim ve en fazla lise mezunu adayların başvurabileceği personel alımı ilanında adaylarda aranan ikamet şartı Bursa olarak belirtilmiştir. 2 hizmetli alımına kişisel durumu engelli olan adaylar ve diğer 2 hizmetli alımına kişisel durumu terörle mücadelede yaralanan adaylar başvurabilecektir.

Isparta Senirkent Belediye Başkanlığı 33 işçi alımı için 7 Mart 2019 tarihinde ilana çıkmış olup 11 Mart 2019 tarihine kadar başvuru alacaktır.

33 Beden İşçisi (Genel) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş erkek adayların başvuruları kabul edilecektir. Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar. Senirkent Belediye Başkanlığı'nda 13 Mart 2019 tarihi Çarşamba günü saat 9:00 ile 12:00 arasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. İş ilan numarası 00004867722 olarak verilmiştir.

Kocaeli Belediyesi Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 12 Mart 2019 tarihine kadar İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak olan iş ilan numarası 00004869836 olarak belirtilmiştir.

1 telefon santral operatörü alımında adaylarda aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak, en az 18 en fazla 42 yaşında olmak, ilgili liselerin bilişim teknolojileri bölümü mezunu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, Kocaeli İli Başiskele İlçesi sınırları içinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. Ayrıca adayların Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar Operatörlüğü-İşletmenliği ve Türkçe Diksiyon ve Güzel Konuşma kurslarını aldığına dair sertifika sahibi olması da gerekmektedir. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

Ankara Pursaklar Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde 1 Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri) alımı yapacağını İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Mart 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Oto Bakım Onarımcısı (Oto Mekanikeri) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, D sınıfı sürücü belgesine sahip olması, en az 10 yıllık iş deneyimine sahip olması, SRC-2, SRC-3 belgesinin olması, Otomotiv alanında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı ustalık belgesinin olması, Vites Kutuları, Motor, Diferansiyel, Fren alanlarında kurs katılım belgelerinin olması,  Adli sicil kayıtlarında yüz kızartıcı suç unsurunun bulunmaması ve 18-45 yaş aralığında olması gerekmektedir.

13 Mart 2019 tarihi saat 15:00 ile 16:00 arasında Saray Kültür ve Nikah Salonunda kura çekilişi yapılacaktır.Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Eski Hükümlü" veya "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir. İş ilan numarası 00004866512 olarak verilmiştir.

Zonguldak Devrek Belediye Başkanlığı daimi işçi statüsünde 1 İtfaiyeci alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 7 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Mart 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 İtfaiyeci alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, en az 5 yıllık iş deneyiminin olması, İtfaiyeci Belgesinin olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar. 14 Mart 2019 tarihi saat 11:00 ile 12:00 arasında Devrek Belediye Başkanlığı Nikah Salonunda kura çekilişi yapılacaktır. İş ilan numarası 00004868450 olarak verilmiştir.

Ankara Çubuk Öğetmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü geçici işçi statüsünde 1 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 7 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Mart 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı için; Ortaöğretim mezunu olması, Ankara Çubuk ilçesinde ikamet etmesi, Yangın Eğitim Sertifikasına sahip olması, Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi almış olması, Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi/Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme sertifikasına sahip olması ve 18-30 yaş aralığında olması gerekmektedir. 13 Mart 2019 tarihi saat 11:00 ile 12:00 arasında Ankara Çubuk Öğetmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde kura çekilişi yapılacaktır. İş ilan numarası 00004867540 olarak verilmiştir.

Şırnak Kumçatı Belediye Başkanlığı geçici işçi statüsünde 1 Kepçe Operatörü alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 5 Mart 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 11 Mart 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

1 Kepçe Operatörü alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin olması, G sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Başvuru yapan ve listede yer alan adayların öncelikli durumunu; Eğitim, yabancı dil, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ilgili kuruma bildirmek zorundadırlar. 14 Mart 2019 tarihi saat 14:00 ile 15:00 arasında kura çekilişi yapılacaktır. İş ilan numarası 00004863529 olarak verilmiştir.