Abdulbaki GÜNIŞIĞI

Abdulbaki GÜNIŞIĞI

Seçimle Gelen Seçimle Gitmiş midir ?

HDP-PKK yı desteklemek ve meclise girmesini temin etmekle maruf partimiz, siyasi hayatımızın yüz karası chp temsilcisi, hükümetin son icraatı için, bu yapılan siyasi bir darbedir ve seçimle gelen seçimle gitmelidir demiştir.

 Türk milletinin yüz karası bu parti, aziz Türk milletini düşmanına şikayet ile meşhurdur. Yanında yer alan adı iyi partiden ise ses çıkmamış, fakat kendilerini milletvekilliğine taşıyan pkk partisinin temsilcisi bu partiye diyetini hatırlatmıştır.

 Merhum ömer seyfeyttin beyin diyet kitabını okumayan Türk genci yok gibidir. Diyet zordur. İyi parti pkk partisine bir diyet borçludur. Pkk bu diyetini ödemesini sürekli hatırlatmakta, fakat iyi parti kulağının üstüne yatmaya devam etmektedir.

Türk devletine kafa tutan, aziz yurdun bir kısmında kendince özerk bir yapı kurmaya çalışan, bölücü parti ve onların uşakları, kendilerini meclise taşıyan chp ve iyi parti ve bilumum Türk düşmanlarının ortak çabaları ile artık bize bir şey olmaz ne yapsak arkamızda yüzde elli bir var demeye başlamışlar idi.

  Devletin, millete hizmet için vermiş olduğu imkanları pkk ya peşkeş çeken, Kck denen uyduruk yapıdan emir alarak devletin altını oymaya çalışan bu alçaklara her kim nasıl destek veriyor ise bu yapılanların hesabının sorulacağını artık iyice anlamışlardır. Sürekli akpkk diyerek kendilerini yağ gibi üste çıkarmaya çalışan zümrenin foyası ortaya çıkmış, gizlenecek bir halleri kalmadığı gibi gizlenme ihtiyacı da duymamaktadırlar.

 Yurdumuzun balkanlar kısmında ve ege sahillerinde yaşayan insanları sürekli yalanlar ile aldatan bu kafa, açık açık pkk ya destek vermekte ve kendi söyleyip kendi dinlediği kanallar vasıtası ile de kendi suçunu örtbas etmek için hükümeti sürekli suçlamakta idi. Üç belediyenin kayyum ile devlet eline alınması ve pkk ya karşı yapılan iç ve dış mücadeleden kurtulamayan bölücüler chp ve iyi partiden 23 hazirandaki gibi destek ve yardım beklemektedirler.Müslümanlığı kendince menkul saadet partisini hatırlayan ise yoktur. Chp üstüne düşeni derhal yaparak Türk devletinin düşmanlarına destek olduğunu hiç beklemeden ifade eder iken, Türk milliyetçisi geçinerek hükümete düşmanlık ile pkk yı meclise taşıyan, destek olan iyi parti ne yapacağını kestiremez bir hale düşmüştür. Pkk yı açıktan desteklese, kendi tabanına verecek cevabı olmadığı gibi, diyetini hatırlatan pkk partisine karşı bir sözler sarf etse, yüzde 51 ile girdikleri meclisi terk etmeleri gerekecektir. Diyet zordur velhasıl.

Suriye de ne işimiz var diyenlerin yanında yer alanlar, ahmak kelimesini dahi hak etmeyen ahmaklardır. Hain demiyorum, fakat ahmaklığın öyle bir seviyesi vardık ki neticesi her kesin gözünde vatana ihanettir. Türkün maddi ve manevi coğrafyasından bi haber parti ve kuruluşların peşinden giden güya Türk milliyetçilerine ahmak demekle iktifa ediyorum. Fakat bu gidişlerinin de milletin gözünde ihanet ile sonuçlanacağını bilmeliler.

Bu güne kadar hükümeti pkk yı desteklemekle itham edenler, sayın Devlet Bahçeli beyin, hükümete neden destek verdiğini anlamamak için yırtınmakta , fakat kel büyük olunca gözden kaçmamaktadır. Devlet beydeki devlet ferasetine sahip olmayan bu partinin kurucuları, suriyede ne işimiz var diyerek, suriyenin yüzde 65 i misakı milli sınırlarımız içinde olduğunu bilmediklerini izhar etmektedirler. Bu yüzde altmışbeşin yüzde biri mesabesinde olan kısmının Aziz Atatürk ün en son terk ettiği yurt parçasının son harekat ile bayrak astığımız afrin olduğunu bilmezler.

 Pkk ya destek için seçimle gelen seçimle gider gibi utanmazca bir beyanda bulunan chp denen arsız partiye hatırlatmak isterim. Merhum menderes seçimle gelmiş idi. İpin ucunda can vererek elinden iktidarı alındı.

Merhum Demirel üç defa seçimle geldi ve her defasında chp destekçisi postal kadar değersiz asker bozuntuları tarafından iktidarı elinden alınıp chp ve benzeri Türk düşmanlarına teslim edildi. Üstelik Atatürk ve Türk milletinin adı kullanılarak.

Merhum Erbakan ve sayın Çiller iktidarı silah zoru ile ellerinden alındı. Milliyetçi cephe hükümetini millet kurdu, aynı kafa gene askerle ellerinden aldı.

Sayın Erdoğan, seçimle geldi, şiirle gitti. Muhtar dahi olmaması için gereken her şey yapıldı. Türk milletinin iradesine defalarca ket vuran bu alçaklar, geçmişi unutuldu zan ederek, bu gün devlete havlayanların ipini tutmakta ve arka çıkmak için utanmazca kendi geçmişinde yaptığı hainlikleri arlanmaz bir müfteri yüzsüzlüğünde hükümete sıçratmak istemektedir.

Türk milleti kimin ne iş yaptığını gayet iyi görüyor. Görmeyen chp seçmenidir. Bu seçmen bu adamların yanlı televizyon haberlerini dinleyerek Türk milletine ihanete destek olmaktadır. Doğu Akdeniz de aylardır gaz ve petrol arayan, üstelik bunu yedi düvele meydan okuyarak yapan bir hükümeti güya suçlamak isteyenler, her kes orada tek Türkiye yok diyecek kadar aptal ve art niyetli bu partiye destek olmanın vebali, her yerde Yörük ve Türkmen olduğunu iddia eden bu seçmenlerin omuzlarındadır.

 Büyük Türk milletinin ordusu, bu kadar açık soytarılığı görüyor ve kendi komutanlarının kimlere neden ve nasıl destek vererek Türk milletine darbe yaptığını anlamakta zorluk çekmektedirler. Türk ordusu dağlarda ve denizlerde bozkurtlar gibi dolaşmakta, çakalları her yerde kara toprağa gömmektedirler. Hükümete bu hususlarda destek olmayanlar bunun vebalının altında ezilmek zorundadırlar.Ezileceklerdir de. Yalnızlığımız, üstünlüğümüzdür, Rabbim ne güzel yardımcıdır. Allah var gam yok diyen büyük atalarımızın ellerinden öpüyor rahmet ve minnetle anıyoruz. Vesselam.

Önceki ve Sonraki Yazılar