Z. Abidin KIYMAZ

Z. Abidin KIYMAZ

Mhp Yönetimi Hukuku, Kardeşliği Katlediyor?

MHP yönetimi Haziran seçimlerinden sonra MHP’yi büyütme, partiyi iktidara taşıma imkânı varken, Başbakanlık önerisini hakaret sayıp Türkiye’yi seçime götürüp AK Partiyi zirveye taşıdılar.

AK Parti yöneticileri AK Partinin tekrar güçlü bir şekilde iktidara gelmesindeki katkılarından dolayı Devlet Bahçeli ve ekibine alenen teşekkür ettiler ve ediyorlar.

Seçmen MHP yöneticilerinin iktidarı ellerinin tersiyle itip, Başbakanlık teklifini hakaret sayıp, MHP’nin seçim kaybetmesi için de yoğun çaba içerisine girmelerinin adını koymakta zorlanıyor?

Seçmen MHP teşkilatlarını açık tutmak, en ücra köşelerde üç hilali dalgalandırmak inancıyla ömrünü partiye vakfeden, ailelerini ihmal edip zamanlarını Parti faaliyetlerine harcayan Denizli, Kilis, Aksaray, Uşak ve daha nice teşkilat başkanları ve yöneticilerinin rencide edilerek parti dışına itilmelerinin adını koymakta zorlanıyor?

MHP’li seçmenler üst kurul delegeleri, Alenen ve aşikâr olarak arkalarında delege çoğunluğu olmayan kimselerin hala o koltuklarda oturma pişkinliklerine isim koymakta zorlanıyor?

Bir sözümde kardeşlerini bu kadar ucuz harcayan, hakaret eden, kardeşlik ülküdaşlık hukukunu aleni bir şekilde katleden sisteme şirin gözükmek için zulme alkış tutan, sözüm ona ülkücü etiketi taşıyanlara ‘ Kafanızı kaldırıp bir çevrenize bakın, Ata Demirer, Şener Şen, İnek Şaban’dan daha gülünç olduğunuzun farkında mısınız?’  Sizlerin güce tapınan tavrınıza isim koymakta 3O yıllık bir gazeteci olarak bende zorlanıyorum.

Önceki ve Sonraki Yazılar