ÇATLASANIZ DA PATLASANIZ DA..

Tüm dünyanın göbeğine hakkı ,hukuku, insanlığın ne olduğunu altın harflerle yazmaya geliyoruz. Dün kutlanan gençlik gününde gördüklerim ve duyduklarım beni  fazlası ile umutlandırdı .Bir televizyon kanalında gençlerin hesaba çektiği cumhurbaşkanımızla  gençler arasındaki güzel diyalog bir çok insanın uykusunu kaçırmıştır.

  Gençlerin her konuda çekinmeden ve cesurca sordukları sorular, en ince ayrıntılarına kadar samimi ve kalbi olarak cevaplanırken seçilen kelimeler gerçekten alıştığımız cinslerden değildi. Samimiyet ve muhabbet kokuyorlardı.

  Belediye başkanlığı döneminde Doğruyol partisinden büyükşehir belediyesine seçilmiş bir dostumun şu sözlerini hatırladım dün akşam. “ Ali abi yakından tanıdıkça sevmeye başladım bu durumuma  kendimde bir anlam veremiyorum . Namaz vakti gelince pantolonlarını yukarı sıyırıyor takunyaları ayağına geçiriyor abdestini alıyor ve hep birlikte namaz kılıyoruz.”

   Detayı da var konuşmamızın  ama amacım hasıl oldu sanırım. Lider olunmaz lider doğulur sözüne tamda uyan bir cumhurbaşkanımız var aslında. Gözünü kan bürümüş kalbine nefret tohumları ekilmiş yerli yabancı ihanet koalisyonunun  ülkemizi çökertmek için var güçleri ile çalışmalarına   rağmen çökmüyor ve  yek vücut  adeta şaha kalkmaya hazırlanıyoruz.

  Siyaseti pek bilen bir kişi değilim .İnsan psikolojisini biraz bilirim.  Hastalıklar karşısında insan davranışları konusunda da epey uzmanım. Bir çok ülke gezmiş görmüş bir kişi olarak ülke insanımızın pırıl pırıl olduğununda canlı şahidiyim.

  Yedi düvelle değil yetmiş iki milletle mücadele etmek durumundayız. Kartlarımızı bu gerçeklik durumuna göre kullanmamız gerekiyor. Maskeler çok profesyonelce imal ediliyor. Aldanmamak ancak çok dikkatli olursak mümkün.

  Dün Lawrenslerle  işini kolayca halleden alçak güruh bugün Ahmed’leri,Ali’leri, Hasan’ları, Hüseyin’leri  devreye sokmuş durumda. Yerli ve bizden malzemelerle içimizden vurulmak ile karşı karşıyayız. Ya uyanarak yekvücut olacağız ya da bir kez daha 50-100 sene geriden yeniden başlayacağız.

 Tarihi bu kez  aynı yerden tekerrür ettirmeyelim. Abdulhamid han döneminde bu senaryo uygulandı ve maalesef başarılı oldular ve   ümmet  darmadağın oldu. Bugün yaşanılan zilletin tohumları o gün kolayca islam coğrafyasına ekilebildiği için hala başımızı kaldıramıyoruz.

  Aradan geçen yıllara rağmen hala kendimizi bulamadık. İslam ümmeti olamadık. Batının maskarası lider müsveddeleri ile kedi fare oyunu hala oynanıyor.

 Bir olursak birlikten doğan kuvvet ile güç bulursak ,ihanet şebekelerinin kurdukları tuzakları bir bir yok edebiliriz.

  Hedefledikleri yere doğru savrulmaya devam edersek çil yavrusu gibi dağılır ve yeniden toparlanmak için şansımız olmayabilir.

  Gün  Rabbimin verdiği aklı kullanma günü. Ortak akıl ile kendini zeki zanneden ahmaklara bu kez haddini bildirebiliriz. Devletimiz güçlü. Parçalamak isteyenler ne yaptılarsa başarılı olamadılar.Bu da Rabbimin lütfu. Ellerimizi birbirine kenetleyerek düşman çatlatmaya varmışınız? Sağlık ve mutluluk dileklerimle.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.