Z. Abidin KIYMAZ

Z. Abidin KIYMAZ

Bahçeli Başarılı Bir Lider!

12 Eylül öncesi PKK lılar DHKPC liler ülkücülere yönelik saldırıları sonucu 5.000 civarında Ülkücüyü şehit ettiler, bir o kadarı sakat kaldı, yetim kaldı, öksüz kaldı sürgün edildi, işkence gördü örselendi. Anadolu’nun kuvvayı milliyecisi olan ülkücüler kol kırılır yen içerisinde kalır misali devletine küsmediler darılmadılar, 2011 referandumunda ekranlarda gördüğümüz işkenceleri ben anlatana kadar da Ülkücüler gördükleri işkenceleri devlet küçük düşmesin diye sakladılar.     

  Alpaslan Türkeş’in vefatı sonrasında görevi devralan Devlet Bahçeli ülkücülerin bıyığından başlayarak onları adeta keklığe çevirmek için elinden gelen her şeyi yaptı, ülkücü eğitim merkezi olan Ulku ocakları faaliyetlerini pasıfıze ettı, Avrupadakı ülkücü teşkilatlara emek verenlerı dışlayıp tasfıye etti, davaya hayatını vakfetmiş çok değerli devlet fikir adamlarını hırpalayıp adeta pırasa gibi doğrayıp attı, sistem içerisinde etiket sahibi olan parti yöneticileri de bütün olan bitenlere ‘Genel başkanın bir bildiği vardır’ teranesıyle kıyıma zulme çanak tutup seyrettiler.

MHP içerisinde bir Truva olduğu açık seçik birinin arkasında onlarca yıl heba oldu, bütün doğu-Güneydoğu PKK’ya teslim edildi ve hala bu sonuçtan sonra Balgat’ta pişkin pişkin koltuğunda oturuyor. Onu orada görevlendirenler ona ‘ordan ayrıl’demedikçe o oradan ayrılmaz.

  Ülkücüler vatanı kurtarmayı bıraksın önce partilerini bu Truvalılardan kurtarsınlar, acil kurultay talebiyle delegeler harekete geçmeli, fakat dikkat edilmesi gereken şey, bu günleri öngören Truvalıların öne atacakları planlı muhalefete kurban gitmesinler(Koray Aydın Örneği).

 Devlet Bahçeli diğer yönüyle çok başarılı olmuş 13 yıl AK Parti iktidarını, AK partili vekillerin çalışmasından daha çok AK Partiye çalışan Devlet Bahçeli’ye borçludur. Bu yönüyle Bahçelinin hakkını teslim etmek lazım zaten BDP’li ve AK partili vekillerde onu bu yönüyle çok seviyorlar!

 Yani bu seçim sonuçlarına göre en başarılı lider Devlet Bahçelidir görevini eksiksiksiz yapmıştır!

Önceki ve Sonraki Yazılar