1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. Şubat ayının il günü burç yorumlarını okudunuz mu?

Şubat ayının il günü burç yorumlarını okudunuz mu?

Daha çok görev bilinci ile hareket etmeye başlıyoruz.

Şubat ayının il günü burç yorumlarını okudunuz mu?

Daha çok görev bilinci ile hareket etmeye başlıyoruz. Fazla disiplinli yaklaşımlarımız olabilir. Kendinizi iş için veya sorumluluklar için hırpalamayın. Sonuçta yarın Cumartesi değil mi?

KOÇ

Kariyer hayatınızda çok majör gelişmeler olabilir. Bugüne özel değil. Bunu bir dönem gibi düşünün. Önümüzdeki 5 sene içinde tamamen farklı bir iş ile uğraşabilir, bambaşka şeyler kurabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirme ihtimali olan arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Daha fazla zaman geçirmeye çalışın.

BOĞA

Zorlu günleri atlattınız sayılır. Kaçıp uzaklaşma isteğiniz giderek artacaktır. Bir şekilde bir süreliğine yok olmak, hiç aranmamak bile isteyebilirsiniz. Yalnızlık yerine sevdiğiniz bir arkadaşınız ile kısa süreli de olsa bir tatil ayarlamanızı tavsiye ederim. Kafanızdaki kötü düşünceleri boşaltıp, değiştirmeye ihtiyacınız var.

İKİZLER

İkizler burcu seyahatler artabilir. Hafta sonu bulunduğunuz noktadan başka bir noktaya hareket etmek durumunda kalabilirsiniz. Kariyer hayatınızda aksiyon alma gücünüz arttı. İmkanlar da giderek artacak. Maddi anlamda sosyal çevrenizin, daha önceden kurduğunuz ilişkilerin kaymağını yiyeceksiniz. Çevrenizden paslanan işler güç kazandıracak.

YENGEÇ

İlişkilerin dengesi sürekli değişiyor. Bu ara biraz yıkma eğilimi gösterdiğiniz için sonradan pişman olabilirsiniz. Dengeli hareket etmenizde fayda var. Partneriniz ile bir tatil yapabilirsiniz. Eğitim, kurs, seminer, yurt dışı ile akalı konular sık sık gündeminize gelebilir. Hukuki konularda daha dikkatli olmanız gerekiyor.

ASLAN

Aslan burçları için biraz daha rahat bir gün olacaktır. Dünyanın düzenine daha ılımlısınız. Kayıplarınızı kazanca çevirmeniz için aksiyon almanız gerekiyor. Atıl kalmayın. Pes etmeyin. Hayatımızda her zaman düşüşler olabilir. Önemli olan nasıl bir ders çıkardığımız ve yolumuza devam etmemiz. Aldatılmaya müsait olabilirsiniz. Sezilerinize güvenin. Her şeyin altına imzanızı atmayın.

BAŞAK

Zorla evlendireceğim Başak burçlarını. İkili ilişkiler bir sonraki basamağa adım atıyorlar. Aşklar dönüşüyor. Biten bitecek devam eden yeni tura geçecek. Maddi anlamdaki şansı fazla zorlamamak gerekiyor. Başak burçlarının konfor alanlarından çıkması gerekiyor. Bugün sizin için enteresan ama güzel bir gün olacaktır.

TERAZİ

Bir yanınız ciddi bir ilişki istiyor, diğer yanınız “aman böyle güzel, uğraşma” diyor. İkili ilişkilerdeki duygularınız bugün sık sık değişiyor. Çalışma hayatınızın temposu arttı. Siz de daha istekli ve hırslı bir hale geçiş yaptınız. Partnerlik ilişkilerinde ne seçim yapmaya müsaitsiniz ne de aşk hayatınızı doğru bir şekilde yorumlamaya. Özellikle aldanmalara dikkat etmeniz gerekiyor.

AKREP

Kariyer hayatınızda geçmiş bazı konuları düzenlemek zorundasınız. Gerekirse bu dönem çift dikiş yapın. Güvendiğiniz evrakları bile yeniden düzenleyin. İnsanız, gözümüzden kaçmış bazı şeyler olabilir. Yakın çevreniz değişiyor. Çevrenizden aldığınız destek ve birlikte olma halinde güvendiğiniz insanlar artıyor. İstediğiniz halkayı tekrar oluşturacaksınız.

YAY

Yay burcu maddi anlamdaki her türlü habere ve gelişmeye hazırlıklı olun. Tek tek, adım adım inşa etmeniz gerekenler var. Hatta bir miktar da adım adım inşa edilmiş bazı şeyleri, bir kalemde yıkmanız gerekenler var. Aile içindeki gerilimler devam ediyor. Aslında niyetiniz her şeyi daha güzel yapmak ama sinirlerinize hâkim olamıyorsunuz.

OĞLAK

Kendi kendinizi yıprattığınız konular var. Kimsede suç aramayın, sorumlusu sizsiniz. Bilinçaltınız o kadar yoğun ki. Kafanızda kuruntu ettiklerinize yer kalmadı artık. Hayatınızda aslında her şey güzel gidiyor. İçinize dönme, çevrenizi tanıma fırsatı buldunuz. Aksiyon gücü de kazanırsanız, atıl kalmazsanız her şey daha güzel olacak.

KOVA

Maddi anlamda giderek rahatlayacaksınız. Bu dönem fırsatları bekleyen değil, fırsatları yaratan kişisiniz. Özgüveniniz artıyor. Ancak bu dönemde herkesin sizin için iyi şeyler düşündüğü sanmayın. Etrafı algılamakta yanılma paylarınız olabilir. Öğrenme konusundaki isteğiniz artıyor. Yeni kurslara gitme isteğiniz ve yeni yerler görme isteğiniz artabilir.

BALIK

Bir şeyleri yerlerine tek tek oturtmanız gerekiyor. Hesap kitap yapmaktan, ölçüp tartmaktan hoşlanmıyorsunuz, biliyorum. Canınız sıkılınca kaçıp gitmeniz artık bir işe yaramayacak. Aksiyon zamanı. Önce kendinizi eleştirecek, kendinizi değiştireceksiniz. Korkmayın. Fiziksel tüm değişimlere açık olun. Korkmayın. İçinizi de temizleyin, değiştirin.