1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. Bugün ki burç yorumlarınız bakın ne söylüyor!

Bugün ki burç yorumlarınız bakın ne söylüyor!

Duygusal dengeleri kurmakta zorlanacağımız bir gün olabilir. Derinlere inmek istemiyoruz. Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncıyız.

Bugün ki burç yorumlarınız bakın ne söylüyor!

Duygusal dengeleri kurmakta zorlanacağımız bir gün olabilir. Derinlere inmek istemiyoruz. Bana dokunmayan yılan bin yaşasıncıyız.

KOÇ

Koç burcu kafanız çok karışık. Bir şeyler yapmamanın inadı ile doğru mu yanlış mı yoldasınız, sorgulamıyorsunuz bile. Belki sırf inadınızdan hayatınızın en güzel ihtimalleri elinizden kaçıp gidiyor. Eskiden daha cesurdunuz değil mi… Normal. Siz de diğerleri gibi stabil bir hayatın büyüsüne kapıldınız. Eninde sonunda özünüze döneceksiniz.

BOĞA

Yanlış kararlar vermeye çok uygun bir gündesiniz. Hislerinizi sanki mantığınız gibi algılamanız, onları mantığa uygun hale sokmanız oldukça olası. Mantığınızın sesi sandığınız şey bugün kalbinizin sesi. Daha önce kaybettiğiniz bir eşyanızı bulabilirsiniz. Geleceğe yönelik istekleriniz olabilir.

İKİZLER

Kariyerinizde daha önce istemeden açtığınız delikleri tamir etme zamanınız geldi. Bunu da ancak başka insanlar için fedakarlıklar yaparak başarabilirsiniz. Size ağır da gelse, bazı kişilerin önceliklerini değiştirmeniz gerekiyor. Özellikle aşk hayatınızda ve partnerlik ilişkilerinizde yoğunluk artıyor. Hisleriniz yoğunlaşıyor da olabilir, taliplerinizin sayısında artış da oluyor olabilir.

YENGEÇ

İçinize dönmek için çok uygun zamanlardasınız. Keza dış dünyaya pek açılamıyorsunuz. Hayatınızın belli bir bölümü rutine bağladı ve bundan hoşnut olduğunuz taraflar olsa da belli bir doyuma ulaştınız. Şimdi bu minvalde içinizde neler olup bittiğini inceleyebilirsiniz. Bazı Yengeç burçları için evliliklere nokta koyma vakti gelmiş olabilir.

ASLAN

Rutinlerinizde değişiklikler yapmalısınız. Sürekli aynı şeyleri yapmak sizi aynı dönence içinde tutuyor. Hali hazırda ilişkilerle alakalı problemleriniz devam ederken, aynı dönencede kalmak da cabası oluyor. Yeni bir yüz, yeni bir fikir, yeni bir renk size iyi gelecektir. Bu Cuma gününü dilediğiniz gibi, farklı bir şey yaparak geçirin.

BAŞAK

Kazalara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Tüm dikkatinize rağmen beklenmeyen kazalar söz konusu olabilir. Özellikle kesici-delici aletlerden uzak durmanızda, tadilat gibi işleriniz varsa ertelemenizde fayda var. İlişkilerdeki problemleri çözümleyebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak bunun için tek ön koşul var; o da karşı tarafa şefkat göstermeniz.

TERAZİ

Terazi burcu bakış açışınızı değiştirdiniz ve karşılığını almaya başladınız. Bazen siz istersiniz olmaz, şimdi siz istemeseniz de olacak. Gönül işleri ile mantık işleri bir noktada temas edecek. Mantığınız garip şeyler fısıldıyormuş gibi gelebilir. Dinlemenizde fayda var. Uç noktalar ortada buluştuğunda daha güzel şeyler ortaya çıkacaktır.

AKREP

Günlük rutinlerinizde hırsınızın arttığını fark edeceksiniz. Keskin sürpriz gelişmeler sizi yorabilir. Haftanın son gününde hala geçmiş meseleler ile uğraşmak sizi sıkıyor. Ailevi konular yine ön planda. Anlayamadığınız konular, beklenmedik haberler söz konusu olabilir.

YAY

Maddi anlamda beklenmedik gelişmelere karşı beklenmedik tepkiler verebilirsiniz. Kazandığınızda herkese dağıtmak istiyorsunuz ancak kimse kazandığında size bu kadar dağıtmıyor. Paranızın kıymetini bilmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Bazı Yay burçlarının aşk hayatları hareketlenirken, bazı Yaylar çocuk sahibi olma konusunda ilk adımları atabilirler. 

OĞLAK

Finansal konular dün olduğu gibi bugün de gündeminizde olacak. Sürekli kaynaklardan bahsettiğinizi bu konuları tartışmak durumunda kaldığınızı fark edebilirsiniz. Geleceğe dair adımlar atma konusunda şüpheleriniz var. Bazen her şeyi yapabilecek gücünüz varmış gibi bazen de asla başaramayacak gibi hissediyorsunuz.

KOVA

Geleceğinizi sözleriniz belirliyor. Çok keskin ve kırıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Belki de gerçekten bazı insanların kırılma zamanı gelmiştir. İçinizde biriktirdiğiniz çok fazla mesele var ve bu meseleler eninde sonunda patlak verecekti. Şimdi olmuyorsa sonra. Kendinizi ön plana koymalısınız.

BALIK

Kafanız çok karışık ve aldığınız kararlardan şüphe duyuyorsunuz. Duymakta da haklısınız çünkü o kadar çok hatayı arda ardına yaptınız ki; bu birikmiş yükün altından nasıl kalkacağınızı bilemiyorsunuz. Kendinizi değiştirebilirsiniz. Bazı Balık burçları bugün fiziksel görüntülerinde değişiklik yapmak isteyebilirler.