1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 9 Nisan 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

9 Nisan 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Dün sakin başlayan hafta bugün dakikaların hesabını yapacak kadar trafikli ve yoğun olacaktır. Temposuna yetişmekte zorlanacağımız bir gün.

9 Nisan 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Dün sakin başlayan hafta bugün dakikaların hesabını yapacak kadar trafikli ve yoğun olacaktır. Temposuna yetişmekte zorlanacağımız bir gün.

KOÇ

Koç burcu ikili ilişkiler önem kazanıyor. Duygularınız o kadar dengede ve ahenkli ki; kendiniz bile şaşırıyorsunuz. Şimdilik bundan memnunsunuz ama ileride ne olur bilinmez. Çünkü Koç burçları bu kadar dengeyi sevmezler. İnişler çıkışlar olmalı. Yeni başlangıçlar olmalı. Kendinizle ilgili ani değişiklikler yapabilirsiniz.

BOĞA

Hem ilişkiler konusunda hem de günlük rutinleriniz konusunda o kadar dengelisiniz ki; hayatınızda aradığınız denge bu. Siz sabit olmayı ve bu sabitlik içinde huzur bulmayı seviyorsunuz. Biraz gerginlikleriniz olabilir. Özellikle kendinizi eleştirdiğiniz konularda. Sakin olmaya çalışın. Adımlarınızı her zamanki gibi düşünerek atın.

İKİZLER

Arkadaşlıklarınız konusunda ani değişimler söz konusu olabilir. Kendinizi bir anda yepyeni organizasyonlar, yepyeni ortamlar içerisinde bulabilirsiniz. Size keşfedecek yeni dünyalar olsun yeter ki. Duygusal anlamda dengeleri kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle bekar İkizler burçları yeni bir ilişki arayışında olabilirler. Marsın burcunuzdaki seyri sizi her zamankinden daha sinirli bir hale getirebilir, dikkat!

YENGEÇ

Aileniz ve kariyer hayatınız arasında kalmış, bu iki bünye arasındaki dengeleri korumakta zorlanmış veya seçim yapmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Her ne kadar evinizde, aileniz ile olan halinizden memnun olsanız da hala bir parçanız kariyer hayatınız için adım atmak istiyor. Bazı Yengeç burçlarının evliliklerinde düzen değiştirme zamanları.

ASLAN

Değişik çevreler içinde bulunmak size iyi geliyor. Ne kadar sosyalleşirseniz o kadar mutlu olan bir burçsunuz. Duygularınızı dengelemekte zorlandınız ama önümüzdeki 1-2 gün daha iyi olacaksınız. Kariyer hayatınızda daha emin adımlar atmaya başlıyorsunuz. Bu arada aşk hayatınızda teptiğiniz fırsatlar, ileride sizi üzebilir.

BAŞAK

Maddi anlamda çok memnunsunuz. Evet inişler çıkışlar oldu ama bazı konularda dengeyi kurduğunuz için mutlusunuz. Başak burçları için bu haftanın konusu ikili ilişkiler olacaktır. Gerçekten bazen ilişkiniz konusunda ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. En önemlisi hayallerden ve ütopik isteklerden vazgeçin.

TERAZİ

İkili ilişkiler konusunda uzun süredir bazı karışıklıklar yaşıyordunuz. Ancak ani bir istekle artık hayatınızda sağlam bir ilişki arzusundasınız. Kalıcı bir ilişki için hem şanslı zamanlardasınız hem de kendiniz de buna hazırsınız. Özellikle evli Terazi burçları evliliklerinde güzel bir döneme geçiş yapacaklar.

AKREP

Aksiyonlarınız ortaklıklarınız üzerine olmalı. Ortaklık deyince tüm ikili ilişkilerinizi düşünebilirsiniz. Sevgilik, evlilik, iş ortaklıkları vb. Ne kadar çok ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirseniz, duygusal anlamda o kadar rahatlayacaksınız. Biraz agresifsiniz. Öfke kontrolünüz zayıfladı. Kendinize dikkat edin.

YAY

Arkadaşlıklarınız çok önem kazandı. Sizin yanınızda olduklarınızda kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Herkesle güzel dengeler kuruyorsunuz. Egolarınızı kenarda bırakmak size çok iyi geldi. Eski arkadaşlıkları yeniden yapılandırmayı deneyin. Partnerinizden de destek isteyin. Size destek olmuyorsa bir sorun var demektir. Çünkü siz ona her zaman destek oldunuz. Bazen pembe gözlüklerinizi indirmeniz gerekiyor.

OĞLAK

Kariyer hayatınızın dengesini rahatlıkla kurabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün mesaiye kalabilir, iş yerinizde daha fazla zaman harcamayı tercih edebilirsiniz. İlişkilerinizdeki marazları toparlamak için güzel zamanlardasınız. Belki de sizin de ihmal ettiğiniz konular vardır. Her zaman haklı olamazsınız.

KOVA

Kova burcu son zamanlarda etrafınızdaki insan sayısı artmış, sizinle daha çok ilgilenilmeye başlanmış olsa da, ikili ilişkilerde istediğiniz sonucu alamamış olabilirsiniz. Attığınız mesajlar hayal kırıklığı ile sonuçlanmış olabilir. Olmayacağını bildiğiniz halde adım attınız. Aslında sonucu biliyordunuz. Yine de denediniz. Emeğinizin sonuçlarını Hazirandan sonra alacaksınız.

BALIK

Balık burçlarını zorlayabilecek bir gün olabilir. Duygusal dengeleri kurmakta, başkalarını yönetmekte zorlanabilirsiniz. Maddi anlamda oluşabilecek ani gelişmeler de yine sizi yorabilir. Kendinizle ilgilenmek size çok iyi gelecektir. İşleri toparladıktan sonra, kendinizi mutlu edecek bir şeyler yapabilirsiniz.