9 Mart 2019 burç yorumları

9 Mart 2019 burç yorumları

Ay’ın Koç burcunda seyretmesi hafta sonu işimize gelecek. Hafta içi bulamadığımız enerjiyi kendimizde bulacağız. Hareketli ve aktif programlar içinde yer almak isteyeceğiz.

Ay’ın Koç burcunda seyretmesi hafta sonu işimize gelecek. Hafta içi bulamadığımız enerjiyi kendimizde bulacağız. Hareketli ve aktif programlar içinde yer almak isteyeceğiz.

KOÇ

Aşk hayatınızla alakalı kafanızı hemen toplamanız gerekiyor. Artık zamana bırakamazsınız. Ne istiyorsunuz, bundan emin olmalısınız. İsmini koyun ve ismini koyduğunuz hedefe doğru hareket edin. Kimse sizin verdiğiniz kararları erteleyemez. İnsan istedikten sonra her şeyi yapabilir. Özlüyorsanız özlüyorsunuz, istiyorsanız istiyorsunuz, bu kadar. 

BOĞA

Ailevi konularda düzenlenmesi gereken temalarınız var. Adaletin çizgisi biraz eğrilmiş olabilir. Bazen birçok şeyi aynı anda düşünürken, önünüzdeki konuları unutuyorsunuz. Çok sıkıştığınızda bir ajanda tutmalısınız. Sonra söz verdiğiniz insanlar size kırılıyorlar. Onları düşünmediğiniz için değil, yoğunluğunuzdan ama onlar bunu bilmiyorlar.

İKİZLER

Kariyer hayatınızda bir akış var ama maalesef bu akış kontrol edebildiğiniz bir akış değil. Çok fazla yara bere almamak için kendinizi serbest bırakmanız gerektiğini söylemiştim. Elbet kontrol tekrar elinize geçecek. Şimdi pozitif anlamda kontrolsüz gelen fırsatları değerlendirin. İlişkilerdeki problemler devam ediyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu maddi konuları düzenlemeniz gerekiyor. Çok fazla harcama yapasınız var yapmayın. Eğer bir harcama yapacaksanız, yeni bir şeyler öğrenmeniz ve keşfetmeniz için olsun. Hukuki bazı konular gündeme gelebilir. Kendi kendinize zarar verecek şeyler yapmadığınız sürece sonuçlar lehinize olacaktır.

ASLAN

Kendiniz için aksiyon alabilirsiniz. Bugün biraz daha fazla aksiyon gücünüz var ve bir miktar daha ayaklarınız yere basıyor. İletişim yönünüz çok kuvvetli, hayatınızda kötü giden kısımları bu gücünüz sayesinde bir nebze olsun toparlayabilirsiniz. Açın artık şu kalbi birisine.

BAŞAK

Hiç kötü düşünmeyin. Kötü bir şey olmayacak. Her ne olacaksa olsun, sizin iyiliğiniz için olacak.. Hayatınızda farkındalığını hissettirecek değişimler olması son derece normal. Ancak yeniye yer açmak için. Balık burcunda bir Yeni Ay’ı geçirdik, Merkür geriliyor. Gökyüzünde biri sürü değişiklik olurken, sizin sabit kalmanız pek mümkün değil.

TERAZİ

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi düzenlemeniz gerekebilir. Bir süredir size fazla gelen insanlar var. Geçmişe dönük pişmanlıklarınız da var. Güzel bir temizlik yapabilirsiniz. Tabi ki insanlara hayatımdan çıkın diyemezsiniz, ancak belli bir mesafeyi kafanızda oluşturabilirsiniz. Yoğun bir gün olacaktır.

AKREP

Günün Cumartesi olmasının hiçbir önemi yok sizin aklınızda hala işiniz, hala kariyer hayatınızın planı, hala para hesapları var. Belki de haklısınız, hayatın gerçekleri bunlar. Ancak sizin bu dönemde daha fazla heyecanlanmanız gereken konular var. Yeni başlangıçlar yaptınız ve endişesinden çok keyfini sürmeniz gerekiyor. Öyle değil mi?

YAY

Yay burcu sevdiğiniz insanlarla kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Bu aralar her zaman olduğunuz yerlerde olmak, her zaman vakit geçirdiğiniz insanlarla vakit geçirmek istemiyorsunuz. Evde olmak yerine başka bir yerde evde olma duygusunu arayabilirsiniz. Söylenenlere pek kulak asmayın. Herkesin yanılma payı var.

OĞLAK

İletişim trafiğiniz oldukça yüksek. Bu ara hep birileri veya bir şeyler hakkında haberler alıyorsunuz. Ancak ne kadarı doğru ne kadarı değişip gelmiş orası şaibeli. Merkür geriliyor, aklınızda bulunsun. O yüzden size söylenilenlere hemen itibar etmeyin. Siz de duyduklarınızı başkaları ile paylaşmayın. Zira çevrenizdeki herkes birbirini yanlış anlamaya oldukça müsait.

KOVA

İlişkilerinizi düzenlemek istiyorsunuz. Keşke her şey yerli yerine koyularak çözülse. Açılmış yaralarınızı tamir etmekte zorlanıyorsunuz. Geçmişi geçmişte bırakamamak en büyük problemlerinizden biri. Adım atmasını istediğiniz kişilerden adımlar gelecek ancak kalıcılığı sizin vereceğiniz karşılıklara bağlı.

BALIK

İlişkilerinizi düzenlemek açısından çok şanslı bir gündesiniz. Aksiyon gücünüz yüksek. Hiç beklemediğiniz yerlerden kazanç elde edebilirsiniz. Geçmişten birikmiş borçlarınız varsa, onları da tahsil ediyor olabilirsiniz. Mum kendi dibini aydınlatamazmış. Sizin de ışığınız çok yüksek, herkese enerji veriyorsunuz ama, kendinize faydanız yok.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.