1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 8 Nisan 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

8 Nisan 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Hızlı bir hafta. Ancak sakin başlayacak sonradan hızlanacak. Bu sebeple haftaya sistemli başlamak önem kazanıyor.

8 Nisan 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Hızlı bir hafta. Ancak sakin başlayacak sonradan hızlanacak. Bu sebeple haftaya sistemli başlamak önem kazanıyor.

KOÇ

Haftaya oldukça pozitif bir başlangıç yapıyorsunuz. Hem hayatınızı hem de rutinlerinizi tekrardan dengeye oturtma fırsatı yakalayacaksınız. Yurt dışında veya yurt dışı ile alakalı konularda bazı problemler yaşamış olabilirsiniz. Yaşadıklarınıza dikkat edin, bir anlamı olabilir.

BOĞA

Koşuşturmadan yorulmuyorsunuz. Haftaya yine trafiğiniz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Duygusal anlamda hafta sonuna göre daha dengelisiniz. Bu tutumunuz ilişkinizde de ahenk sağlıyor. Bazı konuları dengelemek için doğru bir gün.

İKİZLER

Aileniz ile alakalı problemleri dengeye oturttuğunuza göre gerçek problemlere odaklanabilirsiniz. İşler size dışarıdan kötü gözüküyor olabilir. İş hayatınız gayet yolunda. Gelişmek, büyümek konusunda aceleci davranmayın. Ancak adım atmaktan da korkmayın. İş hayatınız konusunda bu yıl sizin yılınız.

YENGEÇ

Son 2 yıldır çok yoruldunuz. İşler, özellikle sağlık ve günlük rutinler anlamında çok yoruldunuz. Şimdi kalan tortuları temizleme ve yeniden disiplin kazanıp, sıfırdan düzen kurma zamanı. Bu yılın yarısından itibaren ciddi düzen değiştireceksiniz. Öncesinde kendinizi psikolojik olarak hazırlamanızda fayda olacaktır.

ASLAN

Haftaya şanslı bir başlangıç yapacaksınız. Günün ilk dakikalarından yüzünüz gülmeye başlayacak. Belki de uzun süredir dengeleyemediğiniz kaynaklarınızı dengeleme fırsatı bulacaksınız, belki de özgüveninizi geri kazanacaksınız. Geçmişten bir partneriniz size geri dönmek üzere adım atabilir.

BAŞAK

Başak burcu hislerinize güvenin. Özellikle de kendinizle alakalı hislerinize. Çok yoğun duygular içinde olabilirsiniz yine de farkındalıklarınızda anlam arayın. Duyu görünüzün çok yüksek olduğu bir gün. Günlük rutinlerinizde karışık ama şanslısınız. Siz yolunuzu bulamasanız da birileri size yardımcı olacaktır.

TERAZİ

Haftaya çok şanslı ve pozitif başlıyorsunuz. Kendinizi dengelenmiş hissediyorsunuz. Kısacık bir uzaklaşma veya mola, insana ne kadar iyi geliyor değil mi? İkili ilişkilerde ani gelişmeler, ayaklarınızın yere basışını sağlamlaştıracak haber söz konusu olabilir.

AKREP

Kafanızın içindekileri dengeleme imkânı bulacaksınız. Çok düşünce çok çözüm bulacaktır. Geçmiş konularla çok fazla uğraşıyorsunuz. İncik cincik her şey hafızanızda. Biraz bırakın artık. Her şeyi kontrol edemezsiniz. En azından yörüngenizdeki konuları kontrol edin.

YAY

Haftaya kariyer hayatınız açısında güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Güzel gelişmeler olabilir. Kendinizi daha iyi ve bir şeyleri yoluna koymuş hissedebilirsiniz. Özellikle bekar Yay burçlarını çok güzel gelişmeler bekliyor. Bugün olmasa yarın. Yarın olmasa bahar bitmeden kesin.

OĞLAK

Oğlak burcu uzaklardakilerle yakınlardakileri buluşturmak istiyorsunuz. Ancak bazen giden gitmiştir. Yakındaki siz ve kalbiniz ise kendinize mola verme hakkı verin. Nefes alın. Odağınızı değiştirin. Ailenizle beraberken çok mutlusunuz. En azından bunun tadını çıkarın.

KOVA

Haftaya istediğiniz dengeleri yakalayamadan başlamış olabilirsiniz. Belki yeteri kadar dinlenemediniz. Belki de elinizden geldiğince günün bir kısmını kendinize ayırmalısınız. Enerjinizi topraklanabileceğiniz aktivitelerde kullanmalısınız. Örneğin koşmak, yemek yapmak, masaja gitmek veya çiçeklerle ilgilenmek gibi.

BALIK

Kendinizi dinlemiyorsunuz. Bedeninizi dinlemiyorsunuz. Yorgunken bile ayakta kalıyor, uyumuyorsunuz. Dinlenmeye ihtiyacınız var. Siz hayal kurmayı çok seversiniz, uyku bunun en kolay yolu. Böyle olunca haftaya da istediğiniz enerji ile başlayamıyorsunuz. Biraz dinlenmek, en önemlisi iç sesinizi dinlemek size çok iyi gelecektir.