1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 7 Şubat 2019 Burç yorumlarınızı okudunuz mu?

7 Şubat 2019 Burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Ay’ın Balık burcunda gün içinde Neptün ile temasa geçecek olması bizi her zamankinden daha duygusal veya sıkılgan hale getirebilir. Bedenlerimiz bir yerlerde ama ruhumuz onun içinde mi?

7 Şubat 2019 Burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Ay’ın Balık burcunda gün içinde Neptün ile temasa geçecek olması bizi her zamankinden daha duygusal veya sıkılgan hale getirebilir. Bedenlerimiz bir yerlerde ama ruhumuz onun içinde mi?

KOÇ

Kazalara dikkat! Özellikle acele ile yaptığınız işlerden yaralanabilirsiniz. Hızlı araba kullanmayın. Bu dönem kesici delici ne kadar araç varsa uzak durun. Kariyerinizde iletişimin gücünü kullanın. Genel hayra dokunacak projelerde yer almaya çalışın. Bu tip organizasyonlarda yer almak sizi daha hızlı parlatacaktır.

BOĞA

Herkese bir kol boyu mesafede kalmak, mümkünse bir süre hiçbir açıklama yapmak istemiyorsunuz. Dünkü suskunluğunuz bugün de devam ediyor. Aslında biraz da sizinle ilgilenilmesini, neden böyle olduğunuzun sorulmasını istiyorsunuz. Dikkat çekmek değil, sadece siz de düşünülmek istiyorsunuz. Perde arkası planlarınız olabilir.

İKİZLER

İkizler burcu maddi kazançlar konusundaki hırslarınız artıyor. Siz de çok daha fazla para kazanmak, belki değişik yatırımlar yapmak istiyorsunuz. İstediğinize ulaşabilecek fırsatlar doğacaktır, merak etmeyin. Şanslı bir gündesiniz. Gizli yürüttüğünüz konularda şansınız yaver gidebilir.

YENGEÇ

Yengeç burçları bir miktar zor bir gün geçirecek diyebilirim. Aslında zor değil ama belki karışık. Beklenmedik olaylar üst üste gelebilir. Hazırlıksız yakalandığınızı hissedebilirsiniz. Sağlık konusunda zorlanmalar, hızlı yayılan enfeksiyonlar gündeme gelebilir.

ASLAN

Yakın çevrenizde yakaladığınız ahenk ve düzen şu an zorlandığınız tüm konuları daha rahat karşılamanıza yardımcı oluyor. Desteklenmekten rahatsız olmayın. Daha önce de siz birçok insana destek verdiniz. Yolunuzu belirlemeniz gerekiyor. Nereye gitmek, nereye ulaşmak istiyorsunuz. Sadece madde dünyada değil, içinizde gitmek istediğiniz yer neresi?

BAŞAK

Sürprizlere hazırlıklı olun. Neyin ne zaman nasıl olacağını bilemiyoruz. Evrendeki her şeyi boşuna kontrol etmeye çalışmayın. Sizin otoritenizin veya düzenlemelerinizin dışında olaylar olması da gayet normaldir. Önemli olan karşılama şekliniz. Açık olun. Fırsatlara açık olun. Her gelen teklifi kestirip atmayın. İş hayatınız ve günlük rutinlerinizde başarılı olacaksınız.

TERAZİ

Uzaklaşmak istiyorsunuz. Bir şekilde kendinize dışarıdan bakmaya ve belki biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Sürekli çevrenizi, arkadaşlarınızı ve iş yerindekileri idare etmek, düzeni ve ahengi korumaya çalışmak sizi yoruyor, yıpratıyor olabilir. Haklısınız. Yine de bu dönemi çalışmakla geçirmek geleceğiniz için önemli olacaktır.

AKREP

Biraz uzaklaşmak size iyi gelebilir. Bunu sadece yolculuk yapmak olarak düşünmeyin. Belki bu öğle arasını kendiniz ile geçirmek. Belki tek başınıza bir akşam yemeği yemek. Biraz sessizleşmek ve içe dönmek. Sizin gibi düşünceli insanların ve tabi ki hisleri çok kuvvetli insanların, ara ara içine dönmesi, bir süre kendini dinlemesi ve beynini rahatlatması gerekir.

YAY

Yay burcu olan bitenle veya geçmişle kendinizi yaralayıp durmayın. Geçmişin geçmişte kaldığını kabul edin. Kendi kendinizi yaraladığınız, hatırlayarak incittiğiniz her ne varsa, hayatınızdan çıkarmaya gayret gösterin. Zaten yeterince zorlanıyorsunuz. Maddi anlamda dengeleri kurmak için biraz daha çalışmanız gerekiyor.

OĞLAK

İlişkilerde beklediğiniz ilgiyi ve şefkati alamıyor olmanız belli etmeseniz de sizi duygusal anlamda yıpratıyor. Yaptığınız seçimlerin sonucuna katlanıyorsunuz. Hayatı hesap kitapla yaşamak bazen böyle durumlara sebep olabilir. Hareket kabiliyetiniz yüksek. İlişkileri yönetebilecek, başlatabilecek ve bitirebilecek noktadasınız.

KOVA

Günlük rutinlerinizi koruyabildiğinizde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İşlerin aksaması hoşunuza gitmiyor. Daha çok çalışmalısınız. Sosyal çevrenizi adım adım değiştiriyor olabilirsiniz. Kemikleşmiş çevreniz değişiyor olabilir. Kendi değeriniz için savaşmaktan vazgeçmeyin.

BALIK

Kendinizi ciddi anlamda baltalıyorsunuz. Tüm enerjinizi maalesef kendi hayatınızı ve insanlar önündeki imajınızı zedelemek için kullanıyorsunuz. Bir an önce kontrolsüz öfkenizi akıtabileceğiniz aktiviteler bulmalısınız. Acil spora yazılabilirsiniz. Her gün düzenli koşabilirsiniz. Böyle devam ederseniz çevrenizde kimse kalmayacak. Eğer öfke yerine alınganlık hissediyorsanız da durum değişmez. Enerjinizi bir yere akıtmanız gerekiyor.