1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 6 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

6 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Zaman, tam anlamı ile geçmişi temizlemenin, yenilikleri hayatımıza almanın, bağımlılıklardan kurtulup, naifçe ve tabir-i caizse çömezce bir şeylere yeniden başlama zamanı.

6 Şubat 2019 Günlük Burç Yorumları

Zaman, tam anlamı ile geçmişi temizlemenin, yenilikleri hayatımıza almanın, bağımlılıklardan kurtulup, naifçe ve tabir-i caizse çömezce bir şeylere yeniden başlama zamanı. Korkular var, beklenmedik gelişmeler ve panik halleri var. Ancak hepsi daha iyi bir forma dönüşmemiz, tekrar baharı kucaklamamız için.

KOÇ

Hiç işe gitmek, günlük rutinlerinizle ilgilenmek istemiyorsunuz. Evde olmak, ayaklarınızı uzatmak, mümkünse sessizce dinlenmek istiyorsunuz. Belki de korunmaya, bir başkası tarafından ilgilenilmeye, sorumluluklarınızın azaltılmasına ihtiyacınız var. Kariyerinizle alakalı beklenmedik gelişmeler olabilir, beklemediğiniz bazı haberler alabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu iletişim kurmak istemeyeceğiniz, sadece çok yakınlarınız ile iletişim kurmayı tercih edeceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Biraz içinize kapanık bir hal sergileyebilirsiniz. Birtakım inançlarınızı ve felsefelerinizi yırtıp atabilir, yerine başka görüşler benimseyebilirsiniz. Kendinizi ruhsal ve düşüncesel anlamda yenilemeye ihtiyacınız var.

İKİZLER

Kaynaklarını kullandığınız insanlar birer birer ortadan kaybolunca, maddi anlamda biraz sıkıntıya düşmüş veya bu konularda endişeli olabilirsiniz. Etiketiniz konusunda çok hırslandınız. Artık hedefe kitlenmiş durumdasınız. Mücadele vermeniz gerekiyor olabilir. Gereken mücadeleyi verebilecek gücünüz var. İnançlarınız konusunda fanatikleşmekten uzak durmalısınız.

YENGEÇ

Hem kendi içinizde çok duygusal olduğunuz hem de dış dünyadan duygularınızı saklayamadığınız bir gündesiniz. Özellikle ikili ilişkilerde bazı şeyler çok üst üste gelmiş olabilir. Beklemediğiniz bazı durumlarla karşılaşmış olabilirsiniz. İnandıklarınızı savunmak için sert kavgalar içine girmiş olabilirsiniz. Biraz sakinleşmeye ve kendinizi düşünmeye çalışın. 

ASLAN

İç sesiniz çok baskın bir şekilde sizinle konuşuyor olabilir. Onu dinlemek faydalı mıdır? Tabi ki de faydalıdır. Çünkü bu kadar yoğun dikkat isteyen bir ses mutlaka önemli bir şeyler söyleyecektir. Uzun süredir sizinle ilgilenilmesine ihtiyacınız var. İşler biraz karıştı. Belki de destek almaktan, yardım istemekten bu kadar uzak durmamalısınız.

BAŞAK

Haritalarınızın ilişkilerle alakalı kısmı o kadar yoğun ki; ben sizi sürekli evlendirmek, nişanlamak zorunda kalıyorum. İşin şakası bir yana, ikili ilişkilerde aklınıza gelebilecek tüm ciddi kararlar, aksiyonlar alınabilir. Bunlar evlenmek, nişanlanmak, sözlenmek gibi pozitif kararlar olabileceği gibi, boşanmak, nişan, söz atmak gibi negatif kararlar da olabilir. Özetle hayatınızın bu bölgesinde birtakım faaliyetler söz konusu olacaktır.

TERAZİ

Biri bugün gelse ve tüm sorumluluklarınızı sizin yerinize yapsa ne kadar güzel olurdu değil mi? Evdeki gündemler yoğunluk ve enteresanlık kazandıkça sizin de mücadele gücünüz azalıyor. Önce ev konusunu çözmelisiniz. Gerekirse bir süre yuva dediğiniz yeri değiştirmelisiniz. Hiçbir şey imkansız değildir, bunu unutmamalısınız.

AKREP

Kendinizi normale göre biraz daha güçsüz ve duygusal hissedebilirsiniz. Belki hissizleşmiş, hiçbir olaya tepkiniz kalmamış gibi de hissedebilirsiniz. Sanki kimse ile uğraşacak takatiniz kalmamış. İçinizde bir yerlerde hala savaşmayı bırakmadınız belki, ancak dışarıdan belli olacak kadar mücadele gücünüz kalmadı.

YAY

Kendinizi partneriniz ile daha iyi ve güvende hissedeceğiniz bir gündesiniz. Biraz içe kapanık, sosyalleşmekten hoşlanmayacak veya sadece çok rahat olduğunuz insanlar ile sosyalleşecek gibi hissedebilirsiniz. Maddi anlamda gelebilecek enteresan haberler keyfinizi yerinize getirebilir.

OĞLAK

İş yeriniz adeta yuvanız. Kendinizi günlük rutinlerinizde çok rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Maddi anlamdaki tüm karışıklıklara rağmen bu konuda bu ay yüzünüz gülecektir. İçsel konuşmalarınız, kendi içinize dönüp bakmalarınız ve uzun süredir ilk defa kendinizi dinlemeniz mümkün olacaktır.

KOVA

Kova burçları için çok duygusal bir gün olabilir. Sevgi ihtiyacınızın, korunma kollanma ve başkası tarafından ilgilenilme ihtiyacınız yüksek olduğu bir gün olabilir. Maddi anlamda hırslanmış olabilirsiniz. Artık daha kararlı bir şekilde kazanç elde edebilirsiniz. Yolculuklar gündeme gelebilir.

BALIK

İyice hırslandınız. Bu enerjiyi işiniz ve kendi hedefleriniz için kullanabilirsiniz mükemmel. Ancak hayat temponuz ve başarılarınız yerine, yüzünüze taktığınız bir maske, etrafınızı yaralayan bir kılıç gibi kullanırsanız, bu dönemde hem çok fazla yara açacaksınız hem de geri dönüşü olmayan kalp kırıklıklarına sebep olacaksınız. Bu dönem ya çok güzel meyveler verecek ya da çok büyük kayıplara sebebiyet vereceksiniz. Tüm kontrol sizde, unutmayın.