1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 6 Mart 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

6 Mart 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Bugün saat 19:04’te Balık burcunda Yeni bir Ay doğacak. Yeni Ay’a eşlik eden Neptün ortalığı iyice karıştıracaktır.

6 Mart 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Bugün saat 19:04’te Balık burcunda Yeni bir Ay doğacak. Yeni Ay’a eşlik eden Neptün ortalığı iyice karıştıracaktır. Duygularımızla mücadele etmek anlamsız. Sis ile savaşmak ne kadar mümkünse, Neptün sahnede iken duyguları kontrol etmeye çalışmak o kadar mümkündür.

KOÇ

Koç burcu evde dinlemenin tadını çıkartıyorsunuz veya çalışıyorsanız akşam bu tadı çıkaracaksınız. Dinlenmek, evinizle ilgilenmek istiyorsunuz. Sıcak, yumuşak ve konforlu bir yerde saatlerce oturup keyif yapacak bir ruh halindesiniz. Aklınız karışmış olabilir. Siz her şeyi halledersiniz.

BOĞA

Hareket enerjiniz yüksek, bir güne beş kapı yapmaktan geri kalmıyorsunuz. Fakat bugün pek tadınız tuzunuz yok gibi. Gezmek tozmak tamam ama pek konuşmak, kendinizi anlatmak istemiyorsunuz. Büyük değişimler içerisinde olabilirsiniz. Geleceğinizi tamamen değiştirmek için adımlar atıyor olabilirsiniz.

İKİZLER

Maddi anlamda biraz duygusal davranıyor olabilirsiniz. Bu dönemde harcamalara dikkat etmek gerektiğini tüm burçlara söylüyorum ancak siz biraz abartmış olabilirsiniz. Kendiniz için hiçbir şey yapmayın da demedim. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla alakalı konularda şanslısınız.

YENGEÇ

Kendi halinizde o kadar mutlusunuz ki; kimse gelsin düzeninizi bozsun, sizi değiştirmeye çalışsın, hayatınıza müdahale etsin istemiyorsunuz. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz çok fazla konu var. Ancak bunların hepsi fikirsel veya fikirsel özgürlükler ile ilgili. Toplum önündeki imajınızı zedeleyecek hareketlerden kaçının.

ASLAN

Kendinizi çok fazla zorluyorsunuz. Hayat da sizi zorluyor. İyice köşeye sıkıştınız. Siz hayattan keyif almak istedikçe hayat üzerinize üzerinize geliyor. Acil bir çözüm bulmanız gerekiyor. Özellikle ruhunuzu doyurabileceğiniz aktivitelere yönelmeniz gerekiyor. Masaja gidebilir, yediğiniz yemek miktarını biraz arttırabilirsiniz. Geçici çözümlerdir ama olsun. O da olmazsa sözüme gelin de biraz aşkın tadına bakın.

BAŞAK

Maddeye olan negatif inancınız, elde edilmesine karşı olan gerçekçi yaklaşımınız, evrenin size gelecek olan akışını engelliyor. Sürpriz gelişmeler, mucizeler her gün yaşanıyor hayatlarda. Size de olabilir. Bana olmaz, bana çıkmaz deyip sürekli negatif enerjiyi çekmeyin. Her şey çok güzel olacak.

TERAZİ

Çok yoğun bir gün geçireceksiniz. Ancak bedensel olarak tüm aktivitelerde varlık gösterirken ruhsal olarak bulunmamayı tercih edeceksiniz. Ruhunuz uzaklarda, hayallerde gezip duruyor. Bugün belki de mistik konulara zaman ayırabilirsiniz. İlişkilerinizi sözleriniz yıkıyor. Biraz daha alttan alabilseniz çevrenizi, daha mutlu olacaksınız.

AKREP

Sabaha enerjiniz düşük başlıyorsunuz ama öğleye doğru kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Günlük trafiğiniz çok yoğun ve hayatınızda sürekli beklenmedik olaylar gerçekleşiyor. Özellikle kazalara, spor kazalarına, kesici, delici aletlere dikkat etmeniz gerekiyor. Maddi anlamda yeni yatırımlardan uzak durmalısınız.

YAY

Ani değişen hisleriniz hem arkadaşlık ilişkilerinizde hem de maddi anlamda yaptığınız atılımlarda problemler çıkartabilir. Biraz daha sakin olmaya çalışın. Yeni sorumluluklar almış olabilirsiniz. Layığı ile yerine getirmek için hiçbir engeliniz yok. Yeter ki çalışın.

OĞLAK

İkili ilişkilerdeki problemlerinizi düzeltmek, aranızdaki sevgi bağını yeniden güçlendirmek için uygun bir gündesiniz. Belki bugün partnerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Maddi konularda hareket etmemelisiniz. Harcamalarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor.

KOVA

Günlük rutinlerinizde atacağınız adımlar, çalışmalarınız bugün değer kazanacak. Yaptığınız çalışmalardan gelir elde edeceksiniz. Maddi akışınız artarken, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Alışverişlerinizi, özellikle keyif için yaptıklarınızı, Nisan sonuna ertelemenizde fayda var.

BALIK

Balık burcu değer kaybetmek istemiyorsanız, insanların sizin hakkınızdaki fikirleri değişsin istemiyorsanız, ani gerilimlerden uzak durmanız gerekiyor. Bazen boş yere öfkeleniyor, boş yere kalp kırıyorsunuz. Fiziksel görüntünüzü değiştirmekten çekinmelisiniz. Bugün burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay sizin için rüzgar niteliğinde. Arkanıza alın.