1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 5 Şubat 2019 burç yorumları

5 Şubat 2019 burç yorumları

Ay, Merkür, Tepe noktası ve Güneş Kova burcunda usulca yan yana ilerliyor. Hayatımızı sürprizler donatıyor. Beklenmeyeni bekleme zamanı!

5 Şubat 2019 burç yorumları

KOÇ

Koç burcu çevrenizi daraltıyor, kendinizi koruma kisvesi altında yanlış adımlar atıyor olabilirsiniz. Birlikte olmaktan keyif duyduğunuz insanların yanı sıra, bir şeyler öğrendiğiniz insanlarla da vakit geçirme fırsatlarını kaçırmamalısınız. Etrafınızda kim iyi kim kötü veya kim gerçek dost kim değil yanılıyor olabilirsiniz.

BOĞA

Maddi anlamda kendinizi sürekli olarak güvende tutmaya çalışmanız, bazen karakterinize uygun davranamamanıza sebep oluyor. Arkadaşlık ilişkilerinizin ve sosyal aktivitelerinizin hayatınızı yönettiği şu dönemlerde biraz daha fazla harcama yapıyor olmanız normal. Kariyerinizde güzel bir noktaya gelme imkânınız var ama emek harcamanız gerekiyor.

İKİZLER

Uzun süreli ilişkileri korumakta zorlanıyorsunuz. Belki de siz gerçekten uzun soluklu bir ilişki kurmak istemiyorsunuz. Toplumun zorunluluklarına veya doğru atfettiklerine uymak zorunda değilsiniz. Siz seçimlerinizden mutlu iseniz, bu, sizden başka kimseyi ilgilendirmez. Kariyer hayatınızda, çok verimli zamanlar. Tüm işleriniz hız kazanacak.

YENGEÇ

Çevrenize bir kol boyu mesafe koyma politikanız bazı insanlar tarafından yeterince sevilmemenize sebep olabilir. Enerjinizi biraz daha doğru yansıtmanız gerekiyor. Aslında ne kadar eğlenceli insanlar olduğunuzu öğrenmelerine izin verin. Ön yargı oluşturmak hoşunuza gitmemeli. İlişkilerdeki iletişim yönü farklılaşacaktır.

ASLAN

Çok çalışmanız gerekiyor. Sadece çok çalışmak değil, yaptığınız işte farklılaşmanız gerekiyor. Sizin yaratıcı gücünüz her şeyi güzelleştirmeye de farklılaştırmaya da yeter. Sadece biraz daha fazla çaba göstermeniz gerekiyor. Kendinizde beğenmediğiniz her ne varsa bir an önce tespit edip değiştirin. Bu fiziksel görüntünüz de olabilir, kişiliğinizde bir parça veya eksik bir bilgi. 

BAŞAK

Nasıl gözüktüğünüzü bazen gereğinden fazla ciddiye alıyorsunuz. İmaj yıllarla oluşturulan bir şey. Bir günde kimse sizin etiketinizi silemeyeceği gibi, bir günde de kimse baştan yaratamaz. Endişe etmeyin. Siz her zaman yaptığınız gibi özenle çalışmaya devam edin. Elbet hakkınızı alacaksınız. Ailevi problemleri de fazla büyütmemeye çalışın.

TERAZİ

Nasıl gözüktüğünüzü bazen gereğinden fazla ciddiye alıyorsunuz. İmaj yıllarla oluşturulan bir şey. Bir günde kimse sizin etiketinizi silemeyeceği gibi, bir günde de kimse baştan yaratamaz. Endişe etmeyin. Siz her zaman yaptığınız gibi özenle çalışmaya devam edin. Elbet hakkınızı alacaksınız. Ailevi problemleri de fazla büyütmemeye çalışın.

AKREP

Haftaya duygusal anlamda biraz boşlukta olma hissi ile devam edebilirsiniz. Duygusal anlamda arada kalmışlıklarınız olabilir. Maddi anlamda bazı sıkıntılarınız olmaya devam edecektir. Aslında kendinizi sıkıntıya sokan sizlersiniz. Maddeyi doğru yönetmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

YAY

Özellikle uzun metrajlı ilişkilerde kafa karışıklıkları ve duygusal git-geller yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletmeniz gerekiyor. Bu sıralar en önemli konulardan bir tanesi bu. Herkesle sosyalleşmeli herkesle arkadaş olmalısınız. En azından bir “merhaba”nız kalmalı. İleride çok faydasını göreceksiniz.

OĞLAK

Gün içerisinde işinize odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz. Kolaylıkla değişen duygularınız doğru karar almanızı engelleyebilir. Trafiğinizin yoğun olduğu bu günde, değişen tempo ile agresifleşmekten kaçınmanız gerekiyor. Sakin olun ve bugünü atlatın.

KOVA

Aşk hayatınızda duygularınız değişiyor. Sürekli değişen hisleriniz karar vermenizi zorlaştırıyor. Ne istediğinizden emin olmasanız da kalbiniz iki kişi arasında gidip geliyor olabilir. Seçim yapma zamanı değil. Rölantide kalmaya devam etmelisiniz. Maddi anlamdaki atılımlarınız artacak. Gelir düzeyiniz artacaktır.

BALIK

Öfke ile kalkan zararla oturur sevgili Balık burçları. Bir an önce enerjinizi güzel şeyler yapmak için kullanmalısınız. İnsanları cezalandırmaya değil, mutlu etmeye çalışın. Hırsınızla hareket ettiğinizi fark ediyorsanız, bir adım geri çekilin. Israrcı olmayın. Yıldızınız parlıyor, kendi elinizle söndürmeyin.