1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 5 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

5 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün Koç burcunda yeni bir Ay doğacak. Geçmişle yola devam etme, geçmişte kalma inadımızı kırmak için doğacak bu Yeni Ay

5 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün Koç burcunda yeni bir Ay doğacak. Geçmişle yola devam etme, geçmişte kalma inadımızı kırmak için doğacak bu Yeni Ay. Yeni mevsim gibi, ani ve beklenmedik kıpırtıları beraberinde getirecek. Kalıcı olmasa da, rüzgarı bile yetecek.

KOÇ

Aksiyon alma gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Bazı Koç burçları yurt dışı ile ilgili konularla uğraşıyor, yurt dışı seyahatleri yapıyor olabilirler. Özellikle yurt dışı ile ilgili konularda Koç burçları sorun yaşayabilirler. Partneriniz ile aranızdaki buzlar eriyor. Sizi her konuda destekliyor olmasından memnunsunuz.

BOĞA

Hala aynı aktiflikte hayatınıza devam ediyorsunuz. İstediğiniz her şeyi yapabilecek kuvvetiniz de enerjiniz de var. Günlük hayatın temposunu ayarlayabiliyor olsanız da, siz de insansınız yorulduğunuzu hissetmeniz gayet normal. Hala bazı problemler, kayıplarla tekâmül süreci devam ediyor. Zaman her şeyin ilacı. Kendinize de dönüp bir bakmanız gerekiyor.

İKİZLER

İkizler burcu her nerede problem yaşıyorsanız şu ara, sebebi iletişim problemi. Öncelikle yakınınızda olan tüm işleri tek tek toparlamanız gerekiyor. Sizin kafanız rahat olmadan çevrenize karşı da rahat olamıyorsunuz. Ruh gibi gezmenizin anlamı yok. Geçmiş problemleri bir an önce toparlayın ve hemen geleceğe hareket edin. Korkmayın. Bir de esnemek erdem de olsa, bir omurganın olması şartını da unutmayın.

YENGEÇ

Günlük rutinlerinizin içinde kısılıp kaldığınızı hissediyor olabilirsiniz. Öğrenmeniz gereken bazı olaylar var. Maddi anlamda düzenlemeniz gereken konular var. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Yengeç burçlarında hiç geçmeyen bir keşfetme ve yeniye açılma arzusu var. Geleceğe en azından bir tatil planı yapabilirsiniz.

ASLAN

Öğrenmeniz gereken çok fazla konu var. Araştırma enerjiniz yüksek ve son zamanlarda geçmişe göre daha neşelisiniz. İstekleriniz arttıkça dünyaya olan bağınız artıyor. Sizin her zaman böyle neşeli olmanız gerekiyor. Kariyerinizde hırs yapmak yerine, aşk hayatınıza vakit ayırsanız size çok daha iyi gelecek. Biraz flört etmenin kime ne zararı olabilir ki?

BAŞAK

Geleceğiniz iş hayatınızdan ve günlük rutinlerinizden geçiyor. Bugünlerde ne ekerseniz onu biçeceksiniz. Enerjiniz düşük, moraliniz bozuk olabilir. Anlıyorum. Yine de yaşam emek istiyor. Yarınlar için bıkmadan çalışmak gerekiyor. Hele de maddi anlamda çok şanslı olabileceğiniz şu günlerde. Biraz da kalp kırdınız biliyorsunuz. Toparlamanız gerekiyor. Özür dilemek çok zor olmasa gerek.

TERAZİ

Terazi burcu arkadaşlıklarını elekten geçiriyor. Evli Terazi burçları ise eşleri ile mutlu bir döneme adım atıyorlar. Ani gelişmeler, ani haberler onlara zarar veremiyor. Bekar Terazi burçları içinse şu birkaç gün sürprizlere gebe. “Amaaan ne sürpriz olabilir ki?” duyar gibiyim. Hayat sizden sürprizlerini esirgenmiyor. Siz sadece takıldığınız konulara odaklanıyorsunuz.

AKREP

Kariyeriniz konusunda daha hassas davranma zamanınız geldi. Geçmişten biriktirdiğiniz işlerinizi ve önemli konuları düzenlemeniz gerekiyor. Bugün çok daha titizsiniz ve bu işleri halledebilirsiniz. Aşk hayatınızda birtakım kırgınlıklarınız var ise yavaş yavaş iyileşeceğini, Nisan ortasından sonra ise çok daha güzel gelişmeler olacağını bilmenizi isterim.

YAY

Hiçbir eşik acısız geçilmez. Her dönüşüm insanlardan bir bedel alır. Bunu hepimiz biliyoruz. Bu sebeple ne kadar acı çekiyorsanız ve işler ne kadar zorsa, bilin ki sizi güzel bir bahar, güzel bir yaz bekliyor. Uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Bu aralar biraz zor olabilir. Ama gelecek için planlamasınız yapabilirsiniz. Size iyi gelecektir.

OĞLAK

Oğlak burçları için zor bir hafta kapanışı olabilir. Söylemek istediklerinizi yutkunduğunuz, hislerinizi içinizde yaşadığınız bir gün olabilir. Ancak özellikle borsa gibi konularla uğraşan, başkalarının imkanlarını değerlendiren Oğlak burçları için oldukça şanslı bir gün olacaktır.

KOVA

İletişimle ilgili konuların önem kazandığı bir gün olacaktır. Siz zaten son zamanlarda eskiye göre bu konularda daha iyisiniz. Sürpriz kaynaklar kazanma konusunda da şanslı bir gün olacaktır. Genel anlamda ilişkilerde bazı istekleriniz ve beklentileriniz olabilir. Yeniye adım atmak, yeni çevrelere giriş yapmak için uygun zamanlar.

BALIK

Balık burçları için güzel bir gün olacaktır. Günlük rutinlerinizi kolaylıkla atlattığınız, neşenizin ve keyfinizin yerinde olacağı bir gün. Güzel haberler alabilirsiniz. Özellikle özgüveninizi arttıracak haberler. Kafanızın karıştığı hiçbir olay için bugün adım atmayın. Özellikle Koç burcunda Yeni Ay deneyimleyeceğimiz bu günde, acele her yeni adımdan kaçınmakta fayda var.