1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 4 Mart 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

4 Mart 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Hayatın sınırları içerisinde kendi sınırsızlıklarımızı, başkalarının sınırlarını ihlal etmeden yaşamamız gerekiyor.

4 Mart 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Hayatın sınırları içerisinde kendi sınırsızlıklarımızı, başkalarının sınırlarını ihlal etmeden yaşamamız gerekiyor. Akışın içinde küçük girdaplar yaratabiliriz. Bu kimseye zarar vermez. Önemli olan kasırgaya sebep vermemek.

KOÇ

Koç burçları kariyer hayatlarında bir dönüşüm içerisindeler. Kariyer hayatlarındaki yükseliş veya düşüşler hayatlarındaki tüm temaları doğrudan etkileyecektir. Böyle zamanlarda yapılabilecek en güzel şey, daha sağlam tırmanmak, düşseniz de ayağa kalkmaktır.

BOĞA

Gerekirse her şeyi bir süre kenara itin. Hayatın sorumlulukları içinde bunu nasıl yapabilirim diye düşünebilirsiniz. “Bugün Pazartesi ve mecbur iş yerindeyim” diyebilirsiniz. Eğer hayat dengenizi bozuyorsa, özveri dengenizi değiştirebilirsiniz. Herkes mesaiye kalmıyorsa siz de kalmayın, örneğin. En azından bu dönem. Yoruldunuz, fark edin artık bunu.

İKİZLER

Gözlerinizi kapatıp, her konuyu en iyi ben bilirim edası ile yaklaştığınız için bazı sorunları yaşıyorsunuz. Üstelik de yeni değil. Öz eleştiri yapmayı ne zaman unuttunuz. Kariyer hayatınızda 2011-2012 yıllarına geri dönün. Neyi yanlış yapmıştınız? Bir daha yapmayın.

YENGEÇ

Haftaya şanslı başlıyorsunuz. Kafanız karışık olabilir. Zihniniz dolu olabilir. Ailenizden destek göreceksiniz. Onların varlığı tüm bulanıklığa rağmen size iyi gelecek. Riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Başkalarının kaynaklarını kullanıyorsanız, akışta problem yaşayabilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu baktığınız noktadan hayat size berbat bir yermiş gibi gözükebilir. Güne her zamankinden negatif bir enerji ile başlamış olabilirsiniz. Bugün yerinizden bile kıpırdamak istemiyor olabilirsiniz. Ancak kıpırdayın. Özellikle arkadaşlarınız ile zaman geçirmelisiniz. Tüm enerjinizi değiştirecekler.

BAŞAK

Bazen işe gitmek hiç istemiyorsunuz, bazen de ayaklarınız otomatik gidiyor. Kendinizi bir şeyler üretir veya bir şeylere emek verir halde bulmak size iyi geliyor. İkili ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Hissettikleriniz konusunda yanılıyor olabilirsiniz. Ailevi problemler bir nebze olsun çözülecektir.

TERAZİ

Çelişkiler içindesiniz. Bir yandan çalışmak size çok iyi geliyor. Günlük yaşamın kaosunu unutturuyor. Diğer yandan uzaklaşmak, biraz tatil yapmak ve kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Yakın zamanda planladığınız bir tatil size çok iyi gelecek.

AKREP

Haftaya kafanızda birtakım ikilemler ile başlıyorsunuz. Karar verme mekanizmanız her zaman çok kuvvetlidir. Siz arada kalmazsınız. Ancak bugün sizin için istisnai bir gün olacaktır. Maddi anlamda ciddi dönüşümler yaşayacaksınız. Bugünden yarına değil tabi ki. Ancak ortada bir oluşum var.

YAY

Evinize tadilat yaptırmak için hiç uygun zamanlar değil. Nisan sonuna ertelemelisiniz. Gönlünüz sizi arada bırakıyor olabilir. İki arada bir derede kalmamaya özen gösterin. Gün içinde ruh haliniz sık sık değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple çok ani hareketlerden kaçınmanız gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burcu birden fazla işi bir arada götürebileceğiniz, sizin için iletişim trafiğinin yüksek olacağı aktif bir gün olacaktır. Çok önemli işlerinizi erteleyebilirsiniz. Anlaşmalara imza atarken veya maillerinizi gönderirken iki kere dikkat etmeniz gerekiyor. İletişim evinizdeki Merkür, Şiron ile kol kola iken, acele ile kurduğunuz iletişimlerde kendinize zarar veren konuşmalar yapabileceğinizin uyarısını yapıyor.

KOVA

Kalbinizden geçenleri anlayamıyorsunuz. Çünkü aslında kalbinizi hiç dinlemiyorsunuz. Mantık ne derse onu yapıyorsunuz, sonra da stabil bir hayat sürüyorsunuz. Sabit olmak, sabit bir yerde durmak çok güzel tabi. Ancak bu şekilde ilerleme kaydedemezsiniz. Değişime kafa sallamaya başladığınızdan beri nefes almaya başladınız.

BALIK

Ailenize zaman ayırmanız gerekiyor. Belki biraz daha fazla zaman geçirebilseniz, siz de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kariyer hayatınızda almanız gereken dersleri almış olduğunuzu umuyorum. Çünkü vermediğiniz veya kaldığınız sınavları verme zamanı. Bir de hatırlatmama gerek yok ama o kariyeri yapıyor olmamızın asıl sebebi yaşamın tadına varabilmek.