1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 26 Şubat 2019 burç yorumlarınız

26 Şubat 2019 burç yorumlarınız

Ay’ın Yay burcuna ilerlemesi dün hissettiğimiz gergin enerjinin de azalmasına yardımcı olacak.

26 Şubat 2019 burç yorumlarınız

Ay’ın Yay burcuna ilerlemesi dün hissettiğimiz gergin enerjinin de azalmasına yardımcı olacak. Hem sabit yıldızların hem de hava elementinin gökyüzündeki yokluğu, sıkışıp kalmış hissi yaratabilir.

KOÇ

Çok tepkisel ve içgüdüleriniz ile hareket etmeye meyilli olduğunuz bir gündesiniz. Refleks olarak sinirli ve huysuz davranabilirsiniz. Çevrenizde sizden habersiz bir şeyler döndüğünü hissediyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı güven kaybetmiş olabilirsiniz. Hem fiziksel hem de duygusal mesafeler sizi yoruyor.

BOĞA

İş hayatınızda çok önemli bir noktaya doğru tırmanıyorsunuz. Daha doğrusu akıyorsunuz. Siz elinizi bile kıpırdatmasanız da rüzgâr öyle esiyor ki, siz anlamadan yükselmişsiniz. Sürpriz gelişmeler sizi mutlu edecek cinsten. Hala içinizde anlamlandıramadığınız ve kurduğunuz konular var. İçinize sinmeyen konuları sonlandırmak için doğru zamanlardasınız.

İKİZLER

Hiç olmadığınız kadar yoğun zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. Ani değişimler, duygusal olarak da sizi zorluyor. Ancak uzun süredir belirttiğim gibi yükselme dönemindesiniz. Duygularınızı işinizden uzak tuttuğunuz sürece önünüzde kimse duramayacak. İkili ilişkilerde birtakım sıkıntılar ve bu sıkıntılarla gelen yıkımlar söz konusu olabilir.

YENGEÇ

Duygusal bir patlamaya çok hazırsınız. Bu aralar saatli bomba gibi dolaşıyorsunuz. Belki çok yoruldunuz, belki rutinden çok sıkıldınız. Hayatınızdan memnun olmadığınız ve nesinden memnun olmadığınızı da tam olarak bilemediğiniz bir dönemdesiniz. Doğada zaman geçirmelisiniz.

ASLAN

Aslan burcu oldukça duygusal zamanlardan geçiyorsunuz. Kendinize vakit ayırmanız gerekiyor. Bu tempo ile devam ederseniz birilerinin kalbinin kırılacağı kesin. Yaşam enerjiniz giderek azalıyor. Hızlıca size zarar veren konulardan ve kimselerden uzaklaşmanız gerekiyor.

BAŞAK

Maddi anlamda süregelen şansınızı kullanmanız gerektiğini sık sık hatırlatıyorum. Şu an bir şekilde az ya da çok elinize ulaşan kaynaklarınız var. Devir sizin için bu şanslı zamandan faydalanma, kaynaklarınızı biriktirme devri. Şimdi sorumsuzca davranırsanız, ileride çok pişman olabilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi eksik hissedebilirsiniz.

TERAZİ

Günün en şanslı burçlarından birisiniz. Kendinizi geliştirmeye oldukça açıksınız. Özellikle iş yerinde bir süredir rahatsız olduğunuz konuları çözümleme fırsatı bulabilirsiniz. Her ne kadar biraz sinirli hissetseniz de duygusal eylemlere de açıksınız. Gelen haberler hoşunuza gidecek.

AKREP

Hepimizin duygusal olduğu kadar siz de duygusalsınız. Evrendeki su enerjisini en çok hissedenlerden birisiniz. Hem ilişkiler, romantik ilişkiler bazında hem de ailevi birtakım konularda normalden daha hassassınız. Doğru kararı vermekte, doğruyu görmekte zorlanıyorsunuz. Hemen aksiyon almaktansa kendinizi biraz daha akışa bırakabilirsiniz.

YAY

Evdeki huzur yerini huzursuzluğa bırakmış olabilir. Kendinizi çok mutlu zannederken bir anda aldandığınızı fark edebilirsiniz. Kendinizi pek de iyi hissetmiyorsunuz. Evden çalışma imkânı olan Yay burçlarının bu imkânı değerlendirmesini tavsiye ediyorum. Kendinizi konfor alanınızda daha iyi hissedeceksiniz.

OĞLAK

Bazen çok doğru bir şey söylediğimizi zannederiz ama sonrasında çok pişman oluruz. Çünkü konuştuğumuz sırada mantıklı kararlar verdiğimizi düşünürken sonra duygusal davrandığımızı fark ederiz. Özellik Oğlak burçlarının bugün konuşmalarının duygusal temelleri olmadığına emin olmaları gerekiyor.

KOVA

Maddi anlamdaki şansınızın kazanca dönüşmesine kısa bir süre kaldı. Şubat ayı boyunca sadece haber olarak kalan bazı konular somut olarak hayatınıza girmeye başlayacak. Yaptığınız işlerle yer edindiniz. Bu yıl Jüpiter size hem kariyer hem de geniş bir çevre vaat edecek.

BALIK

Bugün normal zamanlara nazaran daha ben merkezli olabilirsiniz. Kendinizi keşfetmeye, kendinize özenmeye ve kendinizi hayatınızın bir numarasına koymaya çok ihtiyacınız var. İçinize dönmek için yapabileceğiniz meditasyon, yoga, spor, sağlıklı beslenme, okuma, öğrenme gibi ne kadar aktivite varsa onlar için adım atabilirsiniz.