1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 25 Şubat burç yorumları

25 Şubat burç yorumları

Ay’ın Akrep burcunda ve zorlu gezegenler ile kol kola gezişi, haftaya istediğimiz gibi başlayamamamıza sebep olabilir.

25 Şubat burç yorumları

Ay’ın Akrep burcunda ve zorlu gezegenler ile kol kola gezişi, haftaya istediğimiz gibi başlayamamamıza sebep olabilir. Baskın iç sıkıntısı hepimizde mevcut. Yalnız değilsiniz. Bir gün daha sabır!

KOÇ

Kendi içinizde gerilim yaratan konular var. Öncelikle başkalarını düşünmeden ve başkaları için hareket etmeden, onları düşünmeniz ve o konuları çözümlemeniz gerekiyor. Siz iyi olmadan başkalarına da iyi gelemezsiniz, bunu unutmayın. Biriken işlerinizi düzenleyebilirsiniz. 

BOĞA

Oldukça şanslısınız. Haftaya şanslı bir başlangıç yapıyorsunuz. Günlük rutinleriniz sıklaşıyor. Hayat trafiğiniz artıyor. Yapılması gerekenler listenize attığınız her tık, size çok iyi geliyor. Çalışkanlığınızın herkes farkında. Siz de bu dönem daha faydalı olduğunuzu hissediyorsunuz.

İKİZLER

Yurt dışından gelecek tekliflere ve fırsatlara açık olduğunuz bir haftaya merhaba diyorsunuz. Yabancı insanlarla olan ilişkiler ve katılacağınız eğitimler önem kazanıyor. Tek yapmanız gereken her zamanki gibi mantığınızı kullanmak. Şu sıralar ne kadar rüzgâr duygusal bir yerden esse de, sizin kendi yolunuza bildiğiniz gibi devam etmeniz gerekiyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu özellikle kariyeriniz, hayatta yanınızda yazmasını istediğiniz etiketiniz konusunda aksiyon almanız gerekiyor. Her ne kadar evde olmayı seviyor olsanız da hareket enerjisine sizin de ihtiyacınız var. Bir şekilde iyi olduğunuz bir konuda kendinizi öne atmanız, aksiyon almanız gerekiyor. Günlük hayattan almanız gereken dersler var.

ASLAN

İlişkilerinizi düzenlemek isterken ya da düzenlemek istemezken, konu oralarda dönüp dolaşırken, hayatınızdan kayıp gidenleri gözden kaçırıyor olabilirsiniz. Bazı hayalleriniz boşu boşuna yastık altında yatıyor olabilir. Aksiyon almak için odağınızı değiştirmeniz gerekiyor. Bitirilmesi gereken konular varsa, bitirmelisiniz. 

BAŞAK

Hayallerinize ulaşmak için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bugün sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Yorgun da olsanız, mücadeleye devam ediyor olmanızın karşılığını alacaksınız. Başkalarının kaynaklarından faydalanma fırsatı yakalayacaksınız. Partnerlik konularındaki problemleri çözümleyecek ve kafanızı temizlediğinizde yeni bir ilişkiye adım atacaksınız.

TERAZİ

İkili ilişkilerde aradığımı bulamıyorum diyen Terazi burçları; sözüm size! Önce kalıplaşmış kurallarınızı silmeniz gerekiyor. Ona şans vermem, buna şans vermem, o olmaz, bu olmaz dediğiniz için hala yalnızsınız. Sizin için çaba harcayan insanlara şans verin bu bir, keskin kurallarınızdan vazgeçin bu iki. Şansınız çok! Gözler açılsın. 

AKREP

Haftaya duygusal bir başlangıç yapıyorsunuz. Bu ara duygusallık herkesin ruh hali zaten. Etraftaki enerji de sizden farklı değil. Kendinize dönmek için uygun zamanlardasınız. Baskılara kulak asmayın. İçinizde neler olup bittiğini sizden daha iyi kimse bilemez.

YAY

Sesli değil sessiz iletişim kurmayı tercih ettiğiniz bir gün sizleri bekliyor. Keşke hiç konuşmak zorunda kalmasanız ve herkes sizi anlasa, ne güzel olurdu. “Sen sus gözlerin konuşsun!” mesajı ile haftaya başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki şansınız giderek artacak. Tabi bunun için biraz da sesli konuşmanız gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burcu bu dönem çevrenize olan tutumunuz biraz fevri olabilir. Asar keser bir haldesiniz de diyebiliriz. Sinirleriniz yorgun düşmüş olabilir. Hepimiz biraz o haldeyiz. Ancak öfke patlamalarından da uzak durmak gerekiyor. Gerekirse kendinize biraz daha fazla vakit ayırmayı deneyebilirsiniz.

KOVA

Çevrenizdeki etkileşimi arttırabilirsiniz. İyi bir çevre ve size destek verecek insanları yakalamak için doğru bir dönemdesiniz. Kimse ile tanışmaktan ve yeni ilişkiler içine girmekten kaçınmayın. Her fırsatı değerlendirin mümkünse. Bugün için değil yarın için. Biraz tatil size gerçekten çok iyi gelebilirdi. Kendinize nefes payları ayırmanız gerekiyor. Sağlık sorunları yaşayan Kova burçları toparlanıyorlar.

BALIK

Özellikle yabancı insanlara ve yurt dışında iş yaptığınız kimselere karşı öfkenizi kollamanız gerekiyor. Yolculuklardan da bir miktar kaçınmak gerekebilir. Uzaklaşmak ve mesafeli işler sinirlerinizi bozuyor olabilir. Bu dönem kendinize ait konuları önceliklendirebilirseniz daha iyi hissedeceksiniz.