1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 25 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

25 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya oldukça enerjik başlıyoruz. Hatta ateş topu gibiyiz veya ateşten gömlek giymiş haldeyiz desem iyi bir mübalağa olur.

25 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya oldukça enerjik başlıyoruz. Hatta ateş topu gibiyiz veya ateşten gömlek giymiş haldeyiz desem iyi bir mübalağa olur. Uçuşuyoruz. Aman yanlış yerlere konmayalım.

KOÇ

Kendi kafanızda kurduklarınızdan kendiniz sıkıldınız artık. Beyninizdeki düşüncelerden kaçmak istiyorsunuz. Dinlenmeye çok ihtiyacınız var. Ancak fiziksel dinlenmeden bahsetmiyorum. Kafanızı bir boşaltmanız ve içindekileri tekrar klasörlere göndermeniz gerekiyor. Arşivdekilerle uğraşmaya gerek yok.

BOĞA

Geleceğinizin kafanızdaki hali ile kalmasını istemiyorsunuz. Çok sabit bir insan olmanıza rağmen belki de siz de bu rutinden sıkıldınız. Yeni bir gelecek, farklı bir potansiyel peşindesiniz. Bunun için yerleşmiş tüm taşları, harcadığınız onca zamanı yıkmanız gerekiyor. Aklınızdan geçen çok büyük bir değişiklik. Uranüs’ün burcunuza da ilerlediğini düşünürsek, taşları yerinden oynatmanız çok şaşırtıcı olmaz.

İKİZLER

Haftanın ilk günü ve sizin hiç işlerle ilgilenesiniz yok. Ruhunuz başka bir şeylerle uğraşmak istiyor bugün. Genel anlamda tüm sorumluluklarınızdan kaçma eğilimindesiniz. Sadece bugünlük. Yoksa kariyerinizle alakalı çok güzel planlarınız var. Arkadaşlardan alınacak haberler önem arz edebilir.

YENGEÇ

Haftaya dünün kaçamak hali ile başlıyorsunuz. Köşenize çekilmeniz bugün de sürecek galiba. Kendinizi dinliyorsunuz. Belki de çok dinlediniz, kendinizle kendinizden kaçıyorsunuz. Kim bilir. Ancak kariyer hayatınızla alakalı aksiyon almak niyetindesiniz. Belki iş değiştirmek veya tamamen yön değiştirmek.

ASLAN

Tatil tatil diye başınızın etini yedim. Ancak gerçekten kısa süreli de olsa biraz uzaklaşmanın size çok iyi geleceğine inanıyorum. Her şey yolunda gidiyor da olabilir. Önemli değil. Soğuk bir duş almak gibi gelecek tatil size, ferahlayacaksınız. Haftanın ilk gününden tatili çağırmam pek hoş olmadı tabi. Her şey sizin iyiliğiniz için. Bir de aşk diyorum sürekli. Farkındasınızdır. E bir şans verseniz diyorum.

BAŞAK

Başak burcu her konuda adım atacak, yeni başlangıçlar yapabilecek enerjiye sahipsiniz. Üstelik bugün çok hareketlisiniz. Kötü haberler almaktan, negatif enerjiden hiç hoşlanmıyorsunuz. O zaman böyle negatif enerjisi olan insanları çevrenizden uzaklaştırmanız gerekiyor. Uzaklaştıramıyorsanız onlara kulaklarınızı kapatmalısınız. Bir de tabii siz varsınız. Sürekli kendi kendinizi negatif eleştirmeyin. İyi yaptığınız hiç mi bir şey yok!

TERAZİ

Haftaya biraz karışık ama enerjik ve yoğun bir gündemle başlıyorsunuz. İş yerinizdeki sorunlara çözüm bulabilecek güçtesiniz bugün. Her türlü sorun ile mücadele edebilirsiniz. O kaçak halinizden eser yok. Haftaya gayet taze başladınız. Geçtiğimiz haftalarda gelen özgüven bombaları da işe yaradı tabii.

AKREP

Çok uzun incelemeler yapan, sonra da yavaş adımlar atan bir insansınız. Genel stratejik tavrınızı ve soğukkanlılığınızı bugün sergilemekte zorlanabilirsiniz. Daha dürtülerinizle hareket eder bir halde ve agresifsiniz. İnsanlar sizi böyle görmeye alışkın değiller. Tahmin etseler de görmüyorlardı. Siz de insansınız. Bugün kendinizi tutamayabilirsiniz.

YAY

Bugün evde olmak istemiyorsunuz. Koşar adım işinize gitmiş olabilirsiniz. İçinizden çalışmak geliyor. Birçok güzel fikriniz var hemen uygulamak istiyorsunuz. Haftaya şanslı bir başlangıç yapacaksınız. Güzel ve beklenmedik haberler gününüzü şenlendirecek. İşiniz ile alakalı çok marjinal değişimler söz konusu olabilir. Başka bir yöne eğilebilir, yeni bir departmana geçiş yapabilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcu çok fazla iletişim trafiğinizin olduğu ama aslında sizin bu trafik içinde hiç bulunmak istemediğiniz bir gün. Haftaya biraz yorgun başlıyorsunuz. Ama siz böylesinizdir, öğleden sonra açılırsınız. Ev ve aile ilgili bazı haberler alabilirsiniz, bu konularda yapmanız gerekenler olabilir.

KOVA

Kendinizden kaçamazsınız. Özgürlüğünüzü kısıtlayan kendinizse, ondan kaçmanız mümkün değil. İstemediğiniz bir beden içinde durmayın. Kilo vermek istiyorsanız kilo verin. Belki bazı estetik kaygılarınız var, aksiyon alın. Aslında hiç birine ihtiyacınız yok. Şu ara en güzel sizsiniz. Farklı ve çekicisiniz. Nereden mi biliyorum? Venüs burcunuzda ilerliyor. Unuttunuz mu!

BALIK

Kendi kendinizi ikna edip, sonra kendi kendinizi çürütüyorsunuz. Haftaya hareketli bir başlangıç yapıyorsunuz. İlk tur kendinizle olacak. Ne istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Sürekli fikir değiştiriyorsunuz. Özellikle bu tutumunuzu iş yerinizde saklamanız gerekiyor.