1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 24 Nisan 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

24 Nisan 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Tatil sonrası rehaveti engelleyecek etkiler var gökyüzünde.

24 Nisan 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Tatil sonrası rehaveti engelleyecek etkiler var gökyüzünde. Hızlı toparlanıp, biriken işlerimizi dikkatlice bitirmeyi başaracağız. Ruhumuzu, duygularımızı disipline etmek konusunda zorlanmayacağımız bir gün olacaktır.

KOÇ

Koç burcu dikkatler üzerinizde olmaya devam ediyor. Bunu bilerek davranışlarınıza dikkat etmenizi öneriyorum. Herkesin bir şekilde gözü sizde. Ne yapıyorsunuz ne giyiyorsunuz hatta ne yiyorsunuz… İşler giderek yoğunlaşabilir. Özellikle kendinizle ilgili çok fazla gündeminiz var.

BOĞA

Bilinçaltınızda çok fazla plan var. Aklınızdakilere fiziksel gücünüz ve günün 24 saati yetmiyor. İsterseniz kendinize bir liste yapın ve zamanla uygulamaya çalışın. Bu şekilde daha fazla karışıyorsunuz. Doğum günlerinizi kutlamaya başladığımız bu dönemde kendinize daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

İKİZLER

İnsanları gelip geçici bir araç olarak görmeyin. Bu dönemde her iş insanla yürüyor. Belki eskiden konuşuyor ve kenara koyuyordunuz. Artık çevrenizdeki herkese ihtiyacınız var. Daha derin ilişkiler kurmaya özen gösterin. İlişkilerinizdeki sorunlar da böylelikle çözümlenecektir.

YENGEÇ

Kariyer hayatınız şu an ön planda. Bir şekilde fırsatları değerlendirmek zorundasınız. Böyle zamanlar nadir başınıza gelir. Talih kuşu oradayken beslemek gerekir. Değişime açıksınız. Cesaretlenin ve istediğiniz adımları atın. Maddi anlamda borçlu olduğunuz yerlere ödemelerinizi yapma fırsatı bulacaksınız.

ASLAN

Öğrenmeye ve yeni fikirler üretmeye çok açıksınız. Akarken doldurma zamanı. Fikirlerinizi mutlaka değerlendirmelisiniz. Kreatif yanınızın sizi beslediğini biliyorsunuz. Hayatınızda yeterli disiplini sağlayabilirseniz bu yaz ışığı parlayacaklardan biri de sizsiniz.

BAŞAK

İçeriden çok güçlü olduğunuzu bildiğiniz halde, bazı endişeleriniz ve korkularınız var. Mücadele gücünüz var ama canınız artık mücadele etmek istemiyor. Böyle zamanlar çok dönüştürücü zamanlardır sevgili Başak burçları. Böyle sert soğuklardan sonra sıcacık zamanlar gelir.

TERAZİ

Çok çok şanslı bir güne merhaba diyorsunuz. Bugün her şey istediğiniz gibi gidecek. Kendinizi her şeyin üstesinden gelebilecek gibi hissediyorsunuz. Geliyorsunuz da zaten. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız problemlerin iyileşme zamanı geldi. Mayıs ayında kendinizi çok çok daha iyi hissedeceksiniz.

AKREP

İkili ilişkilerde ve özellikle evliliklerde Akreplerin anlamsız öfkelerini kontrol etmeleri gerekiyor. Ruh haliniz bulanık olabilir, konfor alanınızdan çıkmış olabilirsiniz. Yine de bu partnerinizin suçu değil. Günlük rutinlerinize verin dikkatinizi. Biriken işlerinizi halletmeye çalışın.

YAY

Bekar veya ilişkisi olsun fark etmeksizin Yay burçlarının flört etme istekleri artıyor. Uçuş uçuş hissediyorsunuz. Sevgi alma ve verme ihtiyacınız artıyor. Gelir gider kazanç konularındaki sorunlarınızı çözmeyi başarabilirseniz çok güzel ve problemsiz günler sizi bekliyor.

OĞLAK

Oğlak burçları için çok kritik olayların yaşandığı, bazı eşiklerin geçilmek zorunda kalınacağı bir dönem olabilir. Ailenizden destek almanız gerekebilir. Yalnız değilsiniz bunu bilin. Her eşik yalnız geçilecek de olsa, sonrasında sarılacağınız insanlar olduğunu biliyorsunuz. Birden fazla kişiye ilgi duyabilirsiniz.

KOVA

Şanslı zamanlardasınız. Üstelik de bu şansın nereden geleceği belli olmuyor. Hangi kapıyı açsanız içerisinden sürpriz hediyeler çıkıyor. Tabi ki mecaz anlamda. Fırsatları değerlendirmelisiniz. Çevrenize çok fazla değer görmeye başladınız. İnsanların bir şekilde dikkatini çekiyorsunuz. Başarmak için çalışmalısınız.

BALIK

Şansınızı değerlendiremediğiniz bazı eski fırsatlar tekrar kapınızı çalacak. Bugün tekrar aynı hataları yapmayın. Dışarıdan fark edilecek şekilde bakımlı olmaya başladınız. Eskiden bakımsızdınız demiyorum ama her zamankinden fazla özenli olduğunuz da aşikâr. Böyle devam. Maddi anlamda aşırı şanslı dönemler. Şanslar fazla zorlanmadan denenmeli.