1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 23 Şubat 2019 burç yorumlarınız

23 Şubat 2019 burç yorumlarınız

Akşama kadar kendimizi gayet iyi hissederken, akşam saatlerinden sonra bir anda depresif bir moda geçiş yapabiliriz

23 Şubat 2019 burç yorumlarınız

Akşama kadar kendimizi gayet iyi hissederken, akşam saatlerinden sonra bir anda depresif bir moda geçiş yapabiliriz. Akşam saatlerinde meditasyon çalışmaları yapmak, dua etmek, içimize dönmek bize çok iyi gelecektir.

KOÇ

Dış dünyada oldukça başarılı ve düzgün bir profil çiziyorsunuz. Ancak iç dünyanızda her şey karışmış durumda. İşin kötüsü dönüp içinize bakacak vaktiniz de yok, bakmak da istemiyorsunuz. Her zaman yaptığınız şeyleri yapmak yerine, belki biraz daha değişik konuları deneyimleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlara dikkat etmek gerekiyor.

BOĞA

Boğa burcu insanların size olan algısını iyice istediğiniz gibi oturttunuz. Başarılarınızın konuşulduğu bir döneme adım attınız. Gelecekle ilgili hala bazı soru işaretleriniz olmasına rağmen, artık değişik adımlar atabilecek güçte hissediyorsunuz kendinizi. Hala bazı konularda sorunlarınız var. Kayıp temalarında tekamülleriniz var.

İKİZLER

Geleceğiniz ile alakalı gündemleriniz şu an hayatınızın merkezinde. Belki bir karar vermek, belki de yeni bir adım atmak durumundasınız. Her şey yolunda. İyi düşünür, duygusal davranmazsanız, evren kararlarınızı destekleyecek. Hukuki konularda birtakım sorunlar söz konusu olabilir. Ancak onlar için de endişelenmenize gerek kalmayacaktır. 

YENGEÇ

Zor zamanlar geldiğinde onları Yengeç burçlarının göğüsleme yöntemi herkesten farklıdır. İçinize kapanmak, kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Sizin için gözlem yapma zamanı. Bu dönem keskin adımlar atmadan, yeni kararlar almadan önce biraz daha tedbirli davranmanız gerekiyor. Gözlem sürelerinizi uzatmalısınız.

ASLAN

İlişkilerdeki konuların maddeleri değişebilir. Daha farklı hissediyor, daha farklı davranmak istiyorsunuz. Bazen ummadık taşlar baş yarabilir. Özellikle olmaz dediğiniz konular varsa bugün onların üzerine gitmeyi deneyebilirsiniz. Kısa, uzun yolculuklar, kaçamaklar söz konusu olabilir.

BAŞAK

Kendinizi akışa bıraktınız. Bu dönem Başak burçlarının en çok kullandığı kelime “hayırlısı”. Siz kendinizi akışa bıraktıkça işler de yoluna girmeye başladı. Sorunlarınız olabilir. Merak etmeyin herkesin var. Siz çalışıp üretmeye, hizmet etmeye devam edin. Ektiklerinizi biçmenize az kaldı.

TERAZİ

Aşk hayatınız, çocuklarınız ile alakalı gündemleriniz canlanıyor. Kendinize ve etrafınızdaki insanlara şans verin. Derin derin incelemekten vazgeçin. Seçici olmak tabi ki çok güzel ama siz seçmiyorsunuz, didikliyorsunuz. Artık sizin de biraz daha neşelenmeniz ve hayatın tadını çıkartmanız gerekiyor. Kendinize küçük hediyeler alın, bazı kıyaklar yapın.

AKREP

Akrep burcu kendinizi çok yorgun hissediyor olabilirsiniz. İnsanlarla çok fazla içli dışlı olmak istemiyorsunuz bugün. Sosyalleşecek ruhunuz yok. Biraz daha içinizde, sosyalleşseniz de bir kol boyu mesafede olmak istiyorsunuz. Evinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Ani değişimler istemiyorsunuz. Bugünü daha sakin ve sabit geçirmek niyetindesiniz.

YAY

Hem çok sosyal olmak istiyorsunuz hem de kendi kendinizi sabitliyorsunuz. Biraz değişiklik yapmak, yeni projeler denemek yeni yerler görmek, belki de kendinizle ilgili bazı değişiklikler yapmak için çok uygun bir gün. Biraz değişiklik herkese iyi gelir. Aşk hayatınız veya çocuklarla ilgili konular gündem konusu olabilir.

OĞLAK

Maddi anlamda olumlu bir hafta sonu sizleri bekliyor. Beklemediğiniz kaynaklardan gelen olumlu haberler keyfinizi yerine getiriyor. Duygusal anlamda da kendinizi iyi hissediyorsunuz. Daha pozitifsiniz. Boşvermişlikten ziyade hayatın kendisine güvenme haline geçtiniz. Evinizle alakalı birtakım değişiklikler yapabilirsiniz.

KOVA

Çok mutlu olmanız gerekiyor sevgili Kova burçları. Hala kendinizle alakalı bazı problemler olduğunu hissediyorsanız, gerçekten problem var demektir. Gökyüzü tüm parlaklığı ile sizi aydınlatıyor Kendinize ait her türlü planı uygulamaya geçirmek için doğru zamanlardasınız. Bir an önce rüzgârın arkanızdan esmesinin avantajını kullanması ve aksiyon almalısınız. Geçmişe sakın takılı kalmayın!

BALIK

Karmakarışık ruh halinize bir gün daha ekliyorsunuz. Sizi bu halden ancak aksiyon almak çıkartır. Hareket etmek zorundasınız. Bol bol hareket edecek, zihin enerjinizi somut bir yerlere akıtacaksınız. Meditasyon için çok uygun bir dönemden geçiyoruz. Siz de denemelisiniz. En çok size faydası olacaktır. Enerjinizi harekete çevirdikçe rahatlayacaksınız. Doğum günlerinizi kutlamaya başladık, hadi biraz daha neşe!