1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 21 Şubat Burç yorumlarınızı okudunuz mu?

21 Şubat Burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Ay Başak burcunun son derecelerinde. Malum kendisinin Dolunay’ını yaşadık. Temizlikleri bitirme, arınma konularında sona gelme zamanı. İşe yaramayanı hayatınızda tutmayın.

21 Şubat Burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Ay Başak burcunun son derecelerinde. Malum kendisinin Dolunay’ını yaşadık. Temizlikleri bitirme, arınma konularında sona gelme zamanı. İşe yaramayanı hayatınızda tutmayın.

KOÇ

Özel organizasyonlar konusunda sıkıntılarınız olabilir. Sosyal çevrenizle alakalı konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni bir sosyal çevre edinmek durumunda kalabilirsiniz. Aslında şu an bulunduğunuz yerde de çok mutlu değilsiniz. Mecburiyetlerden sıkıldınız.

BOĞA

Kariyer hayatınızda bazı sorunlar olması hareketlenmesine de engel olmuyor. Kariyer hayatınızın trafiği artıyor. Birçok Boğa burcu kariyerleri ile alakalı yeni teklifler alabilirler. Özellikle değişik sektörlerden gelen teklifler dikkatinizi çekebilir. Günlük rutinlerinizdeki trafik de devam ediyor.

İKİZLER

Büyümek, daha güzel işlere imza atmak için önünüzde bazı engeller var. Ancak siz de yeterince hırslandınız ve inat ettiniz. Geleceği göremediğinizde biraz soluklanabilir, duraksama tuşuna basabilirsiniz. Sonra kaldığınız yerden devam edersiniz. Duygularınızı dinlemenizde fayda var.

YENGEÇ

Enerjinizi saklama dönemindesiniz. Aslında isteyerek yapmıyorsunuz. Etrafa saçacağınız enerjiniz yok. Maddi anlamda bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Bu aralar hayat sizi gerçekten de zorluyor. Yeni hobiler edinmeli, kendinizi özel hobileriniz ile iyileştirmeye çalışmalısınız.

ASLAN

İkili ilişkilerdeki karmaşalar devam ediyor. İletişimdeki aksaklıklar, karşılıklı koyulan kol boyu mesafeler işi daha da çıkmaz bir hale sokuyor. Karar vermek için uygun zamanlardasınız. Bitirilmesi gereken bir şeyler varsa tam da zamanı. Yeni adımlar atmak içinse bir iki gün daha beklemeniz gerekiyor.

BAŞAK

Başak burcu kendinize üzülmeyi bırakın. İşler yoluna girecek ve sonunda çok mutlu olacaksınız. Hayatınızda hala alamadığınız dersleriniz varsa bir an önce tamamlamanız gerekiyor. Tekrar tekrar yaşadığınız olayların belki de sebebi sizsiniz. Biraz dönüp kendinize bakmanız gerekiyor.

TERAZİ

Aşk hayatınızdaki rüzgarlara, bulutlara, yağmurlara, sellere, fırtınalara hazırlıklı olun. Aşk hayatınız yok mu? O zaman kendinizi akışa bırakın. İletişimde kendinize sınırlar koymaktan da vazgeçin. Herkesi idare etmek, her mayaya göre şerbet vermek zorunda da değilsiniz. Biraz da başkaları sizi idare etsin. Sizin de mutlu olma zamanınız geldi.

AKREP

Finansal konulardaki gündemleriniz sıklaşıyor. Siz de kendinizi maddi anlamda sağlam hissettiğinizde daha güvende hissediyorsunuz. Ailevi konularda karışıklıklar söz konusu. Hem güzel gelişmeler hem de maalesef bazı tatsız olaylar gündeme gelebilir. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla alakalı aksiyon almanız gereken konular var.

YAY

Potansiyel gücünüzü farkına varmanız gereken zamanlardasınız. İletişim en büyük silahınız olacak. Yakın çevrenizdeki fırsatları değerlendireniz gerekiyor. Gözünüz kulağınız açık olmalı. Mümkünse sürekli tetikte beklemelisiniz. Davetli olduğunuz yerlere, es geçmeden iştirak etmeniz gerekmektedir.

OĞLAK

Finansal anlamda tüm gündemleriniz hareketleniyor. Maddi anlamdaki sıkıntılarınızdan kaçma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu sıkıntılar geçecektir. Güzel haberler yakında. Kafanız dolu. Bir süredir dert ettiğiniz konular var. Ailenizden destek alabilirsiniz.

KOVA

Her olay, her gelişme sizi işaret ediyor. Dikkatler üzerinizde herkes bir şey yapmanızı bekliyor. Sizse koşarak tatile gitmek istiyorsunuz. Uzaklaşmaya, uzaklardaki huzuru bulmaya, kendinizle kalmaya çok ihtiyaç duyuyorsunuz. Sosyal ortamlarınızda bazı sıkıntılar olabilir. Yeni organizasyonlar oluşturmada zorlanabilirsiniz.

BALIK

Balık burcu kafanızdaki tüm kötücül düşünceler en çok size zarar veriyor. Keskin sirke küpüne zarar verir. Siz kendi bindiğiniz dalı kesiyor, kendinize zarar veriyorsunuz. Maddi anlamda sürpriz kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir. Kariyer hayatınızda vermeniz gereken dersler söz konusu olabilir.