1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 20 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

20 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün sevgili Boğa burçlarının doğum günlerini kutlamaya başladık. Boğa sezonunu açmış bulunuyoruz.

20 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün sevgili Boğa burçlarının doğum günlerini kutlamaya başladık. Boğa sezonunu açmış bulunuyoruz. Bu sene Boğa burçlarını bol bol sürprizler bekliyor. En çok da, doğum günlerinizi kutlayacağımız bu bir aylık dönemde.

KOÇ

Bugün dışarıdan gelen müdahalelere sırt çeviriyorsunuz. Kendi kendinize çok mutlusunuz. Değişiklikler yapmak istiyor, yeni insanlarla zaman geçirmek istiyorsunuz. Kısıtlanmak ve baskı altında hissetmek hiç hoşunuza gitmiyor. Güzel düşünceleriniz, güzel olayları çekecektir.

BOĞA

İnsanları kıran, sonrasında kendinizin de kırılmasına sebep olan diyaloglardan kaçınmanız gerekiyor. Hayatınızda bu dönem olan stresin oluşturduğu gerilimi, hiç hak etmeyen insanlara yansıtmamalısınız. Yeni organizasyonlar ve yeni arkadaşlıklar önem kazanıyor.

İKİZLER

İkizler burcu duygusalsınız. Kendi düşüncelerinizin eleştiriliyor olması sizi kırıyor. Bazı kayıplar hayatınızı istemediğiniz bir şekilde dönüştürmenize sebep oluyor. Her şeye zaman işlerinizi yoluna koymaya devam ediyorsunuz. Planlı organizasyonlarda bir değişiklik olmayacaktır.

YENGEÇ

Yengeç burçları duygusal anlamda bugünü pas geçiyorlar. Çok derin duygular hissedebilir, kendi içlerine kapanmayı tercih edebilirler. Çok dolduğunuzu, duygusal anlamda rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız romantik bir filme gidip gözyaşlarınızı boşaltmayı deneyebilirsiniz.

ASLAN

Cumartesi günü sizi zorlayabilir. Beklemediğiniz aksilikler, sonrasını göremediğiniz olaylar, sisli puslu ortamlar sizi rahatsız edecektir. Sevdiğiniz bir insan ile aranız bozulabilir. Zamanınızın büyük çoğunluğunu arkadaşlarınıza ayırmak en iyi tercih olacaktır.

BAŞAK

Zorlu rüzgarlar esiyor olabilir. Ancak Başak burçları bir şekilde bu rüzgarlara karşı durmayı başarıyorlar. Partneriniz ile aranızda olan sorunları çözmeyi başarıyorsunuz. Duygusal konuşmalar söz konusu olabilir. Yeniye yar açın. Belki de yeni bir aşk çok yakınınızdadır.

TERAZİ

Bazı Terazi burçları sağlık problemleri ile uğraşıyor olabilirler. Kendinizi yanıltmaya müsaitsiniz. Vücudunuzun ihtiyaçlarını görmezden gelmemelisiniz. Bir farklılık hissediyorsanız doktor ziyaretlerinizi aksatmamalısınız. Rutinlerinizi planlamakta zorlanıyor olabilirsiniz.

AKREP

Eski bir kaynaktan veya piyasada kalan borçlarınızdan gelir elde edebilirsiniz. Bugün kapınızı sürpriz bir kazanç çalabilir. Pantolonlarınızın cebine bakmayı unutmayın. Ailenizle ilgili sıkıntıları çözümlemek için onlarla daha fazla zaman geçirmeniz gerekiyor.

YAY

İletişim yolu ile yapacağınız tüm anlaşmalardan bugünlük kaçınmalısınız. Kredi kartlarınız ile yapacağınız harcamalara dikkat. Romantik anlamda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Ummadığınız insanlardan ummadığınız teklifler alabilirsiniz.

OĞLAK

Geçmişten aldığınız dersler ile geleceğe daha temkinli adımlar atıyorsunuz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ayın sonuna gelmeden tüm kazancınızı bitirmek istemezsiniz. Ailenize yeni üyeler katılabilir. Aileniz ve yuvanız ile alakalı güzel haberler alabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu için aşk sezonu açılıyor. Çok flörtöz ve fırsatların çoklu olacağı bir dönem. Hayatın her noktasından keyif alacaksınız. Uzun süredir dersler verdiniz. Geçmişte hata yaptığınızı düşündünüz. Siz hata yapmadınız. Yaşanması gerekeni yaşandı. O anın, doğrusu oydu. Artık ileriye hareket etme zamanı.

BALIK

Partnerlik ilişkilerindeki problemleri çözümleyebilirsiniz. Kafanızın karışık olduğu birçok konu var. Sürekli ertelemekten kaçınmalısınız. Problemlerinizin üstüne gidin. Maddi anlamda oldukça şanslı bir gündesiniz. Belki şans oyunları denenebilir. Dünyevi konularda şansınızı zorlayabilirsiniz.