1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 20 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

20 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün gökyüzünde oldukça sert bir açılanma mevcut. Başak burcunda ilerleyen Ay’ın diğer gezegenlerle fazla iletişimi bizi bir nebze olsun her şeyi düzeltmeye çalışırken bunaltabilir.

20 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün gökyüzünde oldukça sert bir açılanma mevcut. Başak burcunda ilerleyen Ay’ın diğer gezegenlerle fazla iletişimi bizi bir nebze olsun her şeyi düzeltmeye çalışırken bunaltabilir. Eleştirirken eleştirilebilecek olduğumuzu da unutmamalıyız.

KOÇ

Kariyer hayatınız konusunda çok şanslısınız. Beklemediğiniz gelişmeler söz konusu olabilir. Normalde yaptığınız işten başka konulara yönelebilirsiniz. Bazı Koç burçları sektör değiştiriyor olabilirler. Her şeye rağmen sizin kendi kafanız çok karışık. Bilinçaltınız çok yoğun. Bu sebeple çok fazla rüya görüyor, uykuya dalmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz.

BOĞA

Özellikle arkadaşlarınız ve kariyeriniz anlamında şanslı bir dönemdesiniz. Bazı karışıklıklar, anlayamadığınız konular olmasına rağmen geleceğiniz için adım atmaktan da geri kalmıyorsunuz. Günlük rutinleriniz oldukça yoğun. Kafanıza takılan bazı sorular var.

İKİZLER

İkizler burcu hayatımızın bir dengesi var. Bir yerlerde yeni kazanımlar elde ederken diğer taraftan bazı konularda kayıplar yaşamak durumunda kalıyoruz. Ölüm-doğum hayatımızın bir gerçeği. Her bitiş bir başlangıç, bir transformasyondur. Bir dönüşümdür. Dönüşüme ayak uydurmak, yeni gelene hazırlıklı olmak demektir.

YENGEÇ

Birçok Yengeç burcu evliliğinde, ilişkilerinde ve ilişkiye başlama dönemlerinde sorunlar yaşıyordu. Bu sorunlar biraz tavan yapabilir. Duygusal kararlar vermeyin. Ancak mantığınız bir şeyler söylüyor ise, ona da kulak kapamayın. Bazen sonlar hayırlıdır. Yeni bir alan yaratır. Bazen de sonlandırmamak hayırlıdır. Bir sınavı daha başarı ile geçmiş olursunuz ve bu sizi güçlendirir.

ASLAN

Aslan burçları için yolculuk zamanı. Birçok Aslan burcu şimdiden yolculuk, tatil planları yapmaya başladı. Görünen o ki; sezonu ilk açan Aslanlar olacak. Yalnız gitmeyeceksiniz değil mi? Kariyeriniz açısından şanslı bir gündesiniz. Birden fazla yerden iş teklifi veya pozisyon teklifi alabilirsiniz. Aşk yakında. Belki de gittiğiniz o kursta veya çıkacağınız o yolculukta. Belki de çoktan geldi ve tatil için konuşmak istiyorsunuz.

BAŞAK

Adım adım aşkla dönüşüyorsunuz. Duygularınızın zirvesindesiniz. Bekar Başak burçları hiç üzülmesin. Başak burçlarının bazıları ayrıldı, bazıları evlendi, size de kısmet çıkartırım. Şaka bir yana, Başak burçları duygusal dönüşümler yaşayacaklar. Bu dönüşümleri de aşk sayesinde yaşayacaklar.

TERAZİ

Hayatınızın her aşamasını dengelediğiniz gibi kendinizi de dengeleseniz. Hiçbir problem kalmayacak. İç dünyanız büyük sınavlardan geçti. Ancak şimdi sınavların sonucunda büyük okullara yerleşme zamanı. Ruhun geçtiği sınavlar sizi büyüttü. Artık ne istediğinizi biliyorsunuz. Siz biliyorsanız, artık evren de biliyordur.

AKREP

Birçok Akrep burcu yer değiştirmek, taşınmak durumunda kaldılar. Kalan Akrepler de mutlaka bir değişim içerisine gireceklerdir. Değişim yaşadığınız her ne konu varsa şansın sizinle beraber olduğunu unutmayın. Maddi anlamda sıkıntılarınız olabilir. Önemli olan bir sonraki zaman dilimi için planlarınız.

YAY

Temelde ciddi maddi problemleriniz var. Elinize bir şekilde para geçiyor olabilir ancak elinizde kalmadığı da kesin. Evin reisi siz misiniz? Tek başınıza yaşıyorsunuz ve kontrol sizde mi? O zaman problem yok. Ancak ortak bir yaşam alanınız varsa, maddi anlamda kendinizi daha iyi kontrol edebiliyor olmanız gerekiyor.

OĞLAK

Yeni bir çevreniz olacak. Belki taşınıyor, belki yer değiştiriyor, belki de departman değiştiriyorsunuz. Her ne oluyorsa önemli olan sizin daha cesur bir ortam içinde bulunacak olmanız. Bu değişim hayatınıza her manada iyi gelecek. Tedirgin olmayın. Her zamanki gibi yola devam edin. Bu arada yedi yıllık aşk dönüşümünüz başladı. Hatırlatmak isterim.

KOVA

Kova burcu uzaklaşma isteğiniz var. Ancak bunun yanında bir sürü de sizi bağlayan konu var. Yeni çevrenizle sağlam bağlar kurmanız gerekiyor. Hiçbir atılımdan çekinmemelisiniz. Önemli olan disiplinli bir şekilde yapılacaklar listenize sadık kalmanız. Kendinizi sürükleniyor gibi hissetmeniz tamamen Neptün’ün suçu.

BALIK

Hayatınızın çok şanslı bir dönemindesiniz. Bence siz de bunu farkındasınız. Hayat bu tabi ki bir yerler çok iyi olunca başka yerler zayıflayabiliyor. Özellikle ilişkiler ve romantik ilişkiler bazında tüm şansınıza rağmen istediğinizi alamıyor olabilirsiniz. Belki de yeterince zaman ayırmadığınız için, kim bilir?