1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 2 Şubat 2019 burç yorumları

2 Şubat 2019 burç yorumları

Bugün Ay ve Satürn buluşuyor. Kendi kendimizi duygusal anlamda hem kısıtlamaya hem de fazla ileri gittiğimizi düşündüğümüz noktalarda eğitmeye çok müsaidiz

2 Şubat 2019 burç yorumları

Bugün Ay ve Satürn buluşuyor. Kendi kendimizi duygusal anlamda hem kısıtlamaya hem de fazla ileri gittiğimizi düşündüğümüz noktalarda eğitmeye çok müsaidiz. Yine de insanız. Duygularımız var ve bunun ayıbı yok! Kuralı hiç yok!

KOÇ

Bu dönem kafası en karışık ve en telaşlı burçlar Koç burçları. Yöneticiniz Mars’ın da Koç burcunda ilerlemesi sebebi ile daha gergin ve agresif hissedebilirsiniz. Her ne kadar bu konumlanma size güç kazandırıyor da olsa, savaşma, çatışma, germe ve gerilme içgüdünüzü de besliyor.

BOĞA

İkili ilişkilerde, özellikle partnerlik ilişkilerinde ciddi sorunlar söz konusu olabilir. Genel anlamda fikir çatışmalarına bağlı olan bu gerilimler büyümeye ve olduğundan farklı yönlere gitmeye müsait. İlişkinizdeki huzur ve ahengi geri kazanmak için sizin de özel olarak mücadele vermeniz gerekecek. Yeni organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz.

İKİZLER

Özellikle toplum önündeki imajınız için mücadele ediyorsunuz. Ancak bu mücadeleyi verirken, çok agresif ve saldırgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Daha sakin olmaya çalışın. Seyahatler artacaktır. Sonunu kestiremeseniz de yol almak ve adım atmak zorunda kalacaksınız. Aşk hayatınız hareketleniyor.

YENGEÇ

Yengeç burcu inandığınız doğrular için mücadele etme vaktiniz geldi. İçinize kapanıp, kabuğunuzda kalmanızın artık bir faydası olmayacaktır. Evren sizi savaşmaya zorluyor. Cumartesi için enerjiniz oldukça düşük. Kendinizi olduğunuzdan daha farklı hissediyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla beraber olmak size iyi gelebilir.

ASLAN

Dünya ve çevreniz üzerinde bıraktığınız imaj sizin için çok önemli. Eğer güçlendirebiliyorsanız son zamanlarda, bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Ama eğer bir süredir insanların size olan saygısını kaybettiğini hissediyorsanız, bugün biraz zorlu geçecektir. İlişkilerde yanılgılar, aldanmalar söz konusu olabilir.

BAŞAK

Ailenizdeki problemler dışında aslında şu dönem hayatınız oldukça güzel. Hem ikili ilişkilerde hem de iş hayatınızda, günlük rutininizde oldukça mutlu ve yoğunsunuz. Günlük hayatınızı değiştirecek değişiklikler söz konusu olabilir. Kandırılmaya eğilimlisiniz dikkat etmelisiniz. Diğer yandan da sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.  Ancak uyarıyorum; pireyi deve yapmadan.

TERAZİ

İkili ilişkilerde kendinizi güvende hissettiğinizde genel olarak da kendinizi daha güvende ve sakin hissediyorsunuz. Dünyevi tüm olayları ilişkiler üzerinden yönetiyorsunuz. Yanlış bir yaklaşım değil ancak ara sıra yalnız kalmayı, kendinizi de dinlemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Aileniz ile güzel vakit geçirebilirsiniz.

AKREP

Günlük rutinlerinizdeki kararlılığınız, madde dünya ile bağlantıda olmak, hayatın zevklerini tatmak size çok iyi geliyor. Kendinize ve kendi rutinlerinize zaman ayırabildiğinizde mutlu oluyorsunuz. Aşk hayatınız oldukça karışık. Kendinizi yok yere yaralayıp durmayın. Sürekli beklenti içinde olmak veya talep etmek sizi üzüyor.

YAY

Birtakım rahatlamalar yaşadınız. Keskin gerilim hattından kurtuldunuz. Ancak yine de bazı Yay burçlarının hayat mücadelesi devam ediyor. Derslerden kaçamıyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bugün yaptığınız her aktivite size keyif verecektir.

OĞLAK

Oğlak burcu, Güneş haritalarınızın para evini aydınlatırken, maddi anlamda yüzünüzü güldüren olayların olmasını beklerim. Maddi anlamda daha pozitif bir bakış kazanmış olabilirsiniz. Beklenmedik kaynaklardan gelir elde edebilirsiniz. Geleceğe daha umutla bakıyor ve her geçen gün özgüven kazanıyorsunuz.

KOVA

Her ne kadar Kova burçları için işler yolunda gitse de gelecek konusunda endişeler taşıyorsunuz. Ne yapacağınızı nasıl bir tutum sergileyeceğinizi planlamakta zorlanıyorsunuz. Tam olarak planlı hareket edemiyorsunuz. Olsun. Dikkat ederseniz uzunca bir zamandır planlarınız tutmuyor. Verdiğiniz her mücadelenin de, teslimiyetin de hakkını alacaksınız, merak etmeyin.

BALIK

Var gücünüz ile savaşmaya hazırsınız artık. Bugün iyice güç toplamış gözüküyorsunuz. Hem kendiniz ile alakalı hem de gelecekle alakalı birtakım aksiyonları alacak gücünüz var. Harekete geçmek, sizden beklenilmeyeni yapmak istiyorsunuz. Hakkınızda düşünülenleri değiştirme vaktiniz geldi.