1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 15 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

15 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya nispeten Başak enerjisi ile başlıyoruz. Geçen hafta yarım kalmış, düzenleyemediğimiz her konuyu yeniden gözden geçirebiliriz

15 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya nispeten Başak enerjisi ile başlıyoruz. Geçen hafta yarım kalmış, düzenleyemediğimiz her konuyu yeniden gözden geçirebiliriz. Titizlenmek gereken, dikkat gerektiren işler için önümüzdeki 1-2 günü değerlendirebiliriz.

KOÇ

Haftaya gayet güzel ve dinç başlıyorsunuz. Daha dedikesiniz. Kendiniz ile alakalı isteklerinizde daha kararlı ve tutarlı olacaksınız. Aksiyon gücünüz olduğu gibi, iletişim kanalları ile geleceğiniz için yatırım yapma potansiyeliniz de yüksek. Bu ara maddi kaynaklardan her zamankinden fazla beslendiğinizi fark ettiniz mi?

BOĞA

Yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Kendinize daha sakin davranmalısınız. Sadece kendinize değil, çevrenizdeki insanlara da. Keskin sirke küpüne zarar verir. Kazalara açık bir dönemdesiniz. Daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Bekar Boğa burçları, romantik anlamda şanslı bir dönemdeler.

İKİZLER

İkili ilişkileri idare etmekte bazen çok zorlanıyorsunuz. Zaman zaman tüm iletişim yeteneğiniz ve ihtiyacınıza rağmen kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Yurt dışındaki işler ve yabancılarla olan diyaloglarda sorunlar ve hayal kırıklıkları mümkün olabilir. Plansız seyahatlerden kaçınmalısınız. Spontane davranmak kötü bir karar olabilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu haftaya tempolu ve kararlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Birçok Yengeç burcu bugünlerde diyete başlayabilirler. Adım adım yapmak istedikleriniz konusunda irade kazanıyorsunuz. Özellikle kariyer hayatınız konusunda yeniden bir aksiyon alacaksınız. Bir süredir durgun olan hayatınız değişecek.

ASLAN

İkili ilişkiler konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilecek olsanız da aşk ateşinden uzaklaşamıyorsunuz. Aslan burçları için aldanmalar, aldatılmalar ve yasak aşklar söz konusu olabilir. Bazı fırsatları çok hızlı tepmiş ve pişmanlık hissediyor olabilirsiniz. Size geri vites yapmak pek kolay olmaz ama hala şansınız varken değerlendirmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK

Çok fazla konuşulanlara da duyduklarınıza da inanmayın. Ağzı olan çok, doğru söyleyen pek azdır. Kendiniz emin olmadıkça adım atmayın. Şansınız giderek artacak. Geleceğe adım atmak için partnerinizden destek alabilirsiniz. İlişkilerdeki problemler çözülüyor. Tabii sizin de gönüllü olmanız lazım.

TERAZİ

Güneş haritalarınızın uzun süreli ilişkiler bölümünü aydınlatıyor olduğuna göre, uzun süreli birlikteliklerde gizli kalmış konular aydınlanıyor demektir. Kısa süreli ilişkilerde ise durum tam tersi. Her iki taraf da birbirini anlamamakta ısrarcı. Siz zaten son derece kararlı ve ısrarcısınız. Buzlar biraz zor eriyecek gibi.

AKREP

Büyük paralar kaybetmek istemiyorsanız, bu aralar risk alacağınız her türlü yatırımdan uzak durmanız gerekiyor. Yeni bir şeyler almak için doğru zamanlar değil. Paranızı daha fazla saklamaya, sınırlarınızı daha belirgin çizmeye ihtiyacınız var. Genel anlamda güzel, yoğun ve hızlı değişimlere adaptasyon gücünüzün fazla olduğu bir gündesiniz.

YAY

Bir şeyler hissettiğiniz insanla ilgili güzel haberler alarak haftaya başlıyorsunuz. Yeni ve hızlı gelişen ilişkilere, arkadaşlarınızın tanıştırdığı insanlarla aranızda bir şeyler olmasına hazırlıklı olun. Bakımlı gezin. Kendinizi bırakmayın. Bahar geliyor. Siz de ruhunuzun çiçeklerini bahara göre ayarlayın.

OĞLAK

Haftaya yine iddialı kararlar ile başlıyorsunuz. Her haftaya yeni bir başlangıç, her haftaya yeni kurallar. Sınır çizmekten çok hoşlanıyorsunuz. Bu kadar sınırı aşıp birinin size ulaşmasını da beklemiyorsunuz o zaman. Çevrenizde güzel değişimler olacaktır.

KOVA

Çevrenizden sıkıldınız. Kovaların yine değişim zamanı geldi. Tebdili mekânda ferahlık vardır. Uzaklaşmaya çalışın. Seyahat edin. Yeni yerler görün. Yeni bir şeyler öğrenin. En önemlisi özgüveninizi yeniden kazanmak için aşka yer açın. Mantığınızın duygularınızı bastırmasına izin vermeyin. Duvarlar içinizde…

BALIK

Balık burcu kariyeriniz konusunda hedefleriniz var ve bu doğrultuda çok hırslandınız. Artık olmak istediğiniz yeri de bu yere giden yolu da daha iyi biliyorsunuz. Maddi anlamda yüzünüz bir süre daha gülmeye devam edecek. Sürprizlere açık olun. Kafanız en çok kendinizin gerçekten ne istediği ille meşgul ve karışık.