1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 15 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

15 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Geçmişe dönüp durmaya meyilli olsak da, karşılaştığımız tüm eski sesler yeniye açılmamız için. Duygusalız, güven arıyoruz ama yanlış yerde arıyoruz.

15 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Geçmişe dönüp durmaya meyilli olsak da, karşılaştığımız tüm eski sesler yeniye açılmamız için. Duygusalız, güven arıyoruz ama yanlış yerde arıyoruz.

KOÇ

Derin bağlılıklar kurmak istiyorsunuz. Kim bilir belki de kurdunuz. Karşı taraftan aradığınız ilgiyi alamadığınızda derin yaralar alıyorsunuz. Uzun süredir sabrettiğiniz konular artık bir noktadan kırılacak. Ya sizin için iyi bir dönüşüm olacaktır ya da dolup taşıyorsunuz.

BOĞA

Günlük rutinlerin fazlalığı bugün sizi bir miktar bunaltabilir. Daha kendinizle olmak istediğiniz bir gün. Çevrenizdeki insanları gözlemliyorsunuz. Şüphe içerisinde olduğunuz durumlar var. Arkadaşlarınızın üzerinde baskı kurmaktan ve onları yöneten davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız. Çevreniz bu tutumunuzdan rahatsız.

İKİZLER

Bugün hayatınızda beklemediğiniz kayıplar söz konusu olabilir. Hayattan keyif almadığınızı, hayatınızda bir boşluk olduğunu, özellikle partnerlik anlamında eksikleriniz olduğunu hissedebilirsiniz. Yarın bambaşka hissedeceksiniz. Duygularınız gelip geçici. Düşünceleriniz sizi yanıltıyor olabilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu evinizle alakalı bazı konularda tedirginlikleriniz olabilir. Son dönemlerde genel anlamda pozitifsiniz. Yine genel anlamda kendinizi bir yandan da kıstırılmış, kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. Geçmiş ve gelecek arasındaki dengeyi kurmanız gerekiyor. Ay burcunuza geçiş yaptı. Sizi daha evcimen bir hale getirebilir. Aksiyonsuz bir Cuma tercih edebilirsiniz.

ASLAN

Hayatınızda geçmişe ve kaybettiklerinize takılarak, şu anı ve şimdiki fırsatları kaçırıyorsunuz. Aşk hayatınız konusunda çok şanslısınız. Etrafınızda insanlar dört dönüyor ama size sorsam hayat size kötü davranıyor. Tamam hayatınızda aldığınız kötü haberler ve kayıp temaları var. Ancak gözünüzü doğru yöne çevirirseniz kazanacağınız da çok şey var.

BAŞAK

Geçmişe takılıp kalmasanız, geleceğe yönelseniz hayatınızda o kadar güzel şeyler olacak ki. Ailenizle iyi geçinin. Sonra bu olanlara da üzülürsünüz. Bazı kararları almakta zorlanıyorsunuz. Çevrenizdeki, özellikle iş yerindeki insanlar tarafından kandırılmaya açık bir dönemdesiniz.

TERAZİ

Kendinizle olan bağlantınız çok kuvvetli. Ne istediğinizi farkındasınız. İkili ilişkilerde aksiyon almanızın vakti geldi. Bekarsanız bir sevgiliniz olmalı artık. Buna hazırsınız. İlişkiniz varsa bir sonraki aşamaya taşınmaya hazır. Çok çalışmalısınız. Ancak hak etmeyenler için değil, hak edenler için.

AKREP

Haftanın son iş gününü keyifli bir şekilde sonlandırıyorsunuz. Sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinize olan güveninizin belli sınırlar içerisinde zorlandığını hissedebilirsiniz. Kendinize ait bazı konularda dönüşümler şart gözüküyor.

YAY

Siz de haftayı keyifli şekilde kapatanlardansınız. İş yerindeki bazı gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Maddi anlamdaki dönüşüm süreciniz devam ediyor. Yeniden yapılandırmanız gereken birçok konu var. Sosyal mecralarda zaman harcamalısınız. Çevrenizden faydalanın.

OĞLAK

Oğlak burcu iletişim gücünüz yüksek ancak çok dürtüleriniz ile hareket ediyorsunuz. Bu sebeple de zaman zaman çevrenizdeki, özellikle sizin çok yakın insanları kırıyorsunuz. Ailevi konularda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Eviniz için bir şeyler yapabilirsiniz.

KOVA

Özgüveninizi biraz kaybetmiş hissedebilirsiniz. Kendi değerinizi konumlandırmakta zorlanıyorsunuz. Aslında insanlar sizi ulaşılamaz bir noktada görüyorlar. Siz isteseniz de istemeseniz de burcunuzda ilerleyen Venüs sizi çok güzel yapıyor. Herkes size hayranlıkla bakıyor.

BALIK

Oldukça duygusal bir gün. İçinizde geçmişi tırtıklama ihtiyacı var. Biraz intikam gibi duygularla dolabilirsiniz. Kendinizi o kadar fazla önemsiyorsunuz ki; başkalarına olan öfkeniz büyüyor. Kendinizle iyi geçiniyor olmanız güzel ama biraz körleşmiş olabilirsiniz. Huzur bulduğunuz insanlarla zaman geçirin.