1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 11 Mart 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

11 Mart 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Haftaya Mars’ın ve Ay’ın kararlı enerjisi ile başlıyoruz. Geçtiğimiz haftaya göre ayaklarımız daha sağlam yere basıyor. İsteklerimizde daha kararlı, daha istikrarlıyız.

11 Mart 2019 burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Haftaya Mars’ın ve Ay’ın kararlı enerjisi ile başlıyoruz. Geçtiğimiz haftaya göre ayaklarımız daha sağlam yere basıyor. İsteklerimizde daha kararlı, daha istikrarlıyız.

KOÇ

Günlük işlerinizi kolaylıkla tamamlayabileceksiniz. Artık hayatınızda ne istiyorsunuz ne istemiyorsunuz hem duygusal anlamda hem de mantıksal anlamda karar verme zamanınız geldi. Öyle zihninizdeki yoğunluğun akışı ile hareket etmek olmaz. Siz ne istiyorsunuz, önemli olan bu.

BOĞA

Haftaya geçtiğimiz haftaya göre daha iyi bir başlangıç yapacaksınız. Kendi içinizde bazı konuları dengelediniz ve rahatladınız. Aksiyon olmak, yeni sınırlar belirlemek için doğru zamanlar olmamasına rağmen yapmak istediğiniz, adım atmak istediğiniz konular var. Belki doğum günü zamanlarınızı beklemeniz daha doğru olacaktır.

İKİZLER

İşler tam anlamı ile tıkırında. Olacak bazı gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Neptün’ün kariyer evinizdeki seyri sizi her ne kadar birçok konuda kararsız bırakıyor, aldanmanıza sebep de oluyor olsa, üstesinden geliyorsunuz. Bu ara üstesinden gelemediğiniz konu romantik ilişkiler.

YENGEÇ

Dün söyleyeceklerinizi söylediğiniz için bugün kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Duygusal anlamda daha dengelisiniz. İsteklerinizin peşinden gidin. Siz hep başkaları ile ilgilenirken kendi hayatınızı gölgede bırakıyorsunuz. Bu sefer de aynı hatayı yapmayın.

ASLAN

Aslan burcu haftaya daha özgüvenli başlıyorsunuz. İçinizde hissettikleriniz alevlendi. Artık daha kolay kendinizi ortaya koyabileceksiniz. Özellikle başkalarından destek bekleyen, borsa ile uğraşan ve miras davaları ile uğraşan Aslan burçlarının bu hafta yüzleri gülecektir.

BAŞAK

Kendinize değer vermeye başladığınızda sizin de dengeniz düzene oturuyor. Siz hizmetçi değilsiniz. Gönüllü olarak insanların iyiliğini istemek, onlara yardım etmek, destek olmak başka bir şey, sürekli kullanılmak başka bir şey. Başak burçlarının hayatları giderek güzelleşecek, hiç merak etmesinler.

TERAZİ

Haftaya süper yoğun başlıyorsunuz. Aslında bundan da şikayetçi değilsiniz. Çalışmak sizi rahatsız etmiyor. Hayat bir şekilde akıp gidiyor. En azından bu şekilde işe yaradığınızı hissediyorsunuz. Üstelik herkes de sizi takdir ediyor. Çevrenizi belli insanlar ile kısıtlamayın. Yeni insanlara, görüşmediğiniz arkadaşlarınıza yer açın.

AKREP

Sosyal çevrenizde ve arkadaşlıklarınızda gereksiz endişelere sahip olabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz kimseler varsa daha mesafeli olmayı seçersiniz olur biter. Bu kadar ince planlarla uğraşmanıza gerek yok. Kimse sizin kadar önceden hissedemez hiçbir şeyi. Onlar giderken siz dönüyor olursunuz merak etmeyin.

YAY

Kariyeriniz, insanların sizin toplumda nasıl konumlandırdığı bugün özellikle endişe konunuz. Madem bu kadar önemsiyorsunuz, çok çalışın. Daha fazla çalışın. Siz istediğinizde taştan su çıkarırsınız. Ancak rehavete kapıldığınızda da böyle parmak bile kaldırmazsınız. Yeterince dinlendiniz, içinize kapandınız, bahar geliyor açılma zamanı.

OĞLAK

Karamsar olmayın. Ortada bir sorun yok. En azından sizin üstesinden gelemeyeceğiniz bir sorun yok. Biliyorsunuz ki konular hep aynı. Yeni bir düşünce tarzı, yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda biraz daha sakin davranmanızı tavsiye ediyorum.

KOVA

Kova burcu Venüs burcunuzda ilerlerken herkesten daha güzel gözükmeniz kadar normal bir şey olamaz. İyi hissediyorsunuz. Tadını çıkarın. Para evinizde gerilemekte olan Merkür, bazı eski alacaklarınızı tahsil etmenize yardım edecektir. Bu arada gereksiz harcamalardan da kaçınmanız gerekiyor.

BALIK

Rutinlerinizde çok parlak, başarılı ve mutlusunuz. Söz konusu ilişkilere gelince hep bir problem çıkıyor. Bu kadar tekrarlanan durumdan sonra, hiç kendinize dönüp baktınız mı? Belki ne istediğinizi bilmiyorsunuz, belki yeterince odaklanmıyorsunuz, belki bir şeyler yaptığınızı düşünürken, karşı tarafın sizden beklentileri ile çelişiyorsunuz.