1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. BURÇ YORUMLARI HABERLERİ

  4. 11 Haziran burç yorumlarınızı okudunuz mu?

11 Haziran burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Venüs’ten Ay’a ufak bir göz kırpma var bugün. Bu göz kırpış; gönül işlerimizde açılımlara sebep olabilir.

11 Haziran burç yorumlarınızı okudunuz mu?

Venüs’ten Ay’a ufak bir göz kırpma var bugün. Bu göz kırpış; gönül işlerimizde açılımlara sebep olabilir.

KOÇ

Kariyer hayatınız konusunda sağlam adımlar atabilirsiniz. İş hayatınız ve daha çok ne yapmak istediğiniz, ne olmak istediğiniz, toplumda hangi imaj ile anılmak istediğiniz soruları günün gündemi haline gelebilir. Kendinize güveniyorsunuz ama yürüyeceğiniz yol konusunda soru işaretleriniz var.

BOĞA

Boğa burcu enteresan fikirleriniz ve istekleriniz olabilir. Özellikle yeni eğitimler konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Bugün inandıklarınız konusunda fazlaca sabit fikirli bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Uzun süredir sakladığınız kaynaklarınızı kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Boğalar kumbara patlatma operasyonlarına başlayabilirler.

İKİZLER

Dün yaşadıklarınızın ardından bugün de biraz duygusal iniş çıkışlar yaşamanız normal. Kendinize biraz zaman tanımalısınız. Merak etmeyin. Kayıplar sadece bugün kayıp. Yarın hepsi size kazanç olarak dönecekler. Düşüncelerinizi dile getirmeden önce biraz daha tartmalısınız. Doğum günlerinizi kutluyoruz. Evrenin dilek kapıları sizin için açık. Es geçmeyin, pozitif kalın.

YENGEÇ

Kariyer hayatınızda gerçekleşebilecek ani değişimler günlük rutinlerinizi zorlayabilir. İş temponuz artabilir. Yine aynı şekilde başka konular günlük rutinlerinizi değiştirmiş olabilir. Her elinizi attığınız işten her zamanki kolaylıkla sıyrılamıyor olabilirsiniz. İletişim gücünüzün artması yeni fırsatları da beraberinde getirecek. Çevreniz genişliyor.

ASLAN

İşlerinize yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Günlük hayatınızdaki ahengi arttırabilirsiniz. Hayatınızda enteresan gelişmeler söz konusu olabilir; tabi ki siz de izin verirseniz. Beklenmedik duygular hissedebilirsiniz. İlişkileri olan Aslan burçları zor zamanlardan geçiyorlar.

BAŞAK

Aşk hayatınızda gidenlerin yerine hemen yenisi gelebilir. Beklenmeyeni beklemeye hazırlıklı olmalısınız. Tanımadığınız insanlar sizin için yeni kapılar oluşturabilirler. Şansınıza güvenin. Başak burçları gerçekten hayatlarının her anlamında şansı tadabilecek bir dönemden geçiyorlar. Sadece sürekli en kötü senaryoyu hesaplayan halinizden biraz sıyrılmanız gerekiyor.

TERAZİ

Eviniz konusunda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bugün kendinizi dinleyin. İç sesinize güvenin. O ses size gelecekten haberler verecek. Ne hissediyorsanız arkasında durun. Fırsatların arttığı sizin de değerlendirme fırsatı yakalayabileceğiniz bir gün. Güzellikle ilgili konulara zaman ayırmak için, Terazi burçlarına özel, süper bir gün.

AKREP

Akrep burcu enteresan duygular içindesiniz. Ne hissedeceğinizi bilemiyorsunuz. Bazı hayalleriniz gerçek oluyor olabilir. Ani, zorlayıcı ama bir o kadar da geliştiren, tadını bilmediğiniz değişimlere hazır olun. Dış görünüşünüzü ihmal etmeyin. Kendinize zaman ayırmaya çalışın.

YAY

Maddi anlamda sürprizlerle dolu bir gün. Paranın nereden geldiğine inanamayacaksınız. Yastık altı, unutulmuş, ceplerinizde kalmış paralarla karşılaşabilirsiniz. Yolda önünüze bakmayı da ihmal etmeyin. Çevreniz konusunda da şansınız yaver gidecek. Gelişen çevreniz de kaynaklarınızın artmasına katkıda bulunuyor.

OĞLAK

Yaptığınız enteresan hamleler etrafınızı etkiliyor. Herkes sizin peşinizde ve sizi merak ediyor. Eğer açık etmek istemediğiniz konular varsa daha dikkatli davranmalısınız. Ancak fark edilmek için ekstra bir emek vermenize gerek yok. Kişisel bakımı elden bırakmayın, dikkatler üzerinizde. Disiplinli çıkışlarınız göz dolduruyor.

KOVA

Kimse sizden böyle çıkışlar yapmanızı beklemiyordu. İşin enteresan tarafı siz de böyle olmasını beklemiyordunuz. Hayat ne kadar sürprizlerle dolu değil mi? Güneş batsın diye bekliyordunuz yeniden doğdu. İmkânlarınızın ve güzel haberlerinizin tadını çıkartın. Geçmişten hortlayanlar olacaktır. Bırakın hortlasınlar. Bir Kova’yı kaybetmenin ne demek olduğu zamanla anlaşılır.

BALIK

Harika bir azimle kendi kendinize zarar vermeye devam ediyorsunuz. Aslında bu dönem açıklarınızı görüp iyileştirme zamanı. Ancak maalesef her konudan kaçtığınız gibi, kendinizi eleştirmekten de kaçma eğilimindesiniz. Biraz geçmişe dönme zamanı gelmiş olabilir. Birçok Balık burcu, en güvenli liman hissettikleri eski sevgililerine dönüş yapabilirler.