Kahramanmaraş’ta YKS heyecanı
Yayınlanma:
Güncelleme:
Kahramanmaraş’ta Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nın (YKS) ikinci oturumda öğrenciler içerde, aileleri ise dışarda ter döktü.
Kahramanmaraş'ta sınav merkezlerine gelen öğrenciler, korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında dezenfekte işlemlerinin ardından okul binasına alındı. Bugün 10.15 ile 13.15 saatleri arasında gerçekleşen sınavda öğrencilerin aileleri okul binası önünde bekleyerek, dualar etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.