Kahramanmaraş Büyükşehir için En Güçlü Aday Fırat Görgel!

Kahramanmaraş Büyükşehir için En Güçlü Aday Fırat Görgel!
Yüreğinde Kahramanmaraş sevdasıyla gönülleri bir eden,en zor zamanda ateşten gömleği giyerek dava bilincinden ayrılmayan, bayrağı daima yukarıda tutan Fırat Görgel, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı için en güçlü aday olarak öne çıkıyor.

Kahramanmaraş’ta halkın dolaysız olarak direkt ulaşabildiği, AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kolları’nda başlayan, Onikişubat İlçe Başkanlığı ve sonrasında görevini İl Başkanlığı ile devam ettiren Av. Fırat Görgel, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

2006 yılında başlayan siyasi kariyerine aralıksız AK Parti’de devam eden Av. Fırat Görgel, tüm zor şartlarda görevini başarıyla yürüttü. Tüm sıkıntılı süreçleri “Sağduyu ve birliktelik” anlayışıyla yürüten, siyasi gruplaşmaları sonlandıran Görgel, AK Parti Onikişubat ilçe Başkanlığı ve AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığı görevlerinde AK Parti’nin seçimden oyunu daha da arttırarak birinci çıkmasını sağladı.

Yerel hizmetlerin sunulmasında önemli görevler yüklenen Başkan Görgel, makamı değil görevi kendine şiar edinen bir isim olarak halkın takdirini kazandı. Kahramanmaraş halkının sevgisiyle makamdan öte aileden bir birey olarak görünen Görgel, “Kahramanmaraş’ın Has Evladı” olmayı başardı.

6 Şubat Depremleri sonrası Kahramanmaraş’ın yeniden ihyası sürecinde zaman mefhumu gözetmeksizin görevini yerine getiren, “Siyasal gücün kaynağı, gerçek egemen olan halktır” diyen Başkan Görgel, görev sürecinde tüm zorlukların altından başarıyla kalkarken, en büyük desteği yine Kahramanmaraş halkından aldı.

Amacının son nefesine kadar Kahramanmaraş’a hizmet etmek olduğunu vurgulayan Başkan Görgel, “Memleketimi seviyorum. Hiçbir zaman Kahramanmaraş'tan gideyim, başka bir yerde yaşayım düşüncesi olmadı bende. Kahramanmaraş'ta hayatımı sürdürmek ve inşallah son nefesimi de bu şehirde vermek isterim.Memleketin her derdi bizim derdimiz, vatandaşımızın her derdi bizim derdimiz, inşallah gücümüz yettiğince,elimizden gelenin daha fazlasını yapabilme gayretiyle, bize verilen süreç içerisinde bize takdir edilen süreç içerisinde, bu görevi layıkıyla yapıp ondan sonra giderken bu işi iyi yaptı gitti, hakkaniyetle yaptı, adaletli yaptı, liyakate önem verdi ve o şekilde görevini tamamladı denilenlerden olup gitmemiz lazım. Bu bilinçle hareket edeceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum