Başkan Güngör, Deprem Bölgesi STK Eğitim ve Vaka Çalıştayı’na Katıldı

Başkan Güngör, Deprem Bölgesi STK Eğitim ve Vaka Çalıştayı’na Katıldı
Başkan Güngör, “Deprem sonrası hemşehrilerimizin yaralarını sarmak için cansiparane mücadele eden tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza, STK’larımıza ve gönüllülerimize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz."

Deprem Bölgesi STK Eğitim ve Vaka Çalıştayı’nın kapanış programına katılan Başkan Güngör, “Deprem sonrası hemşehrilerimizin yaralarını sarmak için cansiparane mücadele eden tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza, STK’larımıza ve gönüllülerimize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Zor zamanlarda bir olduk, birlik olduk ve hamdolsun bugünlere geldik” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği (UNHCR) ve Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) iş birliğiyle Kahramanmaraş’ta düzenlenen ‘Deprem Bölgesi STK Eğitim ve Vaka Çalıştayı’nın kapanış programına katıldı. Sosyal hizmetler ve sosyal yardımlar alanında sivil toplum kuruluşlarının kapasitesinin geliştirilmesi hedefine yönelik olarak düzenlenençalıştayın kapanış programında; Vali MükerremÜnlüer, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Mahmut Aslan, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Bakanlık, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu ve STK temsilcileri de yer aldı. Konuşmaların ardından; deprem bölgesindeki tüm çalışanları temsilen Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları çalışanlarına teşekkür belgesi takdim edildi.

calistay-5.jpg

BİR OLDUK, BİRLİK OLDUK

Programa ilişkin değerlendirmelerde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Bakanlığımız, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği ve UNICEF iş birliğiyle şehrimizde düzenlenen Deprem Bölgesi STK Eğitim ve Vaka Çalıştayı’nın kapanış programına Valimiz Sayın MükerremÜnlüer ve Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Mahmut Aslan ile birlikte katıldık. Deprem sonrası hemşehrilerimizin yaralarını sarmak için cansiparane mücadele eden tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza, STK’larımıza ve gönüllülerimize ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Zor zamanlarda bir olduk, birlik olduk ve hamdolsun bugünlere geldik” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.