TİMBİR öncülüğünde “Gastronomi Turizmi ve Turizmin Tanıtımında Medyanın Rolü” paneli

TİMBİR öncülüğünde “Gastronomi Turizmi ve Turizmin Tanıtımında Medyanın Rolü” paneli
Ankara’da, Kültür ve Turizm Bakanlığınca desteklenen, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi (AHBVÜ) ve İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) tarafından “Gastronomi Turizmi ve Turizmin Tanıtımında Medyanın Rolü” paneli gerçekleştirilecek.

“Gastronomi Turizmi ve Turizmin Tanıtımında Medyanın Rolü” panelinde AHBVÜ Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatlar Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fügen Durlu Özkaya moderatörlüğünde ilk oturum gerçekleştirilecek.

“Gastronomi ve Medya İlişkisi” konu başlıklı ilk oturumda; Ankara Ticaret Odası Restoran, Lokanta Komitesi Başkanı Abdurrahman Işıksever, AHBVÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Şeyda Koçak Kurt, Gastronomi Yazarı- Gurme TV Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Güngör, AHBVÜ Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatlar Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Semra Akar Şahingöz sunumlar gerçekleştirecek.

Panelin ikinci oturumu ise “Gastronominin Turizme Etkisi ve Ankara Yemekleri” Ankara Kültür ve Turizm İl Müdürü Ali Ayvazoğlu moderatörlüğünde yapılacak. Bu oturumda ise AHBVÜ Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü’nden Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Menekşe Cömert, Doç. Dr. Tufan Süren ve Doç. Dr. Aybüke Elif Ceyhun Sezgin konuşma gerçekleştirecek.
Panel, Ankara’nın Coğrafi İşaretli Yemekleri ikramı ile sona erecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.