1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. OKUL ETKİNLİKLERİ

  4. Piazza’da “Mandala boyama” etkinliği düzenleniyor

Piazza’da “Mandala boyama” etkinliği düzenleniyor

Kahramanmaraş / Her yaş grubundan bireylere özel etkinlikleriyle kentin buluşma noktası olan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik ziyaretçlerini mandala boyama etkinliğinde bir araya getirecek.

Piazza’da “Mandala boyama” etkinliği düzenleniyor

Çocukların yaratıcılıklarını geliştiren bir aktivite olmasının yanı sıra, onların kendi iç dünyalarıyla bağlarını arttıran, problem çözme yeteneğine katkı sağlayan ve kendilerini rahatça ifade edebilecekleri bir ortam sunan “Mandala Boyama Etkinliği”, 5 Ocak Cumartesi günü, saat 12:00-18:00 arasında AVM’nin etkinlik alanında gerçekleşecek.

Etkinliğe katılacak çocuklar, mandala sayesinde hikayelerini ve iç dünyalarını renkli kalemler ve sembollerle yansıtma imkanı bulacaklar. Çocukların el becerisinin gelişimine katkı sunmanın yanı sıra grup çalışması alışkanlığı kazandıracak etkinliğe, Piazza Club Kart formu sahibi ailelerin çocukları katılacak.

Ücretsiz bir üyelik sistemi olan Piazza Club kartı olmayan aileler ise başvuru formunu AVM’nin danışma biriminden temin ederek, bu kartın imkanlarından hemen faydalanabilecekler.