Eğitimci İmadettin Sarı kendini anlattı

Eğitimci İmadettin Sarı kendini anlattı

Kahramanmaraş'ta bir dönem eğitime büyük katkıları olan eğitimci İmaddettin Sarı için düzenlenen etkinlikte kendi deyimi ile yaşadıklarını anlattı

Final eğitim kurumları sahibi İbrahim Gülsu’nun ev sahipliğinde Millî Eğitim Müdürlüğünde önceki Şube Müdürlerinden Abdulhakim Eren’in moderatörlüğünde büyük çoğunluğu eğitimci yazar ve şairlerden oluşan bir ortamda Eğitime büyük katkı ve emek vermiş, eğitimin her kademesinde görev yapmış emekli yönetici İmadettin Sarı’nın tanıtımı yapıldı.

whatsapp-image-2021-10-15-at-00-07-49.jpeg

Programın açılış konuşmasını ev sahibi Final eğitim kurumları sahibi İbrahim Gülsu yaptı, “ böyle bir programı yapmayı önceden planlamış olmamıza rağmen pandemi nedeniyle bu güne kaldı, geçte olsa böyle seçkin, çok değerli abilerimizi, kardeşlerimizi buradan görmekten, ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” diyerek hoş geldiniz konuşmasını tamamladı ve sözü Moderatör Abdulhakim Eren’e bıraktı.

Abdulhakim Eren, programın oluşumu ile ilgili bilgi verdikten sonra, tek tek programa katılan konukları tanıttı ve İmadettin Sarı’dan kendi ağzından biyoğrafisini anlatmasını istedi.

whatsapp-image-2021-10-15-at-00-09-27-1.jpeg

Aslıhan Sarı, Mehmet Taş,…… Bekir doğan,  Zekeriya Çaka, Mustafa Yılmaz, Elif Kaya, Yasin Mortaş, Tayyip Atmaca, Salman Kapanoğlu, Serdar Yakar, Cevdet Alperen, Fatih Erdoğan, Ali Avgın, Mehmet Özkarcı, Salim Kılıç, Mehmet Köşk, Oğuz Paköz, Abdulgaffar Polat, Celalettin Kurt, Yaşar Şakalar, A. Naim Paksoy, Mustafa Kök, İbrahim Gülsu, Rüstem Karataş, İmadettin Sarı,

whatsapp-image-2021-10-15-at-00-09-27.jpeg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.