EJDER GÖK KİMDİR?

EJDER GÖK KİMDİR?

02.07.1964 tarihinde Kahramanmaraş Merkez Hacımustafa Köyünde doğdu

02.07.1964 tarihinde Kahramanmaraş Merkez Hacımustafa Köyünde doğdu. İlköğretimimi kendi köyünde tamamladıktan sonra, sırası ile Kahramanmaraş Gazi Ortaokulu’nu ve Kahramanmaraş Lisesini bitirdi. Yüksek öğrenimini Dicle Üniversitesi Siirt Eğitim Fakültesi Sınıf öğretmenliği bölümünde yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde çeşitli illerde öğretmen olarak görev yaptı, halen Kahramanmaraş/ Onikişubat İlçesinde öğretmen olarak görev yapmakta. Evli ve 3 çocuk babası.

Siyasi Çalışmaları Milliyetçi bir ailede yetişmem hasebiyle, Ortaokul yıllarım itibaren ülkücü camianın içerisinde çeşitli görevlerde yer aldı, lise yılları ülkü ocaklarında teşkilat kültürünü önce tanımak ve özümsemek sonrada çevremdekilere tanıtmak ve özümsetmek çabası ile geçti. Yüksek öğrenimimi yaptığı sıralar, üniversitenin içerisinde bulunduğu coğrafyada gerçekleşen terör olayların oluşturduğu zorluğa rağmen ülkücü teşkilatın omuzlarıma yüklediği hiçbir sorumluktan kaçmayarak çeşitli görevlere devam etti.

Kahramanmaraş’ta öğretmen olarak çalıştığı sıralarda başta 1991-1994 yılları arasında KAHRAMANMARAŞ ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI olmak üzere halen ülkücü camianın içerisinde sorumluluk ve görev bilinci ile çalışmalarına devam etmekte.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.