1. HABERLER

  2. KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

  3. ONİKİŞUBAT HABERLERİ

  4. EXPO 2023 tanıtım toplantısı yarın yapılıyor

EXPO 2023 tanıtım toplantısı yarın yapılıyor

Onikişubat Belediyesinin öncülüğünde yapılacak olan EXPO 2023 toplantısı için Tarım Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Mahir Ünal  geliyor

EXPO 2023 tanıtım toplantısı yarın yapılıyor

Onikişubat Belediyesinin öncülüğünde yapılacak olan EXPO 2023 toplantısı için Tarım Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal  geliyor

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 4,5 yıllık hizmet sürecinde Onikişubat ilçesine 90 yılda yapılamayan hizmeti yaparak, model ve modern belediyecilik anlayışı ile üstün başarı sağladı. Hayata geçirdiği projelerle büyük ses getiren Başkan Mahçiçek, 2023 EXPO için büyük bir adım attı.

Ülkelerin kalkınmasına, gelişimine ve değişimine katkı sağlayan EXPO Kahramanmaraş’ın ulusal ve yerel basında tanıtım ve medya bazında ivme kazanmasına vesile olacaktır.

Kültür, sanat, doğa, yaşam, eğlence gibi hayatın her bir alanından izler bulabileceğiniz EXPO 2023’ün ana temasında “ Doğa Dostu Şehir ve Duyarlılık” vurgulanacaktır.

Onikişubat Belediyesi tarafından yapımı tamamlanacak Rekreasyon Alanından hayat bulacak dünyada çapında üst düzey öneme sahip olacak EXPO 2023, 8 Kasım (Perşembe) günü Saat 10.30’da Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli’nin teşrifleriyle, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecektir.