1. HABERLER

  2. KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

  3. EKİNÖZÜ HABERLERİ

  4. Başkan Çeleğen , 'Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı' Ödülünü Aldı

Başkan Çeleğen , 'Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı' Ödülünü Aldı

Başkan Çeleğen , “Yılın Belediye Başkanı” seçildi..

Başkan Çeleğen , 'Yılın En Başarılı İlçe Belediye Başkanı' Ödülünü Aldı

Eshab-ı Kehf Vakıf Kültür ve Araştırma Derneği tarafından 11’incisi düzenlenen programda yılın en başarılı ilçe belediye başkanı seçilen Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen , düzenlenen törenle ödülünü aldı.

Eshab-ı Kehf Vakıf Kültür ve Araştırma Derneği 11’inci geleneksel ödül töreni gerçekleştirildi. Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği toplantı salonunda düzenlenen törene AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda misafir katıldı. 11'inci geleneksel ödül töreninde Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, 'Yılın En Başarılı Belediye Başkanı' ödülüne layık görüldü.

img-20181027-wa0017.jpg

Görev süresi boyunca yaptığı çalışmalar ve hedeflediği projelerin yanı sıra mütevaziliği ve gayreti ile vatandaşların takdirini kazanan Başkan Çeleğen , aldığı ödülle Ekinözü’nün adını bir kez daha duyurdu. ESVED tarafından yılın en başarılı belediye başkanı seçilen Başkan Çeleğen, böyle bir ödüle layık görülmekten dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, "Yaptığımız hizmetlerin görülüp bu şekilde bir ödülle taçlandırılması bizim için çok önemli ve değerlidir. Aldığımız tüm bu ödülleri Ekinözü’nde , bizi destekleyen ve her zaman arkamızda itici güç olan vatandaşlarımıza ve Meclis Üyelerimiz dahil tüm çalışanlarımıza armağan ediyorum. Vatandaşlarımıza her geçen gün daha iyi, hızlı ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla kalite yolcuğumuza sürekli iyileştirmeler yaparak devam edeceğiz. Beni bu ödüle layık gören Afşin Eshab-I Kehf Vakıf Eğitim ve Araştırma Derneği (ESVED) Başkanı Kazım Ardıç Bey’e ve üyelerine çok teşekkür ediyorum. Ekinözü Belediyesi olarak bundan sonra da ilçemizin gelişmesi ve kalkınması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz" dedi.

İlgili Haberler